Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanko z innej beczki.

Kupiłem Halo 3 edycję kolekcjonerską oraz podobną wersję Bioshock'a. O tyle o ile Halo 3 już nie działa tak zauważyłem jedno małe pęknięcie od środka krążka BS. Pytanie: lepiej kupować wersje podstawowe, których trzpienie w pudełkach nie niszczą płyt czy po prostu ja coś spartoliłem?

Odnośnik do komentarza
A ja mam takie pytanko z innej beczki.

Kupiłem Halo 3 edycję kolekcjonerską oraz podobną wersję Bioshock'a. O tyle o ile Halo 3 już nie działa tak zauważyłem jedno małe pęknięcie od środka krążka BS. Pytanie: lepiej kupować wersje podstawowe, których trzpienie w pudełkach nie niszczą płyt czy po prostu ja coś spartoliłem?

 

Raz, że pudełka są lipne (ja trzymam DMC4 w normalnym).

Dwa, że płyty niektóre wydają się słabszej jakości. Zależy gdzie wytłoczona.

Trzy, że napęd może łamać płyty. Mi kiedyś napęd w PC robił pęknięcia od środka w tanich CD-Rkach.

 

 

W sumie, to nie wiem gdzie jest główny powód.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei zauważyłem że przy grach robiących wojaże w zafoliowanym pudełku (np. z giełdy, bo tam przywożą z Anglii, z Allegro, itp.) lubią wypadać płyty z tego uchwytu i latają po całym pudełku. Miałem już tak z Kane & Lynch i BioShockiem. Ale przy BioShocku to mi już porządnie nerwy puściły, kupuję w metal case, od razu kiedy się pokazuje (na giełdzie katowickiej tam jest wcześniej i taniej), otwieram cały happy pudełko a tam płyta koło instrukcji, z wielką (na szczęście płytką) rysą na pół płyty. Na szczęście działało, jakby były problemy to bym chyba wrócił na giełdę i osobiście wsadził tego BioShocka w ... No, wiecie gdzie... BTW doskonała gra, jedna z najlepszych w jakie grałem

Odnośnik do komentarza
Witam, Czy w okresie od marca do lipca wyjda jakies ciekawe gry tylko i wylacznie na Xa? Wlasnie do lipca pozbywam sie Xa i nie wiem czy warto?, zamierzam zostac przy PS3. Cos fajnego mnie ominie? Aha- tytuly multiplatformowe wole na PS3 (GTA4 itp).

 

Z tych ciekawszych to:

 

Bully: Scholarship Edition

Universe at War: Earth Assault

Too Human

Supreme Commander

Warhammer: Battle March

Command & Conquer 3: Kane's Wrath

Don King presents: Prizefighter

Ninja Gaiden 2

Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed

Mass Effect

Call of Duty 4

Burnout Paradise

 

Przydalaby mi sie gra-hicior ktorej wymasterowanie nie zajmie duzo czasu i latwo ja odsprzedac;p. Ktos kto mial stycznosc z COD 4 na pcty i xa moglby mi powiedziec czy czymkolwiek oprocz sterowania sie roznia?

 

Jesli przychodza wam do glowy jakies dobre gry z szybkim calakiem prosze polecic.

Edytowane przez stalq
Odnośnik do komentarza
Assassin's Creed

Mass Effect

Call of Duty 4

Burnout Paradise

 

Przydalaby mi sie gra-hicior ktorej wymasterowanie nie zajmie duzo czasu i latwo ja odsprzedac;p. Ktos kto mial stycznosc z COD 4 na pcty i xa moglby mi powiedziec czy czymkolwiek oprocz sterowania sie roznia?

 

Jesli przychodza wam do glowy jakies dobre gry z szybkim calakiem prosze polecic.

 

z tego co napisales to chyba COD4 calak jak dla mnie jest nieosiagalny na razie (mam 980) ale jako ze nie jestem doswiadczonym graczem smialo moge powiedziec ze dla kogos kto pogral troche na konsolce wczesniej w fps nie powinno byc problemu z 1000:) Assasina mam i powiem ci ze jest to gra dobra ale na pewno nie chicior. Mass Effect swietna gra ale szybko calaka w niej nie zrobisz (no chyba ze bedziesz biegl na pale i nie czytal dialogow, leksykonu itp. co w przypadku RPG jest smiertelnym grzechem. Burnouta nie posiadam:)

Odnośnik do komentarza
chce kupić rpg i sie zastanawiam między mass effect i lost odyssey. po filmach mass mnie jakoś tak nie przekonuje a wszyscy wychwalają go niesamowicie, a odyssey kusi fajnanlowym stylem. doradźcie?

Podłącze się do pytania ale dodam trzecią opcje Blue dragon. Który z nich będzie najlepszy jako pierwszy (z czasem zagram i tak we wszystkie) znaczy się jest najdłuższy albo najciekawszy czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza

Chciałem sobie kupić jakąś nową gierke, ale kompletnie niewiem co wybrać. Interesują mnie tylko gry sportowe, wyścigi i przygodowe. Co byście mi z tego polecili:

 

- Lost

- Tony Hawks PG

- Fifa Street 3

- Colin Dirt

- Conan

 

Może coś innego ?

Odnośnik do komentarza
chce kupić rpg i sie zastanawiam między mass effect i lost odyssey. po filmach mass mnie jakoś tak nie przekonuje a wszyscy wychwalają go niesamowicie, a odyssey kusi fajnanlowym stylem. doradźcie?

Podłącze się do pytania ale dodam trzecią opcje Blue dragon. Który z nich będzie najlepszy jako pierwszy (z czasem zagram i tak we wszystkie) znaczy się jest najdłuższy albo najciekawszy czy coś takiego.

 

Mam wszystkie trzy wymienione RPG i powiem tak :

Mass Effect ukończyłem przyjemnością <-- w 4 dni skończyłem bo nie mogłem się oderwać od konsoli GENIALNA HISTORIA na jakieś 30 godzin chyba że chcesz jeszcze raz i jeszcze raz przechodzić :))

Blue Dragon mam od stycznia i jakoś mnie nie przekonał. OD RPG wymaga się przede wszystkim wyśmienitej FABUŁY Blue Dragon takiej nie posiada. Nie jest to zła gra ale na drugim discu odechciało mi się grać teraz ta gra czeka na lepsze czasy (czytaj nie będzie w co grać :))

Lost Odyssey obecnie mam w czytniku konsoli i nie zamierzam wyjmować dopóki gry nie skończę. Jest to RPG z bardzo wciągającą historią i genialnym klimatem (szczególnie mi się podobają historie z Thousand Dreams).

 

Podsumowując :

Mass Effect > Lost Odyssey >>> Blue Dragon

 

Mass Effect ma najlepszą historię zamkniętą w 30 h wyśmienitego gameplay'u. Lost Odyssey ma także bardzo dobrą historię ale nie tak dynamiczną z podwodu długości gry (są dłużyzny jak w każdym jRPG). Blue Dragon nie porywa fabułą i jest o wiele gorsze od swoich młodszych kolegów;)

 

P.S. Jeżeli nie znasz dobrze angielskiego to najlepiej kup MAss Effect. Lost ODyssey i Blue Dragon wymaga bardzo dobrej znajomości angielskiego jeżeli chcesz zrozumieć fabułę w pełni.

Odnośnik do komentarza
Chciałem sobie kupić jakąś nową gierke, ale kompletnie niewiem co wybrać. Interesują mnie tylko gry sportowe, wyścigi i przygodowe. Co byście mi z tego polecili:

 

- Lost

- Tony Hawks PG

- Fifa Street 3

- Colin Dirt

- Conan

 

Może coś innego ?

 

Conan i TH: PG odradzam.

Lost dostanę w poniedziałek więc się nie wypowiem teraz (ale jak jesteś fanem serialu to bierz:))

Fifa Street 3 słyszałem że tak samo jak NBA street na chwilkę i do odłożenia...

Colin to porządna gierka do tek pory czasem szpilam (na ps3)

Z 'przygodowych' fajne jest DMC 4 ze sportowych fifa 08 lub pes 08 :) W sumie to wszystko co mi przychodzi do głowy z gatunków przez ciebie lubianych (mowie o ostatnich miesiącach:))

Odnośnik do komentarza

Jasio ja bym brał Colina. Chyba najdłuższy single z tych wszystkich, miły gameplay, piękna grafika. Lost jest podobno tylko dla fanów, Fifa Street tylko na multi. Jeśli podobał Ci się skate to Tony'ego już nie polubisz. O Conanie nic nie wiem. Bierz Dirta.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Warto

-swietny multi (gra duzo ludzi)

-mnostwo trybow, lig, zespolow, zawodnikow

-Be A Pro (rowniez na necie)

-ladna grafa, animacja

-przyjemnosc z rozgrywki jest bardzo duza (szczegolnie w multi)

-komentarz w polskiej wersji

na minus tej grze zalicze to ze jest jeszcze troche zbyt wolna i pilkarze troche wolno reaguja na polecenia.

Ogolnie rzecz biorac- warto.

Odnośnik do komentarza

Wiec tak: Mam do wyboru trzy gry. Jedna z nich bedzie Devil May Cry 4, wiec do wyboru mam jeszcze dwie(lub jedna, jesli bedzie to nowy tytul). Moze to byc niemal wszystko jesli chodzi o gatunki(jednak poszczegolne tytuly na pewno odrzuce), byle nie strategie i rpg. Rownie dobrze moze sie okazac, ze wybiore dwie gry, zamiast trzech, jedna lub wcale i zdecyduje sie na cos zupelnie innego, jednak chce miec juz wybrane gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...