Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

aktualnie w 'The Sword of Etheria', cos takiego KONAMI w sobie ma

ze po właczenie -start- człowiek nie zdazy sie zastanowic, czy to ten klimat którego szukał,

czy chodziło mu o taka akurat gre, nie! po prostu nie ma czasu, nie wazne ze grafika mogłaby byc lepsza,

a potworki wyskakiwac w troche mniej schematyczny sposób, gra wciaga natychmiast i jest bardzo dynamiczna

przy tym na szczescie klimat jest ani za smieszny ani za mroczny, w sam raz :baby:

 

Odnośnik do komentarza

Obecnie to:

* DMC (jedynka, a co :) klasyka ;))

* Ratchet & Clank (również 1 z chęci nadrobienia zaległości po zaliczonej troche czasu temu 3)

 

Na celowniku:

* DMC2

* R&C2

 

A na horyzoncie, jeżeli tylko będę miał w koncu czas by do tego usiąść tyle ile bym chciał: FFXII i Vagrant Story.

 

W chwilach relaksu: PES3 :) oraz Smackdown vs Raw.

Odnośnik do komentarza

Yakuza mnie wymęczyła i robię sobie od niej przerwę, czekam na przesyłki z FFX i Okami i w zasadzie miałem sobie zamiar zafundować kilkudniowy odpoczynek od konsoli, bo oczy i kręgosłup już zaczynają delikatnie dawać do zrozumienia, że średnio im się podoba moje ponowne zauroczenie PS2...ale przed meczykiem w Canal+ postanowiłem odpalić REZ'a, którego ekhm załatwiłem sobie ostatnio("załatwiłem" bo troszkę strach kupować oryginał w tak wyśrubowanej cenie gry, której się na oczy nie widziało, tylko słyszało, że dziwna ale fajna) włączyłem z ciekawości i ....wsiąkłem :D To drugie po SotC takie uderzenie w pysk na tej konsoli. Combo ciemny pokój+muza głośno+bro+wstrząsy pada= coś niesamowitego, wczujka na maksa...w full HD na ps3 to musi dosłownie urywać pałę...

Odnośnik do komentarza
Kiedy nikogo nie ma w domu, gram w Burnout: Revenge (volume na max ;]). Nie grałem w poprzednie części, ale od tej się uzależniłem. Gdyby nie to, że niektóre eventy (Traffic Attack, Burning Lap) są irytujące... Ale muza wymiata.

 

Wieczorkami szarpię w Harvest Moon:AWLSE (życie wieśniaka wciąga jak cholera. Framerate i loadingi nie są tak straszne jak niektórzy mówili, ja się bawię świetnie) na przemian z WRC: Rally Evolved (jeszcze pięć rajdów i mistrzostwa na poziome expert są moje. Gra świetna, jeno trasy króciutchne) i Energy Airforce: Aim Strike (a to już takie zboczenie ;])

A propos...Czy grałe

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Blood Will Tell

przecież to jest kurna jakies cudo O_O

już nawet żal patrzeć na oceny portali i magazynów,

Playman w PE bardzo starannie spłycił temat pisząc że niby postacie fajne, ale grafika nawala, muzyka słaba, niezbyt klimatyczna(wtf?) a miodności trzeba sie doszukiwać w oryginalnej historii, pff...(7-)

 

dla tych którzy lubią klimaty mangowe, WSPANIAŁE ŚCIEŻKI DŹWIĘKOWE (WŚD:>),

tematycznie nawiązujące do starej epoki Samurajów, rewelacyjny design postaci, świata i poziom AI,

świetne rozwiązania dotyczące rozgrywki, różnorodność(tpp, platformer, przygodówka, rolerplayer),

dobre filmy i oczywiście oryginalne, ciekawe historyjki niech natychmiast w to zagra

aha i thx Seiqaku, przez Ciebie zarywam nocki ;)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...