Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest oryginalna, też ją kupowałem z tego sklepu (tyle że z ich konta na allegro, bo tam wystawiają je po 9.99 :P), już po samym opakowaniu widać, że to podróbka ;) Mimo to sprawdza się bardzo dobrze, nakleiłem ją jakieś trzy miesiące temu i do dzisiaj wszystko działa jak należy. Ale jeśli tak bardzo zależy Ci na oryginalnej, to na deal extreme takie sprzedają (te podróbki też, za kilkukrotnie niższą cenę) i mają darmową wysyłkę na cały świat :)

Odnośnik do komentarza

Te dwie sztuki to po prostu jedna folia na dolny ekranik, jedna na górny. Z tym że według mnie na górny ekranik nie ma po co nic przyklejać, bo praktycznie nie da się go porysować (w końcu albo gramy, albo konsola jest zamknięta). Więc dalej nie wiadomo, dlaczego cena w sklepie jest dwukrotnie większa niż na allegro ;] Miałem śmieszną sytuacje zamawiając od nich, dostałem tą folię, ale okazało się że w środku jest tylko jedna, w dodatku na górny ekranik. Na szczęście wystarczył jeden telefon i wysłali mi nową całkowicie za darmo :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

WITAM!

 

Mam pytanie związane z R4.

 

Kupiłem niedawno R4 wraz z kartą 1GB Kingstone. Na karcie znajdowały się już jakieś pliki i foldery. Pomyślałem że dobrze by było sformatować kartę, więc to zrobiłem, ściągnąłem oryginalny soft do R4 ze strony: http://r4ds.cn/download/r4.html#2

ale niestety gdy wrzucę rom bezpośrednio na kartę konsola nic nie widzi.

 

Co mam zrobić? Ta instrukcja na stronie jest tak napisana że jej w ogóle nie rozumiem.

 

 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupiłem folijkę na tacz skrina o którą pytałem parę postów temu (teraz trochę żałuję że nie kupiłem oryginalnej Hori :unsure: ) i właśnie ją założyłem. Mam kilka pytań. Czy to normalne, że folijka rysuje się kilkukrotnie łatwiej niż goły ekranik (na ekraniku przez 3 miechy gry zrobiłem dwie widoczne pod światło dłuższe rysy, na folijce po paru próbnych minutach jest ich już parę...)? Czy to normalne że folijka obniża czułość touch screena (przy slajdach muszę wyraźnie mocniej naciskać)? Jak najlepiej usunąć parę malutkich bąbelków powietrza które utworzyły się przy brzegach? Ogólnie jestem zawiedziony jej jakością, ale może potrzebuje czasu żeby dobrze się przylepić, czy coś... :(

Odnośnik do komentarza

Ok chce pograc z bratem w gre, na zasadach hostowania( DS Download Play) robie wszystko jak w instrukcji ale konsola nie wykrywa rzadnego stuffu do sciagniecia... nie rozumiem gdzie popelniam blad... a dzieje sie tak:

Wlanczam pierwszego dsa z gra, zalanczam gre, w miedzy czasie wlanczam drugiego dsa naciskam DS Download, wyskakuje mi informacja, z ekonsola szuka stuffu i nic....

Inne pytanie... skad najlepiej zamowic R4/R5, gdzie mozna dostac takie cos?

Odnośnik do komentarza
Inne pytanie... skad najlepiej zamowic R4/R5, gdzie mozna dostac takie cos?

Nie kupuj R4, to programator przestarzaly i gowniany. Nie wychodza do niego update'y, sprzedawane sa tylko klony (oryginalny cart przestal byc produkowany) i jest prymitywny ogolnie. Na dealextreme mozesz se zamowic Acekard 2 (12 $), Edge (18$) albo DSTT (7$, z tej trojki najslabszy), platnosc paypalem, wysylka z Azji za darmo (choc wolnawo). Taniej sie chyba nie znajdzie. Osobiscie polecam Acekarda.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego niezaleznie od wszystkiego nie moge usuwac plikow z acekarda2( wciaz ukazuje sie informacja, ze folder zawiera pliki ktore najpierw nalezy usunac- co oczywiscie nie jest mozliwe)

I jeszcze w sumie jedno pytanie... ktory plik na stronie acekarda sluzy do aktualizowania programu? Tak rzeby mi kopie zapasowe nowszych gier nie ciely?

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...