Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

warhammer 40 000 space marine czy ktoś grał? Czy warto kupować? Ogólnie Warhammer jako uniwersum mi się podoba ale zy gra jest warta 150zl?

Demko nie zachwyciło. Jak dla mnie to klimat i mechanika zbliżona do Gears of War, więc wolę to ostatnie. Polecałbym tylko zaślepionym fanom uniwersum Warhammera :)

 

Grałem w demo i muszę powiedzieć, że bardzo fajne. Grafika na przyzwoitym poziomie. Mechanika, i owszem, zbliżona do Gears of War, ale jedynie ZBLIŻONA. Cztery bronie, podobnie jak w GoWie, ale brak systemu osłon całkowicie zmienia grę. Dodatkowo możliwość używania noża/piły/topora elektrycznej wymaga od gracza używania właśnie ich, z racji tego, że przeciwnicy tak łatwo się naszej broni dystansowej nie poddają. Kolejnym bardzo fajnym rozwiązaniem jest odnawianie życia, możliwe jedynie wtedy, gdy dobijesz ogłuszonego przeciwnika w krwawy sposób - a gra chyba jest jeszcze bardziej brutalna niż Gearsy.

Jeśli lubisz Warhammera - dawaj śmiało. Jak nie - teraz niestety wyszły Gearsy, więc zmiażdżą Space Marinesów, a szkoda. Jeśli jednak możesz kupić obydwie gry - kupuj. Gra miodna i wciągająca

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fear 3 odpada, ta seria z części na część jest coraz gorsza, CoD Black Ops to gra, którą można sobie od kogoś pożyczyć i zaliczyć w jeden wieczór, nie warto kupować (pomijam fakt wtórności, durnoty AI i kilku innych rzeczy), w Crysis 2 nie grałem.

A może coś ze starszych tytułów? Wolfenstein jest całkiem przyjemny.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

jakiś radosny fpp do 100 zł? Crysis, Crysis 2, jakies ostatnie call of duty, fear 3?

The Orange Box? Half-Life 2 jest genialny, ale jeżeli jesteś uczulony na punkcie grafiki to pewnie widoki rodem z pierwszego X'a cię odrzucą. W pakecie jest jeszcze fajny multiplayer Team Fortres 2, raczej niezobowiązująca rozwałka, ale strasznie wciągająca i miodna. I do tego Portal ;). Dla mnie gra bomba, ale jak mówię, może odrzucić grafa z poprzedniej generacji.

I przynajmniej kampania trwa dłużej niż 6h, które oferuje większość dzisiejszych FPPów.

 

Albo może jakaś część Halo?

Odnośnik do komentarza

do undervocer nie ma już sensu wracać. chyba że lubisz nielegalne wyścigi po mieście i zabawę z policjantami.

shift szału też nie robi. racer który sam nie wie jaki chce być i powoduje sporo frustracji. jeżeli to musi być NFS to ostatecznie weź shifta. jeżeli nie to rozejrzyj się za innymi tytułami bo są o wiele lepsze gry.

Odnośnik do komentarza

Dragon Age / Risen / Mass Effect / Fallout ?

 

Mass Effect i Fallout :)

Chyba, że lubisz bardziej klimaty fantasy, więc odpowiedź sam podałeś. Osobiście brałbym Risen, DA mnie zawiodło... paskudne sterowanie rozwaliło całkowicie rozgrywkę, a Risen? Jeżeli polubiłeś Gothic, polubisz i to.

Odnośnik do komentarza

Dragon Age / Risen / Mass Effect / Fallout ?

 

a Risen? Jeżeli polubiłeś Gothic, polubisz i to.

A ja właśnie bym odradzał tę grę fanom Gothic'a. Jestem ogromnym fanem dwóch pierwszych części Gothic'a, a Risen raczej średnio mi przypadł do gustu. Ot taki średniak niczym nie zachwycający...ani pomysłami na questy, ani gameplayowo...Zagrać można, ale bez szału.

Ja tam na twoim miejscu Ofsajd brałbym Mass Effect'a, albo Fallout'a bo to pewne strzały. Risen to jak mówię średniak, a Dragon Age nie każdemu się podoba.

Odnośnik do komentarza

Polecasz Dragon Age 2? Demko mi nie podeszło i zniechęciło do zakupu ale pierwsza część bardzo mi się podobała, więc chętnie bym zagrał w kontynuację. Jak wypada druga część na tle pierwszej?

Niby gorsza i ucasualowana względem Początku, ale ma absolutnie za(pipi)ongo (hehe) historię. Jak chcesz to odsyłam do moich wrażeń:

http://jestemgraczem.posterous.com/dragon-age-ii-zawod-czy-krol-rpgow

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...