Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Bully/Lost/ Strangehold/Army of Two??Mam 200zł

Wszystko IMO

Bully:SE - świetna gra, grafika może nie najwyższych lotów ale klimat ma rewelacyjny. O multi zapomnij

Lost - z opinii kolegi, crap do nabicia GS

Strangehold - cód miód i orzeszki, patrz wyżej

Army of Two - świetna gra czy to samemu przechodzisz czy w co-opie. Multi taki sobie (większość boostuje więc z przyjemności grania nici)

Odnośnik do komentarza

Czy R6 Vegas 2 warte jest zachodu? Wciąga na multi jak CoD 4 ? (od razu zaznaczam, że nie oczekuję po tym drugiego coda).Można zawsze znaleźć interesującą cię grę bez obaw, że nie ma graczy? Grałem kiedyś w jedynkę i mi się spodobała (niestety nie miałem możliwości sprawdzić tego online:( ).

Odnośnik do komentarza
Czy R6 Vegas 2 warte jest zachodu?

 

Oczywiście.

 

Wciąga na multi jak CoD 4 ? (od razu zaznaczam, że nie oczekuję po tym drugiego coda).

 

Mnie wciągnął jeszcze mocniej niż CoD :D Powolna rozgrywka o lekko taktycznym zacięciu i zabawa w podchody spodobały mi się bardziej niż wesołe bieganie na pałę z granatnikiem podczepionym pod m4.

 

Można zawsze znaleźć interesującą cię grę bez obaw, że nie ma graczy?

 

Pewnie; mimo niezbyt pochlebnych opinii, jakie Vegas 2 zebrał wśród recenzentów, tytuł ten odniósł ogromny sukces rynkowy i gra w niego masa ludzi. Jestem pewien, że moda na R6:V2 nie jest tylko chwilowym trendem i taki stan rzeczy utrzyma się jeszcze przez dość długi czas.

 

Grałem kiedyś w jedynkę i mi się spodobała (niestety nie miałem możliwości sprawdzić tego online:( ).

 

Skoro jedynka Ci się podobała, to sequel powinieneś potraktować jako zakup konieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Ludzie co wy tu piszecie o jakis bully, strangehold i lost. Najlepszymi grami sa bioshock, gears of war, halo 3, CoD4, assassins creed. Jesli ktos nie ma gearsow to po co kupil xboxa 360? GEARS I BIOSHOCK TO MUST HAVY NA 360ke

Pozdrawiam

Nie piszemy o nich bo nikt się o nie nie pytał...

 

Co do Vegasa2 - gra naprawde warta zachodu i kazdego grosika ;). Od siebie bardzo polecam ;).

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
co sądzicie o Vampire Rain? warto kupić, nie jest droga i zastanawiam się nad tym tytułem właśnie

podpytaj ping'a on gral i chyba nie jest az takie dno.

 

Nie wyłamuj się - uderz w GTAIV :D

no to zablysnales... poddaj sie mainstream'owi bo tak najlatwiej.

czytajac takie kwiatki tym bardziej sie ciesze, ze jestem jedna z niewielu osob, ktora GTA ma gleboko ;)

Odnośnik do komentarza
GTA zostawiam na potem bo jestem ciekaw, czy nie będzie różnic, znacznych różnic między ps3 a ixem.

Znaczące różnice będą, gdy we wrześniu :excl: pojawią się ekskluzywne dodatki dla konsoli Microsoftu

 

Chodzi mi o stabilność gry. Zastanawia mnei czy bedize na obu plaatformach chodzic tak samo. Na stronei o ps3 wyczytałem ,że ich wersja prawdopodobnie jest lepsza, co z tego będzie to sie okaże. Podobno jakiś serwis już szykuje porównanie.

 

Mnie się podobają, więc mogę polecić Forza 2, GoW, assasin Creed no i GTA 4, chociaż ledwo co liznąłem to spoko, jedynie samochody sie dziwnie sterują, no i pierwsza laska jest łatwa

 

Nieiwem czy to do mnie, ale dzieki ;) Gow i AC mam, ściagałem nie lubie. GTA na potem :)

Odnośnik do komentarza
GTA zostawiam na potem bo jestem ciekaw, czy nie będzie różnic, znacznych różnic między ps3 a ixem.

Znaczące różnice będą, gdy we wrześniu :excl: pojawią się ekskluzywne dodatki dla konsoli Microsoftu

 

Chodzi mi o stabilność gry. Zastanawia mnei czy bedize na obu plaatformach chodzic tak samo. Na stronei o ps3 wyczytałem ,że ich wersja prawdopodobnie jest lepsza, co z tego będzie to sie okaże. Podobno jakiś serwis już szykuje porównanie.

 

Mnie się podobają, więc mogę polecić Forza 2, GoW, assasin Creed no i GTA 4, chociaż ledwo co liznąłem to spoko, jedynie samochody sie dziwnie sterują, no i pierwsza laska jest łatwa

 

Nieiwem czy to do mnie, ale dzieki ;) Gow i AC mam, ściagałem nie lubie. GTA na potem :)

zdziwilbym sie gdybys na jakiejs stronie o PS3 wyczytal, ze jakas gra jest gorsza...

 

anyway... wersja PS3 lazi z rozdzialka 630p a klockowa 720p

ale za to zastosowano inne technologie, przez co wydaje sie, ze wersja PS3 jest ladniejsza... jednak roznice sa minimalne.

 

Dochodzi jeszcze fakt, ze ponoc na obu konsolach potrafi sie gra zawiesic, no i na PS3 wczoraj wysiadly serwery, wiec nie do konca wiadomo jak z tym darmowym online jest ;)

Odnośnik do komentarza

Na IGN napisali (jeżeli dobrze zrozumiałem), że jakośc tekstur i framerate jest porównywalna ale PS3 ma mniejszy pop-in. x360 ma bogatsze kolory ale za to ps3 ma lepszy antyaliasing przez co grafika wydaje się trochę"czystsza". I przez to, że częśc danych gry ląduje na dysku twardym, ps3 ma krótsze loadingi. Ogólnie napisali, że GTA IV na ps3 wygląda ciut lepiej. I dlatego ja bym się nie zastanawiał i brał wersję na x360, bo różnica mała a jeszcze tylko tu będą ekskluzywne dodatki:)

Odnośnik do komentarza

Na screenach porównawczych grafika w wersji PS3 jest bardziej rozmyta, jest efekt blura. Jeszcze gdzie indziej napisano, że to właśnie wersja na x360 ma 2xAA, a PS3 0xAA. Więc nie ufał bym do końca tym wszystkim wywodom która wersja jest lepsza :) Może to jedynie świadczyć o tym, że gry są aż tak podobne. Ja na Twoim miejscu wybierał pod względem multiplayera, gdzie więcej znajomych do grania(albo gdzie wygodniej się gra).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...