Skocz do zawartości

W co AKTUALNIE gracie?


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

FFX - Gra (jak cała seria zresztą) obok której tyle lat przechodziłem jakoś obok , trafiła się okazyjnie i wciągneła mnie na amen :P jak narazie 27 godzinek na liczniku a zapowiada się sporo wiecej :)

 

Crash nitro card - Pocinam troche dla relaksu , odczasu do czasu rzuciwszy bluzgami przy bossach :]

 

God of war- jakoś jej nie moge zabraż za jej dokończenie , jestem przy głupiej pułapce pod wodą i nie chce mi się jej przechodzić ;)

 

Dmc , Dmc2 - Zaczete ale niedokończone , czekają na lepsze czasy :)

Odnośnik do komentarza

Ja tam staram sie kończyć wszystko na 100%. Gta sa ukończyłem na 99.87% i sie skończyło. Nie wiem co dalej.

Wcześniej PoP TTT. Okami, którego chyba nie skończe przed wojem, a najczęściej midnight club 3 remix.

 

Ja tam staram sie kończyć wszystko na 100%. Gta sa ukończyłem na 99.87% i sie skończyło. Nie wiem co dalej.

Wcześniej PoP TTT. Okami, którego chyba nie skończe przed wojem, a najczęściej midnight club 3 remix.

Odnośnik do komentarza

Burnout 3: Takedown. Już dwa razy pozbywałem się tej gry, dziś idę powymieniać gierki w Trytonie i co widzę!? Burnout 3: Takedown za szybą. Swojego sprzedałem 3 dni wcześniej, więc... od razu wymieniłem za MotoGP 4. Nie mogę bez tej gry żyć normalnie :twisted:!

Odnośnik do komentarza

Drakan Ancient Gates. W jedynkę zgrywałem siękupę lat temu na PC i wspominam z łezką w oku. Dwójka na ps2 też mnie nie zawiodła, chociaż pierwsze wrażenie było średnie - grafika nie najwyższych lotów, szczególnie tekstury, zamki i mimika bohaterów - ale wystarczy polatać na smoku, pooglądać widoczki i można wsiąknąć.

 

PLUSY:

 

+ klimat, świat gry, poważne fantasy - żadnych żelków i pierdół

+ grywalność - połączenie action adventure z rpg - wieeele questów, rozwijanie postaci, bronie z współczynnikami, rozijanie czarów

+ długość gry - spokojnie 30, 40 godzin jak nie więcej

+ latanie na smoku - samo wznoszenie się i szybowanie daje kupę radochy, szczególnie jak pada śnieżek albo wichura

+ rozbudowanie całej gry - wielki świat, sklepy. tawerny, alchemicy - jak na action adv - świetnie

 

MINUSY

 

- grafika miast, tekstury bardzo rozmyte i powtarzające się, mimika postaci

- walka - jeżeli nie poznamy ciosów specjalnych, których mało - zwykła walka jak hack'n slashach na PC - oparta na współczynnikach

- savy zajmują po 1,5 mb każdy

- błędy typu przenikanie przedmiotów, zaklinowanie się bohaterki.

 

Dla wszystkich młodszych graczy - wadą może być staroszkolność. Z każdej półki możesz spaść i się zabić w 5 sek. Nie ma blokad jak w nowszych grach . Z drugiej strony postać ma szeroki wachlarz ruchów w każdej chwili wykonywalny - nie jak np. w Residencie 4 czy Primal.

 

Moja ocena 8,5/10 - tylko może odrzucić na początku - szczególnie na poziomie bagna...

Odnośnik do komentarza
Jeśli ktoś jeszcze nie grał, to na Play-Asia jest za niecałe 25$
A w sprowadzeniu byś jeszcze pomogła? :D

 

Aktualnie po raz... n-ty przechodzę Ace Combat: Squadron Leader. Do tej pory uznawałem ten tytuł za "jeden z najlepszych" na PS2. Teraz zastanawiam się czy wprost nie określić go najlepszą pozycją na tę konsolę. Gra idealna w niemal każdym aspekcie, niesamowicie grywalna i nie nużąca. W dodatku bardzo przystępna - z reguły nie przepadam za symulatorami/arcade'ówkami a AC:SL mnie pochłonął niesamowicie. Grywam już od prawie dwóch lat i jeszcze nie mam dość. W chwili obecnej przechodzę grę na poziomie ACE starając się zdobyć wszystkie rangi S w misjach. Mam odblokowane wszystkie samoloty i teraz zbieram fundusze na trzeciego Falkena ;>. Trzeba będzie jeszcze się skupić na odblokowaniu dodatkowych kolorów dla samolotów.

Gdy teraz o tym myślę, jest to jedyna gra, którą wręcz chcę wymasterować w 100%.

 

Szkoda, że The Belkan War nie jest nawet w połowie tak dobry. Niby gameplay ten sam ale brak grze tego niepowtarzalnego klimatu jaki posiada Squadron Leader. A i misji jest niestety znacznie mniej, soundtrack także gorszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...