Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

btw - achievementy za brak obrażeń od specjalnych zombie, czy brak obrażeń po zawołaniu o pomoc wydają się awykonalne

Jako, że wiele osób o tym mówi to ja napiszę, jak zrobić experta, bez obrażeń, friendly fire itd. nie przechodząc całej kampanii tylko grając sam finał (w którym trzeba uważać na friendly fire itd. w zależności od oczekiwanego achieva).

Najlepsze jest to, że wystarczy by JEDNA osoba przeżyła, by zaliczało achiva do experta (w oryginale tylko osoby która wsiadły do środka transportu dostawały achiva).

 

1. Osoba A, zakłada grę, wchodzi w nią (uruchamia z 3 bootami) i nic nie robi (nie wychodzi z safe house'u !) + wysyła invite'y do 3 innych osób (B, C i D)

2. Osoby B, C i D z Dashboard'u (nie z gry tylko z menu głównego konsoli) przyjmują invite'a (płyta w czytniku oczywiście). Jako, że osoba A jest już w grze, pozostałe 3 także trafiają bezpośrednio na etap.

3. W momencie, gdy jest komplet graczy, osoba A (hostująca), wychodzi do Menu Głównego gry, potem wychodzi całkowicie z gry do Dashboard'u.

4. Osoba B, C lub D wysyła invite do Osoby A.

5. Osoba A postępuje jak w pkt. 2

6. Gdy wszyscy są w grze, wystarczy skończyć level uwzględniając warunki (bez wymiocin Boomera, Friendly Fire, ataku Special Infected).

7. Grając na expercie "wystarczy", że tylko jedna osoba ukończy level by wszyscy dostali achivy.

 

Kapisz? czy coś pomerdałem? Nie jestem pewien czy dotyczy to achiva Zombicidal Maniac (Survive any campaign on Expert), ale na pewno zlicza do What Are You Trying to Prove? (Survive all campaigns on Expert).

 

Muszę mieć calaka, po prostu muszę, bo gra jest przezajebiście grywalna i nadal mi się nie nudzi mimo, że gram w nią prawie miesiąc. Codziennie :twisted:

 

dokladnie:) mi zostal juz tylko achiv za 53tysie ale to juz kwestia czasu.

 

EDYTA: Jest dzis ktos chetny na kontre? Mamy pewne 4 osoby wiec przydala by sie jeszcze czworeczka

Edytowane przez danielskii
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Luis to głupi czarnuch. Przechodzę całą kampanię elegancko bez użycia apteczki (grałem z bratem na splicie) a tu na minutę przed przypłynięciem statku ten zaczyna mnie leczyć o_0.

btw - achievementy za brak obrażeń od specjalnych zombie, czy brak obrażeń po zawołaniu o pomoc wydają się awykonalne

 

przełącz w takim wypadku na apteczkę lub piguły i bot przestanie

 

aaa... chyba że tak ;]

 

danielskii:

napisałeś sensownie (tzn rozumiem o co ci chodzi ;] ) spróbuję tak zrobić jak znajdę zgraną ekipę.

jeszcze uno pytanie - jaka kampania jest najłatwiejsza? Najłatwiejsza obrona na finale, bez ataków z dziwnych miejsc itp

 

edit

ps. gra jest uuhhh ahhhh i AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :wkurzony: :pifpaf: :twisted:

Edytowane przez Kiler8888
Odnośnik do komentarza

Finał wg mnie najłatwiejszy jest w drugiej i trzeciej kampanii. W drugiej trzeba się chwile pomęczyć aby wskoczyć na skałe (pierwsza z prawej , obok mostku) i jesteś prawie nieosiągalny-pod warunkiem , że uważasz na specjalnych od strony wody. W trzeciej stajecie wszyscy na końcu mapy (za samolotem) - nie chce mi się dokładnie tłumaczyć - i walicie w biegnącą z daleka horde. W przypadku tanka należy podejść do boku samolotu , aby ten się zablokował z drugiej strony i walić mu po syrach ;)

Mi zostały jeszcze tylko 4achivy - 5000ptk na multi , headshot witch , 1000killi z działka i 53k killi , ale to już tylko kwestia czasu , także calak gwarantowany . Dodam , że wcześniej żadna gra nie dostarczyła mi tylu emocji przy wyciskaniu achivementów - MOC!!!

 

Dla mnie Gra Roku .

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza
Nikt sie jeszcze nie znudzil?zeby nie bylo ze dostane gre a tu wszyscy quitneli bo przeszli na expert

 

Spokojnie, jest tu jeszcze dużo każuali :P ja dopiero z żonką zaczynam przygodę i na razie bawimy się w co-opa na prostszych poziomach... +plus raz grałem w Kontrę ale uznałem że nie mam jeszcze sklia by równac tu do osób grających ponad miesiąc... ;)

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz pograłem na serio na Ekspercie i jest OGIEŃ. W końcu zrozumiałem o co wam chodziło z "nie można zostawić ani jednego żywego zombiaka" - bo wystarczy że dopadnie cię w plecy i już masz 1/2 hp.

Ja niestety pracuję ostatnio praktycznie non stop (7-16), więc kiedy jestem już w domu to jest późno, i grać za długo też nie mogę kiedy wstać trzeba o 5:30. Ale już prawie święta, więc na pewno pisze się na ukończenie pozostałych kampanii na Ekspercie.

Odnośnik do komentarza

Gre wkoncu otrzymalem od Ultimy(troche to zajelo).Odpalilem wczoraj tylko zeby zobaczyc jak to wyglada,tak sie sklada ze mam 2 pady i kumpel byl to wlaczylismy kampanie offline i...gralismy do 6 rano.Niesamowita jest ta gra,poprostu wciaga jak cholera.Juz zacieram rece na co-opa online wiec jak ktos chetny i ma wolne miejsce niech smialo sle friend invite.

Odnośnik do komentarza

A Ozi ma już tysiaka, je&@ny :twisted:

 

Wczoraj przyświątecznił się do mnie Diabeu i graliśmy na Splicie. Fajnie to wygląda w kontrze jak jeden widzi drugiego, a jesteśmy w przeciwnych drużynach hehe elementu zaskoczenia brak. Skończyliśmy przed czwartą rano, a o 6stej pobudka.

teraz sami wyglądamy jak zombie...

 

PS. Nie obżerajcie się na święta, bo eksplodujecie jak Boomer hehe

Odnośnik do komentarza
Na easy z automatycznej pompki. Udało się za pierwszym razem, tylko poczekaj aż zacznie patrzyć na Ciebie.

 

równie dobrze możesz na expercie i ze zwykłego shotguna, najważniejszy jest moment oddania strzału - a lufę to trzeba jej w pysk wsadzić

podbiegasz do szmaty i jak tylko spojrzy na ciebie to walisz point blank

Odnośnik do komentarza

Ta, tyle że- po pierwsze jak zostawisz a boomer spieprzy to lipa z całego planu . Po drugie pad wyłącza się co godzine , więc trzeba kontrolować (no chyba , że ma się przewodowego , lub zestaw P&C). Siedziałem całą noc , wypełniałem zaległą dokumentacje , kontrolując regularnie postępy :P , a poza tym on zapytał czy szybko wpada , a nie w jaki najszybszy sposób to zrobić.

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...