Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

dzis obudziłam sie ok. szóstej rano i widze włącząna konsolę

a na czytniku BLACK na ostatnim checkpoincie, wzięłam sie do roboty i skonczyłam

btw, na normalu w ostatniej misji wydawało sie najpierw że jest za duzo apteczek i robi sie zbyt łatwo,

ale okazało sie, że nie do końca, bo trzeba było znaleźć odpowiedni sposób,

metoda 'na Jana' nie skutkuje:>,

czekam na jakąś kontynuację, bo gra wyjątkowo wypaśna

 

od razu zabrałam sie za Viewtiful Joe, przeszłam kawałek i dałam konsoli odpocząć

omg, jak ja dawno nie grałam w platformera! fajny klimat, muzyka daje rade, oldskulem wieje na kilometr,

zatrzymałam sie przy 'jednorękim bandycie', wciąga jak wszyscy diabli!

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza

dziś skończyłam Yakuzę (korzystając z wolnego weekendu zrobiłam sobie maraton po 9 godzin dziennie ^_^ ) Gra jest moim zdaniem rewelacyjna, fabuła świetna, lubię takie klimaty. Jeszcze do niej wrócę i pobawię się w zaliczanie misji pobocznych i szukanie kluczyków do skrytek (ogółem mam jakieś 85% gry).

Po za tym gram ostatnio po trochu w Ratchet&clank, suikodden 4, SMT: nocturne, Urban Chaos: riot response, gun...

Odnośnik do komentarza

Jestem w połowie GoW2, powolutku się wkręcam w Kingdom Hearts, wczoraj zakupiłem Silent Hill 2 w wersji kolekcjonerskiej na znanym serwisie aukcyjnym i już się doczekać nie mogę aż przyjdzie i będę mógł po raz kolejny spędzić z nim długie mroczne wieczory =) Na półce na swoją kolej czekają jeszcze takie tytuł jak FF XII, DMC3. Ah będzie się działo. :)))

Odnośnik do komentarza
wczoraj zakupiłem Silent Hill 2 w wersji kolekcjonerskiej na znanym serwisie aukcyjnym i już się doczekać nie mogę aż przyjdzie i będę mógł po raz kolejny spędzić z nim długie mroczne wieczory =)

Tez kupilem sobie niedawno SH2 mimo, ze kilka lat temu ukonczylem na pc, chce z tej gry wycisnac wszystkie soki na ps2, poza tym pogrywam sobie teraz w DQVIII i jest zayebiscie.

Odnośnik do komentarza

na tych wakacjach przeszedłem

FFVII, - Najlepsza gra wszech czasów....11/10

Odin Sphere, - action RPG z ręcznie rysowaną grafiką 2D 8,5/10

FFVII: Dirge of Cerberus, - Kompilacja FFVII[taka sobie strzelana]{w niektórych momentach wyssana z palca] 7,5/10

TR Legend, -Popykać fajnie ale fabuły brak i generalnie jakoś mnie nie porwało- 6,5/10

Shadow of the Colossus-Piękna klimatyczna, ale troche monotonna i trochę niedopowiedzeń 8,5/10

Przechodzę ICO- cudowna klimatyczna gra 9/10

i mam jeszcze zamiar przejść FF X-ponoć fajne z relacji kuzyna, ale zobaczymy ;p

 

no a potem do szkoły i czasu nie będzie... ;p

 

i czasem przygrywam w

Gitar Hero II- gra muzyczna taka fajna do pobawienia się

Amplitude-to co wyżej ale inny typ

Dance dance revolution supernova 2 -na macie sobie tańcuje xD też fajne ale jakoś głupio samemu

Tekken 5- ale tylko arcade bo nie mam skim grać[gram śliczną asuką]

 

jak już wspomniałem nie mam z kim grać na multi nie mam rodzeństwa a rodzice odpadają a mój kuzyn konsolowiec w wojsku... a moi koledzy wolą grać w tibię żal ;P

 

Pozdrawiam...

Edytowane przez verde94
Odnośnik do komentarza
dziś skończyłam Yakuzę (korzystając z wolnego weekendu zrobiłam sobie maraton po 9 godzin dziennie ^_^ ) Gra jest moim zdaniem rewelacyjna, fabuła świetna, lubię takie klimaty. Jeszcze do niej wrócę i pobawię się w zaliczanie misji pobocznych i szukanie kluczyków do skrytek (ogółem mam jakieś 85% gry).

Po za tym gram ostatnio po trochu w Ratchet&clank, suikodden 4, SMT: nocturne, Urban Chaos: riot response, gun...

 

A ja skończyłem ją na 100% (wszystkie kluczyki, laseczki, poboczne questy). Genialna dorosła i wciągająca fabuła. Mało jest w tych czasach takich gier na rynku, gdzie historia gra pierwsze skrzypce i tylko czeka się na jakąś wstawkę by poznać dalszy los naszego bohatera. Szkoda, że większość gier skupia się tylko na strzelaniu, efektywności i totalnej rozwałce z przeróżnymi wodotryskami zapominając o chociaż troszkę bardziej rozwiniętej i sensownej fabule... grafika to nie całość z jakiej składa się gra, lecz wyłącznie jeden z jej elementów miłych dla oka ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Aktualnie nadrabiam zaległości growe bo przez następne 2 miesiące na PS3 wyjdzie sporo niezłych gier i nie będę miał raczej czasu na granie na PS2 :

 

Shadow of the Colossus

Shin Megami Tensei: Persona 3

Project Zero (Fatal Frame)

Yakuza

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Ja aktualnie przechodzę GTA: San Andreas.

 

Ja to samo. Poki jeszcze nie mam HDTV, PS3 kupowal nie bede i nadrobie zaleglosci z PS2. W dalszej kolejnosci RE4, serie Prince of Persia, ICO, Shadow of the Colossus, Okami i mam chrapke na Wipeout Fusion :)

Masz przed sobą najlepsze gry na ps2 , z wyróżnieniem dla tej pierwszej.

Odnośnik do komentarza
Ja aktualnie przechodzę GTA: San Andreas.

 

Ja to samo. Poki jeszcze nie mam HDTV, PS3 kupowal nie bede i nadrobie zaleglosci z PS2. W dalszej kolejnosci RE4, serie Prince of Persia, ICO, Shadow of the Colossus, Okami i mam chrapke na Wipeout Fusion :)

Masz przed sobą najlepsze gry na ps2 , z wyróżnieniem dla tej pierwszej.

 

Wlasnie tak ostatnio przegladalem stare numery PE i zapisywalem na kartce co jeszcze musze zaliczyc przed smiercia PS2. Jeszcze dodam Tomb Raider: Anniversary i Killzone.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...