Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

mam na oku dwa monitory do PS3:

http://www.allegro.pl/item753488207_lg_w1952tq_tf_2ms_10000_1_dvi_hdcp_fv_gw24m_ce.html

http://www.allegro.pl/item753532419_lg_w2042tq_bf_2ms_8000_1_dvi_hdcp_fv_gw24m_ce.html

 

I teraz pytanie do Was, drodzy konsolomaniacy. Który z powyższych lepiej wybrać. Bardziej opłaca się wziąć ten 20 calowy, ale z kontrastem 8000:1 czy może 19" odznaczający się kontrastem 10000:1.

 

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Według mnie lepszy będzie ten drugi - 20 calowy. Masz lepszą rozdziałkę, a mimo wszystko kontrast 10 000 i 8 000 nie różni się AŻ TAK BARDZO od siebie :) Zależy od monitora, ale oba są LG.

 

Jak ktoś zastanawia się nad monitorem full hd to polecam: http://www.allegro.pl/item757127938_full_hd_samsung_2494hs_50000_1_hdmi_fv_sklep_wwa.html (SAMSUNG 2494HS)

Kupiłem i jest fantastyczny :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że cena podobna, tylko 10 cali różnicy w ekranie?

Musisz zdecydować, czy wolisz większe pole widzenia, czy lepszą markę (i pewnie jakość elektroniki).

Imo Sony to półka wyżej niż Filip...

Dokładnie cena prawie identyczna tyle ze bravia ma 100hz i prawdopodobnie lepszy czas reakcji i kilka innych bajerów, jak patrzyłem na tego philipsa w sklepie to akurat na nim discovery HD leciało i wyglądało to całkiem w porządku ale nie wiem czy brzy burnocie czy gt5p nie zacznie smużyć i czy zapaści niedostanie . A wiec prosta sprawa albo wypaśona bravia 32, 100hz full hd lub sredni philips 42 fullhd i bądź tu teraz mądry najlepiej jakbym konsole do każdego znich podłączył i ocenił

Odnośnik do komentarza

Witam, poszukuję monitora do PS3. Jaki polecicie. Musi spełniać takie warunki:

 

1. Cena- do 800 zł

2. 22-24 cale

3. wbudowane głośniki

4. wejście HDMI (żebym mógł polączyć monitor z ps3 kablem hdmi>hdmi

 

Fajnie by było, jakby miał też tuner TV, ale tego nie wymagam...

 

Proszę o jakieś sensowne rady

Odnośnik do komentarza

Ja ci mogę polecić LG W2261VP-PF, co prawda nie ma głośników, ale możesz sobie dowolne bezpośrednio podłączyć do wyjścia audio, przez które wychodzi dźwięk puszczany z konsoli po HDMI. Monitor jest naprawdę pierwsza klasa.

sry jesli pytanie wyda się tak zielone, że aż głupie ale:

 

czy da się podłączyć ps3 przez kabel hdmi do jakiegoś monitora a kabelkami chince (białym i czerwonym)podłączyć plejaka po jakąś wieżę czy inne audio? bedzie obraz przez hdmi a dzwięk przez zwykły kabelek av?

 

EDIT

 

fuck, te pytanie już było. czyli można

 

sorka :)

Edytowane przez Kalinho
Odnośnik do komentarza

Poszukaj w ustawieniach wyświetlania obrazu opcji "bez overscanu (just scan)". Jeżeli tv posiada takie coś to po włączeniu będziesz widział wszystko, jeżeli nie to musisz przywyknąć.

Edit:

Jeżeli tylko po bokach ci ucina, to teoretycznie po wyłączenie overscana będziesz miał paski na dole i górze.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Da się podłączyć PS3 do monitora kablem VGA tak jak Xbox'a ?

 

Jeśli masz w monitorze HDCP i kabel HDMI->VGA to nie powinno być problemów.

 

Chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie (pipi) głupoty. Jeśli monitor posiada HDCP to możesz go podłączyć kablem HDMI -> DVI, zaś jeśli chcesz podłączyć do monitora z VGA to musisz użyć VGABOX'a lub HDfury.

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...