Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

RE4: Mercenaries (a taka miła rzeźnia hiszpańskich chopków:))

GT4 (robienie licencji na gold, przed właściwą rozgrywką i zabawą w tweakowanie bryk)

Kingdom Hearts 2 (w sumie to moja żona w to gra i teraz aktualnie maxuje statsy by skopać dupę Sephirothowi)

....

 

...a no i jeszcze Killzone (tak sporadycznie, powoli do przodu)...

Odnośnik do komentarza
Obecnie szarpie w FFXII i naprawdę nie wiem co ludzie chcą od fabuły. Jak dla mnie małe wytchnienie od ciągłego ratowania świata, przed mega nadludzkimi siłami zła ;P Bardziej stonowane, polityczne tło co wcale nie znaczy, że mniej interesujące.
Racja, chociaż przyznam, że przez tą poważniejszą otoczkę jednocześnie ucierpiały postacie, do których prawdę mówiąc ciężko się przywiązać.

Do tego świetny gameplay, grafika, system. jak dla mnie bomba :good:
Aby Ci ten gameplay nie zbrzydnął po kilkudziesięciu godzinach, kiedy zdasz sobie sprawę, że nie jesteś nawet w połowie gry ;p. Ja tak miałem zeszłego lata i gra poszła w odstawkę. Mam nadzieje powrócić do tytułu niedługo, ale jeszcze zobaczymy. A co do systemu to jednak bym dyskutował czy aby taka "bomba", szczególnie, że strasznie małe różnice między postaciami są przez to.

 

Aby nie było offtopa: aktualnie po raz trzeci przechodzę Another Century's Episode 3. Głównie przez Valkyrie z Macrossa, którymi gra się rewelacyjnie. Oprócz tego Final Fantasy VII oraz Shadow of the Colossus. Planuję także po raz n-ty ukończyć MGS2 i MGS3, ale to kiedy indziej.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

ja rzuciłem Black - przeszedłem 5 misji, rewelacyjny tytuł, tyle że przez brak możliwości saveowania w trakcie misji bardzo rzadko grałem bo nie mam za często minimum godziny na granie (przynajmniej nie jednym ciągiem).

 

teraz wróciłem do Fight Night 3 - gra wypełnia mi każdą wolną chwilę w sposób jaki Black nie mógł zrobić - jak tylko mam 15 minut to włączam 1-2 walki :) super gra, szczególnie w multi :)

Odnośnik do komentarza
ja rzuciłem Black - przeszedłem 5 misji, rewelacyjny tytuł, tyle że przez brak możliwości saveowania w trakcie misji bardzo rzadko grałem bo nie mam za często minimum godziny na granie (przynajmniej nie jednym ciągiem).

 

teraz wróciłem do Fight Night 3 - gra wypełnia mi każdą wolną chwilę w sposób jaki Black nie mógł zrobić - jak tylko mam 15 minut to włączam 1-2 walki :) super gra, szczególnie w multi :)

 

masz racje czasem szkoda mi było stracic stan gry w Black'u więc zostawialem PS2 wlaczone na pół dnia by dokończyć wieczorem..

Odnośnik do komentarza

mi jeszcze zostalo sporo perelek do przejscia na ps2:) i wcale mnie nie kusi, zeby kupic ps3, czy x360...

nie dawno przeszedlem mgs: snake eater, aktualnie koncze grac w fatal frame 2. pozniej juz 'tylko': FF3, SH2 (lezy juz jakis czas w kacie, bo nigdy nie mialem odwagi w to zagrac:), final fantasy X i XII, DMC3, valkyrie profile 2 i moze cos sie jeszcze trafi:) takze zakup nowej konsolki szacuje na grudzien albo nowy rok. akurat cena bedzie w porzadku. tylko szkoda, ze ceny gier nie spadaja (nowych)...

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
Gość Ofeck

Ja tam mam jeszcze jakies 15 gier do skonczenia na czarnule ale przy takim tempie w jakim to robie to ps3/x360 kupie sobie pewnie za 2 lata. W kazdym badz razie nie spieszy mi sie chociaz mgs 4 i gta 4 kusza...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem (w końcu!) Final Fantasy VII. To było chyba moje ogółem czwarte podejście do gry. Dotychczas, od paru lat, z różnych przyczyn kończyłem na 3CD lub trochę przed nim (a to mi się nudziło, a to mi save zniknął, a to PSP się wieszało...). Tym razem jednak, już na PS2, się pobawiłem, wyhodowałem wszystkie chocobo, ukończyłem Battle Square, i chyba tylko dwa weapony mi zostały do rozwalenia, na co nie miałem już cierpliwości. Ogólnie - świetna gra jest świetna ;>.

 

Tym samym zabrałem się za FFX. Podejście nr 3... Niestety nie mogę się jakoś to tej części przekonać. Zbyt cukierkowo, kolorowo, bohaterowie jakby się z cyrku urwali, a do tego wszelkie cut-scenki niszczy okropny wręcz dubbing (Tidus i Yuna na czele). Gra nie jest zła, ale jednak nie potrafi mnie wciągnąć tak bardzo, jak to zrobiła FFVII czy nawet FFXII. Ba, pierwszy FF mnie bardziej wciągnął niż to ;>.

 

Poza tym okazyjnie Another Century's Episode 3, oraz WarGames: Defcon 1 z PSX. Ciągle mam wrażenie w przypadku tej drugiej pozycji, że gram w jakiś remake Return Fire, co jest oczywiście plusem.

Odnośnik do komentarza
Tym samym zabrałem się za FFX. Podejście nr 3... Niestety nie mogę się jakoś to tej części przekonać. Zbyt cukierkowo, kolorowo, bohaterowie jakby się z cyrku urwali, a do tego wszelkie cut-scenki niszczy okropny wręcz dubbing (Tidus i Yuna na czele). Gra nie jest zła, ale jednak nie potrafi mnie wciągnąć tak bardzo, jak to zrobiła FFVII czy nawet FFXII. Ba, pierwszy FF mnie bardziej wciągnął niż to ;>.

A grałeś w FF X-2? To jest dopiero nowy wymiar cukierkowości ;) a raczej :yucky: . Mi to w X nie przeszkadzało a i złego dubbingu nie pamiętam. W 7 też przydałoby się w końcu zagrać, ale zwyciężyło 8 do którego mam sentyment, bo wcześniej już grałem, ale nigdy nie ukończyłem. Po za tym lepiej wygląda :) .

 

Na PS2 muszę w końcu zabrać się za FFXII, nie żeby mi się nie podobało, ale w roku szkolnym nie mam w tygodniu dostępu do PS2 i gry zaniechałem. Podchodzę także drugi raz do MGS2, tym razem na extreme i nie wiem czy to dobry pomysł (szczególnie, że chciałem zgłębić fabułę, a nie gameplay). Ukończyłem na razie epizod na tankowcu i bardzo nie podoba mi się, że pojedynki z bossami są rozgrywane nieuczciwie :/ . To ma być podniesienie poziomu trudności?

Odnośnik do komentarza
A grałeś w FF X-2?
"Grałem". Włączyłem na 30min i szybko się tej gry pozbyłem. Parodia nie Final.

 

ale zwyciężyło 8 do którego mam sentyment, bo wcześniej już grałem, ale nigdy nie ukończyłem
Ósemka jest beeee ;>. Jedna z najmniej lubianych przeze mnie odsłon. Znudziło mnie na początku 2CD. Strasznie beznadziejna odsłona, zarówno pod względem systemu jak i fabuły/postaci.

 

To ma być podniesienie poziomu trudności?
Jeśli chodzi o poziom trudności MGS'ów, to niestety prawda jest taka, że różnica tkwi wyłącznie w ilości otrzymywanych obrażeń. Sam narzekałem grając niegdyś w dwójkę, że gra jest po prostu za łatwa, po czym włączyłem sobie Extreme. Wszystko z początku fajnie, dopóki nie doszedłem do Olgi, która zabiła mnie dwoma strzałami. Niezbyt zachęcający element rozgrywki.
Odnośnik do komentarza
ale zwyciężyło 8 do którego mam sentyment, bo wcześniej już grałem, ale nigdy nie ukończyłem
Ósemka jest beeee ;>. Jedna z najmniej lubianych przeze mnie odsłon. Znudziło mnie na początku 2CD. Strasznie beznadziejna odsłona, zarówno pod względem systemu jak i fabuły/postaci.

To tylko i wyłącznie twoja subiektywna opinia ;) . Na gamespocie i wileu innych serwisach oceny są takie same jak innych finali z 7 włącznie.

To ma być podniesienie poziomu trudności?
Jeśli chodzi o poziom trudności MGS'ów, to niestety prawda jest taka, że różnica tkwi wyłącznie w ilości otrzymywanych obrażeń. Sam narzekałem grając niegdyś w dwójkę, że gra jest po prostu za łatwa, po czym włączyłem sobie Extreme. Wszystko z początku fajnie, dopóki nie doszedłem do Olgi, która zabiła mnie dwoma strzałami. Niezbyt zachęcający element rozgrywki.

To też, ale mi głównie chodziło o to że nie można np. zbić reflektora :/ . Później poczytałem trochę o innych bossach na extreme i wygląda to podobnie (nie fair).

Odnośnik do komentarza
Na gamespocie i wileu innych serwisach oceny są takie same jak innych finali z 7 włącznie.
Na GameSpocie i wielu innych taki FFX-2 dostaje wysokie noty ;>. Może by zwolnili kogoś z pracy gdyby dali mniej? W końcu taaaaki tytuł ;p.

 

Zapewne daję to po raz setny, ale polecam obejrzeć te filmy - http://www.spoonyexperiment.com/games/FF8/ . Faktem jest, że gość w wielu miejscach przesadza i wyolbrzymia, ale tak w 80% podzielam jego zdanie na temat gry.

 

A nawet jeśli, to można się nieźle uśmiać ;>.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...