Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Zastanawiam się na wyborem gry wyścigowej, oto moi kandydaci:

 

Forza Horizon - demko było świetne.

PGR 4 - grałem jedynie w 2 u kuzynki i gra dała mi masę radochy, nie to co FM 1.

Shift 2 - miałem doczynienia jedynie z demkiem pierwszej części i było całkiem niezłe.

 

Zastanawiałem się też chwilę nad FM 4, ale ją chyba sobie odpuszczę, bo mam 3 i trochę się zawiodłem.

Obecnie jestem najbardziej przekonany do PGR 4 i Horizon. Szkoda tylko, że nie ma demka PGR, ale po obejrzeniu kilku filmików na YT jestem pozytywnie nastawiony do tej gry.  Więc co polecibyście nabyć, Horizon czy PGR 4??

 

PGR4 - chodzi po 30 zł i zanim ograsz to Horizon pewnie jeszcze trochę potanieje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@chris85: zależy czego oczekujesz od RPGa. Jeśli licznych dialogów, questów, fabuły, zwiedzania miast, to New Vegas koniecznie.

W Mass Effect 3 gram obecnie i jest OK, ale irytują mnie sztucznie napchane fetch questy na Cytadeli (a tego typu zadania powinny być mięsem RPGa, odciągającym od głównej osi fabularnej). Generalnie to w kółko powtarzają się: podsłuchaj rozmowę osoby potrzebującej przedmiotu -> skanuj planety -> znajdź i przynieś tej osobie przedmiot. Meh... 

Dark Souls odpadł u mnie po 3 dniach, niestety ponury dungeon hack & slash z ultrawysokim poziomem trudności i wszechobecną pustką nie trafił w me gusta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czy burnout revenge prezentuje się równie dobrze jak na PS2 ?

Bierz jakąkolwiek wersję Burnout to zawsze masa frajdy i teraz bardzo tania frajda. 

Chciałbym jeszcze raz po raz pierwszy doświadczyć Burnout'a do tej pory pamiętam jak zagram w 'dwójkę' u kumpla na PS2 coś pięknego. A jak wyszedł Revenge to już w ogóle chciałem u niego zamieszkać :P.

Odnośnik do komentarza

Szukam czegoś w stylu platformówki czy tam gry przygodowej w stylu Kung Fu Panda/ Ratchet & Clank. Pamiętam, że wyszła masa gier na podstawie filmów animowanych ale żadnej z nich (poza demkiem Monsters vs Aliens) nie ograłem.

Toy Story 3 

Wiele pisałem o tej grze. 

Najlepszy platformer generacji.

Bierz w ciemno.

Może ktoś sporządzić krótką listę gier, które warto kupić powiedzmy do 50zł? Mogą być używki.

Mass Effect 3

Mafia 2

Rayman Origin

Red Dead Redemption

Batman Arkham City

Tomb Raider i Far Cry 3(cena tych jednak to 70-80zł)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Hej, to mój pierwszy post na forum więc przy okazji witam wszystkich :)

 

Interesowałem się intensywnie grami jakieś półtora roku temu, ogrywałem wtedy tak naprawdę większość tego co wychodziło na PS3, w tym większość exów na konsolę Sony. Jednak, trochę z braku czasu, trochę zajawki, ostatnio pogrywałem tak naprawdę tylko w NBA 2k13. W międzyczasie rodzice wyposażyli się w xboxa 360, głównie do kinecta dla młodszego brata, itd. Jednak ostatnio znowu zainteresowanie grami powróciło, stwierdziłem, że warto byłoby nadrobić to co mnie omijało z powodu bycia uzależnionym od PS3. 

 

Mam zatem prośbę do fanatyków konsoli Microsoftu, prosiłbym o polecenie jakichś tytułów, które ukazywały się tylko na nią. Wiadomo, pierwsze nasuwa się Halo, Gears of War, pamiętam też gry jak Alan Wake, Crackdown. Zależy mi jedynie na kampanii dla jednego gracza (nie mam z kim grać na X'ie, poza tym mimo wszystko jest to moja "druga" konsola więc płacenie za Live'a również nie wchodzi w grę). Gatunek tak naprawdę dowolny, wciągająca fabuła, klimat, soundtrack to rzeczy, na które głównie zwracam uwagę. Zdecyduję się w zależności od ceny na jeden lub dwa tytuły, proszę o jakieś krótkie rekomendacje przy waszych typach (ew. przy seriach jak Halo waszym zdaniem najlepsza część, tak samo w Gearsach itd). 

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak jak Ci Zdunek napisał, mogą zainteresować Cię liczne gry arcade, często całkiem opłacalne przeliczając godziny gry na wydane pieniądze (Castle Crashers!). Wspomniane przez Ciebie w pierwszej kolejności Gearsy i Halo to świetne tytuły, ale bez opłacenia golda nie rozwiną raczej skrzydeł. Mimo to starsze tytuły chodzą teraz za śmieszne pieniądze i jak masz brać to na początek obowiązkowe Gears of War 1, które nie zestarzało się jakoś fatalnie, jeśli nie brać pod uwagę trybu multi (który przy obecnych standardach jest już troszkę leciwy), a dalej zabija genialnym klimatem, który zmienia się nieco w kolejnych częściach (moim zdaniem w złą stronę). Co do serii Halo na chwilę obecną jeśli nie brać multiplayera pod uwagę, zdecydowanie brałbym Reacha, który po prostu skutecznie wprowadzi Cię w uniwersum serii Halo, naraz nie spoilerując fabuły (w razie gdybyś chciał prześledzić całą historię od początku).

Edytowane przez Bosu
Odnośnik do komentarza

dla singla te co z głowy to wiedżmin 2 , lost Odyssey, alan wake,  gears of war 1 (jak się spodoba to cała trylogia ale judement sobie daruj) , Halo 3, halo anniwersary, halo reach i halo 4 (nie grałem w multi :P) , z wyścigowych wyczeane pgr 4 oraz forza 4 w singlu dają rade plus forza horizon tak na 10 -15 h potem nudzi się.

 

hmm dalej ?

 

Banjo i KAzooie jak lubisz platformery (mi nie dopasowała)

Fable 2 i 3 must have jak lubisz lżejsze rpg (łatwe ale z fajną fabułą)

 

poza tym tak jak kolega wyżej zauważył gry arcade takie jak fez , shadow complex mark od the ninja, state of decay czy  Dust . rynek arcade jest pełen perełek z różnych gatunków i szczerze nie wiem co na ps3 wyszło a co nie tutaj musisz już sam poszukać.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...