Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro być może kupię DSa. I pytanie moje jest następujące: naczytałem się różnych pierdół o ROMach i homebrew i słowem kluczem zdaje się być R4. Rozumiem, że mam się zaopatrzyć w coś takiego, dodatkowo kupując kartę pamięci microSD. Mylę się w którymś punkcie ? Może czegoś jeszcze nie wspomniałem ;) Z góry dziękuję za pomoc !

Odnośnik do komentarza

Jest dokładnie tak, jak napisałeś - do odpalania kopii zapasowych, HB wystarczy mieć R4 (lub jakikolwiek inny programator np. M3) oraz jakąś kartę pamięci microSD. Programy/gry wrzucasz w dowolne miejsce na karcie - z poziomu konsoli będziesz miał wgląd w każdy zakamarek karty. Jedynie wybrane aplikacje (bodajże quake) do działania wymagają rozszerzenia pamięci, ale to pojedyncze przypadki.

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam sie nad handheldem. Wpierw myslalem o PSP, ale nie widze zadnych sensownych pozycji na tej kieszonce dla siebie oprocz Jaka, Ratcheta i Wipeouta. Za NDS przemawia programtor, innowacyjnosc, ktorej niestety uswiadczylem tylko przy Pokemonach na konsoli kolezanki lol i serie Attroney, Metroid, Zelda i inne zabaweczki N'tendo. Jak to jest kupuje NDSa + Acekarda 2, zasysam gry i juz?

Odnośnik do komentarza

Jestem posiadaczem DS classic. Wczoraj zamówiłem Acekarda 2 a teraz mam do was pytanie czy mógłby mi ktoś podać z jakiej strony ściagacie gry? mam na myśli którą polecacie...

@edit

jescze jedno czy wiecie może kiedy w Polsce odbędzie się premiera DSi i jaka mniej więcej będzie jego cena ? poniewaz posiadam classica i z checią wymienil5bym go na DSi ;]

Odnośnik do komentarza

Kiedyś jak dla mnie zdecydowanie najlepszą stroną było dashroms.com, na której można było znaleźć dosłownie wszystko - od japońskich pierdół po duże gry, które swoją premierę miały dzień wcześniej :) Tyle że teraz nie działa tam sekcja archive (czyli wszystkie gry + możliwość wyszukiwania), działa tylko dział new & pop, w którym są jedynie najnowsze gry i te, które są najczęściej ściągane. Zawsze lepsze to, niż nic, zwłaszcza że większość hitów jest na tej liście. Oprócz tego polecam nds-roms.com ;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jeśli to jest wyjątkowo lamerskie pytanie to sora, ale na DS'a zachorowałem właściwie kilka dni temu, co wiąże się ze wzmożonym, ale nie zawsze owocnym przeszukiwaniem informacji i pokazaniem mojemu PSP drzwi(na allegro :D )

 

Ale do rzeczy: Chciałbym się szanownego grona użytkowników NDS'a spytać jak sprawa ma się z gierką Final Fantasy Tactics: Grimoire of Rift- otóż- czy jest to po prostu, w jakimś mniejszym lub większym stopniu, odświeżone FF:T z PSX'a, z tą samą fabuła, systemem itd, czy (jak mi się wydaje) jakiś nowy (przypuszczalnie gorszy) twór??

Edytowane przez Tołdi
Odnośnik do komentarza

FFT:GotR jest bardzo podobny do FFT: Advance z GBA. Po żadnej z tych gier nie oczekuj fabuły choć w połowie tak dobrej jak w oryginalnym FFT. W handheldowych tacticsach jest ona płytka do bólu (i niezwiązana z tą z FFT z PSXa), ale rekompensuje ją naprawdę złożony i dający wiele możliwości rozwój postaci i masa kombinowania ze strategią.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...