Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Uwielbiam PESa, na moim psp gralem w PES6 praktycznie ciagle. Chcialbym wiec kupic PES2008 na x0, lecz tu rodzi sie dylemat: jest przeciez masa innych swietnych gier do ktorych ciagnie mnie strasznie. Gears of War, Mass Effect, Lost Planet, TDU, DMC, PGR4 to te glowne tytuly. Mam do wydania 150zl, oczywiscie bede kupowal uzywane gry wiec starczy mi na jedna dobra lub dwie kupione okazyjnie. Tak, wiem ze PES w tym roku nie jest uber, jednak nie zmienia to postaci rzeczy ze jest nadal swietna gra a fifa po prostu mi nie pasuje.

 

Co do typow, ktore preferuje: xboxa mam od niedawna a na komputerze gram tylko w csa wiec nie mam jakis scisle sprecyzowanych ulubionych.

 

(Posiadam juz Coda4, Skate z tych nowszych, prosze ich nie uwzgledniac :D)

 

Jakies rady? :(

Edytowane przez Zephi
Odnośnik do komentarza

Kurcze ciagnie mnie strasznie do jakiejs porzadnej singlowej gry, zeby sobie usiasc i w spokoju pograc, czerpiac z tego duzo rozrywki... Jakby nie patrzyl w tym momencie wygrywaja Mass Effect, TDU i PES2008. Mass Effect jest dlugie, ciekawe i ladne, TDU to szybkie samochody - czyli to co lubie (swoja droga demo bardzo mi sie podoba :P ), a PES2008 to pilka nozna, czyli kolejna rzecz ktora lubie. Mysle, ze narazie najlepszym wyborem bedzie Mass Effect, urodzinki 15 marca, wiec prawdopodobnie wroce z kolejnym dylematem ^^

Edytowane przez Zephi
Odnośnik do komentarza

Mam zawsze pod koniec miesiąca stały przypływ gotówki (100zł). I mam problem :P. Czy jak dostanę kasę teraz pod koniec marca to sobie kupić jakąś grę (nawet nie wiem jaką, ale chodzi mi po głowie TDU, Table Tennis i parę innych) czy może odłożyć sobie i pod koniec kwietnia kupić GTA ;). GTA i tak kupię jak nie po premierze to miesiąc po, ale nie wiem czy opłaca mi się brać zaraz po premierze... Później może być odrobinę tańsza i pojawi się więcej opinii czy jest warta kupna. Najgorsze jest to, że cierpię na brak gier i korci mnie żeby coś sobie niedługo kupić. Miech w oczekiwaniu na GTA i trzymanie kasy to może być trochę ciężko bez grania :/. Czyli doradźcie- kupić coś teraz i potem GTA w okolicach maja, czy brać GTA od razu po premierze?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sobie w jakąś grę popykać dłuższy czas, czasami zeby sie wyluzowac, czasami zeby pograc bardziej hardkorowo.

Co byście mi polecili z tytułów poniżej:

 

- skate.

- NBA Street Homecourt

- Naruto: Rise of the Ninja

- Ninja Gaiden: Black

 

 

Wiem, że do NG:B potrzeba naprawdę dużo samozaparcia i cierpliwości, ale jednak go uwzględnie :P

Odnośnik do komentarza

Bierz skate, bo ta gra to sam miód jeżeli chociaż odrobinę jarasz się skateboardingiem. Możesz albo sobie pofreeskate'ować bez nerwów sam albo na LIVE'ie, skręcić jakiś film albo hardkorowo postrzelać comobsy na spot battle. Świetnie symulujący jazdę na desce gameplay, świetna grafika, ogromne miasto, myliony miejscówek, dobre multi. To jedna z moich ulubionych gier, o ile nie ulubiona :P. Wiem, że przez długi czas będę do niej wracał, a drugą część kupię na bank. Zresztą zajrzyj do działu skate na tym forum w dziale Xbox 360. Tam Ci wszystko wyjaśnimy :/.

 

Homecourta nie bierz, bo jest nudny ;). Mało rodzajów wsadów i strasznie monotonna rozgrywka- dostajesz boisko, pokonujesz xxx zespołów, dostajesz boisko, itd.

Odnośnik do komentarza
Wyczytałem, że PES2008 na X360 jest najbardziej dopracowaną wersją spośród wszystkich wersji. Czy warto jednak kupić ją patrząc na pada, którym będę musiał operować? Przejściówki do Dual'a 2 są drogie jak jasna cholera, a korci mnie szarpnąć w nowego PES'a.

 

Może i jest najbardziej dopracowana , ale online występują lagi i wogule jakioś tak niepłynnie chodzi i pod tym względem PES6 góruje. Jeżeli nie masz zamiaru grać na Livie , bierz 2008. Co do pada mnie się wygodniej gra na padzie od 360 (analogiem gram) , ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

call of juarez - halo 3 - orange box ;]

 

Co mi da najwiecej funu?

Call of juarez gralem na pc demo, ale komp troche słaby wiec cieło :/ i troche mnie odrzucilo od tej gry, ale tak czytam pozytywne opinie na forum i sie zastanawiam :P

Z halo miałem minimalna stycnosc - kilka godzin w cz1 i kilka minut w cz3...

HL - tylko podstawka, ktora bardzo milo wspominam ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...