Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Opinia weterana Bad Company 2 ;)

 

Ja wziąłbym Modern Warfare 3. Świetny, intensywny, miodny singiel - oczywiście od razu przechodzić na Veteranie, który nie jest trudny i znacznie wydłuża zabawę. Spec Opsy - samemu lub w kooperacji, czysty miód. Tryb przetrwanie, czyli taka jakby horda - też mnóstwo godzin grania, czy to samemu, czy w kooperacji. Multiplayer w CoD zna chyba każdy. Tutaj albo się lubi, albo nie lubi. Małe mapy, często się ginie, non stop akcja. Błyskawiczne wczytywanie gry, szybkie wyszukiwanie meczów.

 

Battlefield 3. W to ostatni raz grałem w połowie listopada. Średni singleplayer, dla mnie był trochę nudny. Parę misji kooperacyjnych, też nie porywają. Multiplayer, który uwielbiałem zmienił się znacznie i mi do gustu nie przypadł. W BC 2 przegrałem mnóóóstwo godzin, tak jak i w dodatek Vietnam. Tutaj nie mogłem się wciągnąć. Irytowało długie wyszukiwanie meczów, wywalanie z nich, olbrzymie mapy, na których biegałem i widziałem czasami jednego kolesia przez 5 minut. Teraz może jest inaczej...

 

Ogólnie polecam Modern Warfare 3. W singlu to kupa zabawy, a i multi wiecznie żywe. Jak wyszedł MF 3 i BF 3, to ja, gość, który nie lubił multiplayera w CoDzie przerzucił się na niego i rozegrał znacznie więcej meczów niż w Battlefielda 3 ;)

Odnośnik do komentarza

No ale jeśli chciał "najlepiej w wersji PL" to znaczy, że nie jest dobry z inglisza, więc na pewno LA Noire odpada, bo by się przy niej wynudził, nie łapiąc pełni tekstów i fabuły. To jest gra, przy której ludzie nie znający bardzo dobrze angielskiego dużo tracą, widzę to po znajomych.

Edytowane przez Linek
Odnośnik do komentarza

Mam dylemat, zacząłem grać na Assasin's Creed, właściwie dopiero początek, jak na razie gra mnie nie zachwyciła. Problem polega na tym, że uwielbiam crpg, ale jednocześnie mam mało czasu na granie (standard). Mam do wyboru: AC (1, 2, Brotherhood, Revelations), Kingdoms of Amalur i zastanawiam się nad zakupem Divinity II (z dodatkiem). O Skyrim nawet nie myślę, bo życia mi zabraknie. Jest jeszcze co prawda New Vegas Ultimate Edition, ale chyba na razie nie będzie dla mnie dostępne. Wiedźmin 2 też ciągnie do trzeciego przejścia, tym razem na mrocznym poziomie.

Pytanie - co mi z tego wszystkiego zajmie najmniej czasu? Wiem, głupie to troszkę, ale niech się ktoś określi...

 

Oczywiście AC to nie rpg, ale akurat mam, więc wpiąłem w temat.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...