Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

A x360 nie ma możliwosć zgrani opcjonalnei jakisdanych na dysk w celu przyspieszenia loadingów? No to w przyszłosci chyab wybiore wersje na klocka, ale najpierw muszę sesje zaliczyc, a po dordze ME.

 

x360 ma mozlowość kolejkowania danych, przez co drugie uruchomienie danej gry zajmuje mniej czasu, nawet po wyłaczeniu i włączeniu konsoli (w GoW to chyba jakieś 8sek krócej), chyba że odpalisz jakąś inną grę. ps3 tego nie ma, na niej gry zawsze wgrywają się tak samo długo:/

Odnośnik do komentarza
Próbowałem GTA III i San Andreas. Klimat i wszystkie dopasione rzeczy zupełnie mi nie podeszły bo nie lubię gangsterki. Czy GTA IV różni się czymkolwiek? Warto zainwestować?

 

Ciezko powiedziec,ja tez probowalem GTA III i San Andreas,obie mi nie podeszly,jedna sie nie podobala,druga znudzila sie po 2 godzinach gry.Kupilem gta 4 sam nie wiem czemu i powiem ze gra mnie ostor wciagnela i zaskoczyla ogromem.Jak Cie stac to probuj.

Odnośnik do komentarza
Próbowałem GTA III i San Andreas. Klimat i wszystkie dopasione rzeczy zupełnie mi nie podeszły bo nie lubię gangsterki. Czy GTA IV różni się czymkolwiek? Warto zainwestować?
Mnie poprzednie części mocno nudziły. Pograłem trochę dłużej w GTA3 ale jakoś nie było to specjalnie ciekawe.

 

W GTA4 sie zakochałem. Może to jakoś pomoże... :whistling:

 

Odnośnik do komentarza

Jaką grę wybrać w cenie do 160 zł

Bo w czerwcu albo lipcu będę miał konsole z Gta 4 moją ulubioną serią ale mógłbym też w coś innego raz na jakiś czas popykać.

Może Call of duty 4 na allegro z 150 zł i od razu jak sobie uzbieram to xbox live na rok

Jeszcze może być nfs pro street .

Ale jeśli radzicie coś innego oprócz podanych tytułów przeze mnie to piszcie :)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Jaką grę wybrać w cenie do 160 zł

Bo w czerwcu albo lipcu będę miał konsole z Gta 4 moją ulubioną serią ale mógłbym też w coś innego raz na jakiś czas popykać.

Może Call of duty 4 na allegro z 150 zł i od razu jak sobie uzbieram to xbox live na rok

Jeszcze może być nfs pro street .

Ale jeśli radzicie coś innego oprócz podanych tytułów przeze mnie to piszcie :)

Dzięki za wszystkie odpowiedzi ;)

Polecam:

- Forza Motorsport 2

- Rainbow Six Vegas 2

- Halo 3

- Gears of War (stare ale jare ;) )

 

Zrób jakiś pack z tego i do GTA IV będziesz miał jeszcze sporo wspaniałego giercowania ;).

 

PS. Gold to w ogóle podstawa ;). W tej chwili gold na 13 miechow to 90zł wiec smieszna kasa za taka swietna usluge ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...