Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 521
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Opisze wam mój dramat tylko sie nie śmiejcie..:) Otóż mam wysłużony 15"CRT który widział już wsyzstkie moje konsole, oprócz X360, którego przez VGA podłączałem do monitorka. Zakupiłem PS3, VGA tu nie przejdzie i.. moje pierwsze chwile spędzam z owym telewizorkiem CRT...:/ Po prostu tragedia, odbiera mi ochote do grania. Co najgrosze kasy mało a grać się chce w ludzkich warunkach..:) Poradźcie coś strapionemu Graczowi..:(

Odnośnik do komentarza
czy przejsciowki HDMI-DVI DVI-VGA dadza mi obraz na monitorze crt? i jesli tak to czy bedzie on dobrej jakosci?

 

Nie zrobisz z sygnału cyfrowego sygnału analogowego zwykłą przejściówką. Jest coś takiego jak HDfury, ale to koszt 200-300zł. Polecam VGA box za ok. 150zł. Puszczasz sygnał przez component do VGAbox'a i potem do niego podpinasz monitor crt.

Edytowane przez konrado0905
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam ! Posiadam Monitor LCD 19" Iiyama ProLite 1900SB i podłączam go do PS3 używając kabelka VGA firmy nieznanej... Obraz jest jakości bardzo dobrej chociaż żeby działać na moim monitorze PS3 musi być ustawione na 720p. Problem tkwi w monitorze bo za każdym razem jak gram są czarne pasy z dołu i z prawej strony. Próbowałem ustawiać ręcznie żeby był cały ekran wyświetlany i mi się udało tylko że za każdym razem jak się włącza jakaś gra lub jak wchodzę do XMB (lub Home , przeglądarka etc.) to włącza się opcja

AUTO-ADJUST która przywraca monitor do stanu w którym są te pasy. dry.gif Z góry dzięki za pomoc !

 

PS. Jeśli są jakieś problemy ze zrozumieniem to pisać to zrobię jakieś foty i ew. dalej się rozpiszę.

Odnośnik do komentarza

polecam DELL S2409W http://accessories.us.dell.com/sna/product...mp;sku=320-7345, monitor do PS3 jak znalazl, mi sie udalo znalezc go za 1100zl ale to bylo w lutym, wybralem go po miesiacach poszukiwan, jestem zadowolony, wedlug mnie za taka kase lepiej kupic taki monitor (ewentualnie polecane wyzej samsungi) niz jakis sredni/slaby 32calowy hdtv, ale to moja skromna opinia

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeszcze w poprzednim tygodniu miałem monitor z tej samej serii, co prawda większy(T220) i radzę Ci zainwestować w coś z 16:9 ;) T220 niezbyt radził sobie ze skalowaniem 720p, więc na T190 może być to samo. Jak masz wystarczająco dużo siana, to polecam 2333SW, sam go mam i jest miodzio pod PS3. Obraz przez DVI będzie identyczny, tylko monitor musi obsługiwać HDCP.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic
Jeszcze w poprzednim tygodniu miałem monitor z tej samej serii, co prawda większy(T220) i radzę Ci zainwestować w coś z 16:9 ;) T220 niezbyt radził sobie ze skalowaniem 720p, więc na T190 może być to samo. Jak masz wystarczająco dużo siana, to polecam 2333SW, sam go mam i jest miodzio pod PS3. Obraz przez DVI będzie identyczny, tylko monitor musi obsługiwać HDCP.

t190 nie ma 16/9 ???

 

wydaje mnie sie ze ma.

 

tryb hdcp ma

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Posiadam telewizor SAMSUNG Le32a551 Full HD. Kiedyś w PSX EXTREME, któryś ze zgredów podawał link do strony na której są opisane ustawienia do różnych telewizorów. Jeden z nich zachwycał się, że wypas, super. Ustawił parametry [kontrast itd] swojego telewizora tak jak na stronce pisali i super to wyszło. Ktoś pamięta może w którym nr PSX była wzmianka o tej stronie internetowej??? Jeśli nie to może ktoś z was doradziłby mi jak ustawić swój telewizor pod kątem grania???

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...