Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

CoD4 vs. Bioshock vs. Burnout:P vs. Table Tennis vs. Bully vs. coś co mnie zajmie na długie godziny online/offline, whatever. Odczuwam za(pipi)isty głód grania i muszę mieć coś co naprawdę mnie wciągnie.

 

 

imo Bioshock jest gra genialna ale z powodu schizowanego klimatu nie wszystkim podpasuje. mnie za pierwszym razem po kilku lev odrzucilo dopiero pozniej kiedy usiadlem drugi raz wciagnela mnie maksymalnie i zmienilem kompletnie zdanie o tej grze. (zawsze mam tak z dobrym grami tak samo bylo z fallout 2)

 

COD 4 mysle ze jest swietnym wyborem single troche krotki ale mozna go katowac co jakis czas bo jest naprawde dobry. W multi jakos sie nie moge przemoc:) ale podobno urywa leb

 

w reszte nie gralem

Odnośnik do komentarza
Buyłem na all bajoszoka za 113,5 dokładnie z przesyłką w steelboxie idealny stan =]. Mam nadzieję, iż w majty nie narobię i trochę się pobawię =P.

 

Dobra decyzja, Bioshock to najlepsza gierka w jaką grałem na konsoli Microsoftu (a grałem nie tylko w te tytuły, które mam w Gamertag'u, czasem coś się zobaczyło u kumpla itd.).

Odnośnik do komentarza

It's me again biatches :/. Table Tennis vs. Forza 2 w bundle z Pińatą? Table Tennis to pierwsza gra w jaką grałem na xboxie (na standzie w MM i się zakochałem, ale to tak btw.), a Forza mnie kusi, gdyż PGR3 jest trochę za nudny dla mnie, nie mogę się jakoś w to wciągnąć. Forza z kolei odstrasza mnie swoim poziomem trudności, bo podobno można na tym wszystkie włosy z głowy zerwać ;). Table Tennis to przede wszystkim grafika, no i potem fan z pingla (a lubię popykać w realu, nie powiem), Forza też świetna grafa, super samochody, realistyka, itd., itp. A jakbym miał MSpointsy to jeszcze Evo X... A Pińata będzie leżeć, bo to tylko produkt uboczny, gdyż dzięki niej jest taniej :P.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...