Skocz do zawartości

'Zielony jak ta trawa' DS ver.


marchev

Rekomendowane odpowiedzi

Velius - długość życia baterii w NDS zależy też od tego jakiej ładowarki używasz, jeżeli ładujesz konsoklę np. przez USB, to bateria będzie pracować znacznie krócej. Podobnie jest w przypadku nieoryginalnych ładowarek.

 

Co do długości grania - mój DS od zawsze działa znacznie dłużej niż PSP, ale tak jak napisał Heihajin sporo też zależy od ustawienia jasności ekranów - moje nie jest nigdy na najjaśniejszej opcji.

Odnośnik do komentarza
To jeszcze zależy od ustawienia jasności ekraników. I nie jestem do końca pewien (może ktoś jest to w stanie potwierdzić?) ale wydaje mi się że przy graniu na oryginałach bateria wysiada mi wolniej, niż przy korzystaniu z M3.

No raczej oczywiste, że "emulacja" przez jakiś sprzęt zeżre więcej prądu, niż oryginalny kartridż. Acekard się chyba reklamuje tym, że żre "prawie tyle samo" energii.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ja posiadam EZ Flasha V już ponad rok. Nie narzekam może ze 2 razy aktualizowałem soft wszystkie gry chodzą bez problemu. Poza tym fajnie ,że można ładować gry z GBA na tego karta 3in1. Używam do tego programu gbaEXPLOADER i z żadną grą niema problemu. Program ten może odpalać też gry w locie tzn. ładuje gry(romy) z GBA na karta 3in1 z 10 razy szybciej niż oryginalny soft. Poza tym pamięć ram mi osobiście najbardziej przydaje się w emulatorach mega drive i neo geo. Emulatory automatycznie wykryją ,że masz ram i korzystają z niego bez problemu.

Nie wiem ile kosztuję obecnie EZ Flash czy jest lepszy czy gorszy od innych programatorów. Wiem natomiast ,że gdyby mi się zepsuł to od razu zamówił bym kolejnego. No ale działa na szczęście bez problemu.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
a folie hori z allegro to podróbki ? ?

mocno gorsze sa? zamowilbym jakieś :)

 

Wszystko to podróbki, choć prezentują się jak oryginalne.

 

Moja pierwsza taka podróbka była świetna, bez żadnych bąbelków itp. Na górnym ekranie do dziś trzymam, na dolnym mam już nową, bo tamtą zarżnąłem. Nowa zaś... wziąłem dwie sztuki i dobrze, bo jedna od razu do śmieci poszła, w ogóle nie chciała sie przykleić, dopiero drugą mi się udało w miarę dobrze przykleić. Jest też mniej śliska od poprzedniej.

 

Czysta loteria, ale ogólnie rzecz biorąc pół roku ochrony za 10 zł to niezła cena :).

Odnośnik do komentarza
http://allegro.pl/item566439209_2_x_folia_...p_warszawa.html

 

Ja kupiłem tę we wrześniu i jak na razie folia na ekranie dotykowym sprawuje się świetnie :)

 

Potwierdzam, folijki z proplay są naprawdę dobre jak na podróby. Moja też już trzyma parę miechów, choć na początku stawiała duży opór przy ruchach i bałem się że wyrzuciłem kasę w błoto, to po paru dniach się wyrobiła.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...