Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopaki!

 

 

BF3 czy BC2 i chodzi mi tylko i wylacznie o multi. W BC2 zagrywalem sie calymi dniami wiem co potrafi, w BF3 gralem tylko kampanie i odrzucilem po drugiej misji.

 

Tak wiec ktos kto gral w obie czesci prosze o pomoc ew. jakie sa plusy minusy multi BF3.

 

Krótka piłka : BF3 w multi tylko na PC inaczej to się mija z celem :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

MW3 czy BF3 .... w sumie mam zamiar ograć obie gierki w najbliższym czasie . Pytanie która ma lepszego singla ? bo na dzien dzisiejszy to multi only gow3 :)

 

 

MW 3. Kupa grania, oczywiście od razu zaczynaj na Veteranie. Do tego masz Spec Opsy i Przetrwanie (fale), które również są przedłużeniem singla, także wybór jest jasny ;]

Odnośnik do komentarza

Jako, że moja konsola przez ponad 3 lata swojego życia była online może z tydzień w sumie, to zupełnie nie orientuje się w tych wszystkich grach oferowanych w Marketplace. Wiem, że są gierki Indie i Arcade, a oprócz tego chyba nawet pełne wersje móżna kupić.

 

Sprawa jest taka: kupię sobie 2100 MSP Points, z czego 440 MSP wydam na piosenki Queen do GH, więc zostaje mi 1660 MSP do wydania. Jest coś absolutnie wartego ogarnięcia z XBLA czy jakaś szczególnie tania gra do pobrania?

Odnośnik do komentarza

Jako, że moja konsola przez ponad 3 lata swojego życia była online może z tydzień w sumie, to zupełnie nie orientuje się w tych wszystkich grach oferowanych w Marketplace. Wiem, że są gierki Indie i Arcade, a oprócz tego chyba nawet pełne wersje móżna kupić.

 

Sprawa jest taka: kupię sobie 2100 MSP Points, z czego 440 MSP wydam na piosenki Queen do GH, więc zostaje mi 1660 MSP do wydania. Jest coś absolutnie wartego ogarnięcia z XBLA czy jakaś szczególnie tania gra do pobrania?

 

Jest mega dużo świetnych gier Arcade :D Proponuję Ci ułożyć sobie je na rynku wg. najwyżej ocenianch, a w 1szej 10tce, czy 20tce znajdziej coś dla siebie za 800 lub 1200 MSP. Możesz spradzić triala każdej pozycji i będziesz wiedział co Ci się podoba :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...