Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem DS Lite z Acekardem. Mam takie pytanie: czy aby wejść do menu konsoli trzeba wyłączać konsolę i uruchamiać, czy jest jakaś inna możliwość? Pewnie to głupie pytanie, ale nie mam pojęcia czy jest taka możliwość.

Dzięki z góry za odpowiedź.

 

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Mam kilka pytań.

1.Wyczytałem w necie ,że save się zapisuje na kartridżu z grą. Więc w takim razie jak wygląda sprawa z używkami na allegro ? Kupuję grę z czyimś savem ? Da się go usunąć z karridża ?

 

2.Ile wytrzymuje bateria w Lite'e ?

 

3. Jak myślicie ile DS jeszcze pociągnie na rynku ?

Odnośnik do komentarza

1) Chyba nie ma gry, w której nie można usunąć zapisanego stanu gry. A sam plik z nim chyba zawsze jest na karcie.

 

2) Wszystko zależy od tego, ile żyje. Ja jak kupiłem używanego Lite'a 1,5 roku temu mogłem grać ok. 7 godzin (dźwięk przez słuchawki, nie pamiętam jak z podświetleniem), a teraz bateria trzyma mi co najwyżej 4-5h i noszę się z zamiarem kupna nowej, ale zdecyduję się chyba dopiero na wakacje.

 

3) Biorąc pod uwagę małą ilość exclusive'ów na DSi i wysyp świetnych tytułów w ostatnim czasie - jak choćby GTA czy Pokemony - pewnie jeszcze 2 lata, jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza

mam pytanka od laika dotyczące ładowania baterii

czy po naładowaniu baterii ta pomarańczowa dioda przestanie świecić (tak się przyzwyczaiłem w psp) ? bo dziś pierwszy raz ładowałem swojego DS lajta i po jakichś trzech i pół godzinach odłączyłem ładowarkę bo w menu widziałem że cała bateria jest już zapełniona.

 

 

i jeszcze jednio

jeśli podczas gry zielona dioda zaczyna się świecić (w sensie migać :P ) to co to znaczy? bo testowałem różne gierki i czasem dioda mi mrugała o.O trochę się zestrachałem ;p

Odnośnik do komentarza
czy da się jakoś zlinkować GBA/SP z DSem? żeby na przykład wymienić się pokemonami? ;p

 

Nie, w Pokemonach czwartej generacji (poduczyłem się troszkę od czasu naszej rozmowy :P) wymieniasz się przez WiFi ^^.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...