Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka piłka : Lost Odysey czy Eternal Sonata ?

Lubie RPG wszelakie teraz dostałem Blue Dragon i nadrobię zaległości ale pod koniec lutego będzie mnie stać na jedną nowość i nie wiem którą się bardziej opłaca. Przede wszystkim chodzi mi o historię która lepsza ? Loadingi, kiepska grafa etc jest do zniesienia w RPG jeżeli historia jest na wysokim poziomie .

Odnośnik do komentarza

jako ze nie mam zadnej samochodowki:) postanowilem nabyc i teraz dylemat:

Dirt/PGR4/Revange/pro street ---> chyba ze jeszcze cos wartego (forza sciagnalem demko znudzilo mi sie:/)

co dostarczy mi najwiecej przyjemnosci:) nie zalezy mi na realizmie (od tego jest prawdziwe autko) - jedynie zeby byl jakikowliek model uszkodzen i miodnosc:)...acha na tryb on line nie patrze bardziej na single jako ze nie mam zadnej ekipy a zwykle widze ze jak sie samemu dolacza to jest raz lepiej raz gorzej:)

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

o rany, ciezki wybor jak cholera ;]

gry sa tak rozne a kazda jest wybitna w swoim gatunku :) najlepiej wszystkie trzy, a kolejnosc wzialbym taka:

1. Bioshock - gra jest absolutnie genialna, przejdziesz ze dwa razy i mozesz wymienic na

2. Mass Effect - zanim przejdziesz Bioshocka powinien wyjsc dodatek wiec bedziesz rowniez mial sporo grania a potem wymienic na

3. Skate - i ta gierke mozna sobie zostawic, sporo masterowania, mozna robic filmiki itp, jest to gra do ktorej mozna wracac wiele razy

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś szuka taniej gry na wiele godzin i bez online, to polecam Earth Defense 2017.

Gra pod wieloma względami jest crapem, ale bardzo grywalnym i mocno wciągającym.

 

Tylko trzeba się odpowiednio nastawić. Klimat jest jak z horrorów klasy B. Gra dodatkowo jest trochę zabawna (teksty kompanów).

Jak ktoś lubi niskobudżetowe gry, to niech łyka śmiało.

Odnośnik do komentarza
Pograj w demo jak masz możliwość, moim zdaniem nie warto.

 

Dokładnie, mi też nie podeszło. Jak możesz to lepiej sprawdź gameplay przed kupnem, bo grę albo pokochasz albo znienawidzisz.

 

 

Którą z nich: Devil May Cry, Assassin`s Creed czy Turok

albo polećcię mi jakiś w miarę nowy FPS lub TPS

 

Call of Duty 4 polecam z Fps-ów , a ztych co wymieniłeś to AC.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...