Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za małą pomoc, ogólnie odrzuciłem Halo 3 ze względu że przeszedłem i jedyne achievementy jakie mi zostały w przypadku single'a to przejście gry na Heroic i Legendary, jednak szkoda mi na to krwi(za Legendary nawet bym się sam nie brał). Lost Planet, fakt wygląda klimatycznie, kręcą mnie mechy ale z tego co czytałem fabuła jest kiepska :/(niestety pomimo że grałem to jednak tylko przeszedłem pierwsze 3 misje w których praktycznie nic nie wynika z fabuły). Więc w finale pozostaje DR i Enchanted Arms.

 

 

Ogólnie chyba wezme DR pomimo że miałem to jednak ilośc zakończeń i gameplay pewnie przesądzą o kupieniu tego tytułu.

Dzięki za podjęcie decyzji ;p

Odnośnik do komentarza
Warto brać FIFA Street 3? Demko nawet nawet.

 

Wczoraj "przeszedłem". Gra fajna, tylko z lepszymi przeciwnikami gra się koszmarnie, bo konsola wałki robi.

Graficznie średniak, nie każdemu przypadnie do gustu pseudo-komiksowa grafika. Za to muzycznie znakomicie. Dobry klimat i energię daje muzyka.

Jeśli nastawiasz się na online czy granie we dwóch, gra jest fajna.

Odnośnik do komentarza

To zależy czy włączasz w to granie po XBL, ale ja ci polecam zdecydowanie R6 gdyż w single'u jak i multi jest świetny. Jezeli jednak nie gustujesz w shooter'y to bierz NBA gdyż wciąga i jest bezstresowy :-> .

 

 

EA ,tylko jesli zalezy Ci na GS - gra to totalny crap, moze nie totalny, ale bardzo duzy.

 

 

Nie zgodze się z tobą, fakt może nie jest najwyzszych lotów ale jest na pewno przynajmniej w moim guście jest dobrym JRPG, z tego względu że akurat lubie klimat turowych RPG'ów :->

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

Słuchając waszych wcześniejszych rad, wybrałem Bioshocka. Cóż, akurat tutaj gra mi się nie spodobała. Oczywiście, nie zaliczyłem jeszcze całej, ale cóż, zmusić się muszę do ukończenia. Mimo, że gra mi nie przypadła do gustu. W każdym razie znowu muszę prosić o radę. Jaką zakupić grę w najbliższym czasie? Z hitów 360 nie grałem jeszcze w COD 4 i Mass Effect. Mass Effecta raczej nie chcę, mimo, że jestem fanem KOTORA. A jak COD 4? W sumie lubię grać w gry o tematyce wojennej, ale bardziej symulatory wojny. COD 2 i 3, nie spodobały mi się. Czy tutaj będzie podobnie? No i odstrasza strasznie krótki Single. Więc, jeżeli te pozycje nie są dla mnie wystarczające (chociaż nie wiem, musicie mi coś poradzić) to może wziąść jakiś tytuł z 2008 roku? Jak tam Frontlines? Grałem w demo i było dość średnie. A Burnout? No i jak tam z DMC 4? Przyznam, że lubię gry Capcomu, ale nigdy jeszcze nie grałem w DMC. Dzięki za wszystkie rady.

Odnośnik do komentarza

Bioshock jest specyficzną grą, z ciężkim klimatem, ciekawą fabułą, ale nie każdemu się spodoba. Spędziłem z nim 10 h, spodziewałem się skopania jaj, ale nie przypadła niestety do gustu. Przejście gry coś zmieni? Wątpię ;] To, że jest grą roku, nie znaczy, że każdy będzie nią zachwycony.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

Mój dylemat jest pomiędzy Bioshockiem i Assassins Creed, obie gry sa stricte nastawione na offline. Bioshock każdy wie jaki jest, zagralem w demko i bardzo mi sie spodobał z drugiej strony AC świetnie prezentował sie na filmikach. Martwią mnie tylko opinie ze AC jest strasznie schematyczna grą i walka zdaje się monotonna, ale widok Jerozolimy kusi :( Czekam na wasze opinie.

Odnośnik do komentarza

jesli bioshock podszedl ci w demku, nie odrzucil surrealizm i poczules ten klimat (ja np stawalem i podziwialem wode Rapture, przystawalem i podziwialem widoczki zza okien) to bierz nie bedziesz zalowal:)

AC mi tez podszedl mimo ze jest schematyczny itp. jednak widok miast same przygotowanie do zabojstwa, i co najwazniejsze tamte czasy i rejony nadrabiaja dla mnie to w duzej mierze co gra traci na schematycznosci:).

Obydwie gry warte polecenia jednak na poczatek wez bioshock

Odnośnik do komentarza
ja wczoraj bioshocka drugi raz skończyłem (chciałem drugie zakończenie obadać, ale i tak wrócę jeszcze doń kiedyś) i powiem tyle, geniusz. klimat troche Hitchcock i troche serial Lost.. dla mnie mieszanka iście ognista i tak jak pisali nie na darmo "gra roku".

 

 

Witaj

 

 

Mam oba tytuly i oba sa swietne. Skonczylem BS i AC. Ja kupilbym te dwie gry: jeden to FPS/RPG a drugi to TPP w sredniowieczu z odrzynaniem gardel incl.

 

Hmmm, chyba pierwszy AC. Chociaz moze BS. Choroba............

 

Nie wiem.

 

 

Pozdrawiam

 

ps. sorry za metlik w glowie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...