Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio po Sesji szukałem jakieś giery mega relaxowej, żeby się odstresować wieczorami i najlepiej jakąś prostą old school. I takżem trafił na Spyro Enter The Dragonfly. Odrzyły dawne wspomnienia :) tak to jest stary dobry Spyro, cieszyłem się jak dziecko:D Przymknąłem oko na niestały fremejt i żekne, że jest to jak dotąd najfajniejsza odsłona Spyro jaka wyszła po 3 częściach na PSXa. Poprostu Chillout, totalny chillout i ta muzykaaa oraz humor ahhh.

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

Męczę 4 kolosa w 'Shadow of the...' normalnie nerwica mnie bierze nie mogę na niego wskoczyć... A jak już się uda po 50 próbach wtedy spadam po jakimś bugu bo trzymając R1 z pełną staminą bohater spada pod nogi kolosa, no nie mogę... Ze złości prawie roz(pipi)alem pada... ma ktoś jakiś sposób na przejście tego kolosa?

Odnośnik do komentarza
Męczę 4 kolosa w 'Shadow of the...' normalnie nerwica mnie bierze nie mogę na niego wskoczyć... A jak już się uda po 50 próbach wtedy spadam po jakimś bugu bo trzymając R1 z pełną staminą bohater spada pod nogi kolosa, no nie mogę... Ze złości prawie roz(pipi)alem pada... ma ktoś jakiś sposób na przejście tego kolosa?

szybki i trudny sposob do wykonania (ciezko trafic tak na noge):

standardowy sposob:

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzięki Bonio, męczyłem ten trudniejszy sposób przez cały czas myśląc, że będzie łatwiejszy... ;P Nie wyobrażacie sobie jaka była moja radość jak w końcu wskoczyłem na plecy kolosa nr 4 (w standardowy sposób chowając się pod ziemią). Obecnie załatwiłem kolosa nr 6 a po drodze do niego zauważyłem, że rozwalanie jaszczurek podnosi staminę :D Aha, walka w powietrzu z 5 kolosem fenomenalna, jeden z najlepszych moich momentów w grach... świetne po prostu!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Persona 3 FES - The Answer. Mam nadzieję znaleźć czas na ukończenie jej przed premierą Persona 4. Szkoda, że to właściwie sama walka.

God of War II - Grając w dwójkę coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Chains of Olympus jest przeciętny i przereklamowany.

Resident Evil 4 - Pierwsze podejście na professional, gdzie sterowanie i kamera denerwują jeszcze bardziej niż miało to miejsce wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Shadow of the Colossus pękł, teraz włóczę się w poszukiwaniu jaszczurek, coby podreperować staminę do wspinaczki :D . Równocześnie wgryzam się w Yakuzę- klimacik i system walki dają radę, oj dają, ale bieg Kazumy(slow mo'?) i loadingi drażnią jak nie wiem, np. jak ten beznadziejny śnieg za oknem :D

Odnośnik do komentarza
Women's Volleyball Championships

1. Gdzie dorwałeś?

2. Jest wersja Men's Volleyball Championships? :)

 

1. Jest to pirat niestety, pożyczony od kumpeli ;) Znalazłem również na jednym z forów, chcesz namiar to pisz na pw

 

2. Nie mam pojęcia, musiałbyś poszperać w necie gdzieś. Ale kobitkami bardzo dobrze się gra, jest nawet reprezentacja Polski ;D!

 

tutaj link do opisu tej gierki

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...