Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mefi, jaki mały popyt? by sprzedawali poniżej ceny zakupu lub na jej poziomie aby tylko oczyścić magazyn? niby po co? bzdura to jest

 

Napewno nie poniżej ceny zakupu.Koszty magazynowania.Im mniej tym taniej.Nie mówię ,że kilka płytek kosztuje dużo ,ale licząc ,że mają kilkadziesiąt tytułów i różnego rodzaju sprzętu jest to możliwe.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupilem duzo gier, wiec niestety z promocji nie skorzystam. Jednak podobnie jak wy czuje w tym jakis przekret, tak to juz bywa ze jak cos jest w super rewelacyjnej cenie to ludzie czuja jakis walek. Zobaczymy jak juz ludzie kupia, ale ten argument z zaleganiem na magazynie jest jak o dupe potrzec. Kto bedzie przed swietami, okresem masowych kupn prezentow wyprzedawal najnowsze hity, tracac na tym sporo.

 

Byc moze Ultima zabawila sie w mikolaja, ale ta ich dobrodusznosc jest tak niewiarygodna, ze az podejrzana.

Edytowane przez Strong
Odnośnik do komentarza
Ostatnio kupilem duzo gier, wiec niestety z promocji nie skorzystam. Jednak podobnie jak wy czuje w tym jakis przekret, tak to juz bywa ze jak cos jest w super rewelacyjnej cenie to ludzie czuja jakis walek. Zobaczymy jak juz ludzie kupia, ale ten argument z zaleganiem na magazynie jest jak o dupe potrzec. Kto bedzie przed swietami, okresem masowych kupn prezentow wyprzedawal najnowsze hity, tracac na tym sporo.

 

Byc moze Ultima zabawila sie w mikolaja, ale ta ich dobrodusznosc jest tak niewiarygodna, ze az podejrzana.

 

giera sie nie sprzedaje i trzeba było coś z tym zrobić, więc obniżono cenę i tyle :lol:

Odnośnik do komentarza
tak jak ci mówiłem przez telefon Uszaty, nie zdziwił bym się gdyby brali jumane z tłoczni i drukowali manuale i covery

nie ufam tej firmie od dawna

 

Mefi, jaki mały popyt? by sprzedawali poniżej ceny zakupu lub na jej poziomie aby tylko oczyścić magazyn? niby po co? bzdura to jest

Zauważ, że w promocji masz tylko gry wydawane/dystrybuowane przez EA. Nie pierwszy raz Ultima się z nimi jakoś dogadała, że im się taka promocja opłaca. Z tymi kradzionymi z tłoczni to przegiąłeś :)

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza
Zobaczymy jak juz ludzie kupia, ale ten argument z zaleganiem na magazynie jest jak o dupe potrzec. Kto bedzie przed swietami, okresem masowych kupn prezentow wyprzedawal najnowsze hity, tracac na tym sporo.

 

Byc moze Ultima zabawila sie w mikolaja, ale ta ich dobrodusznosc jest tak niewiarygodna, ze az podejrzana.

 

Jeśli ten argument jest taki to proszę bardzo ,ale nie musisz nam tu mówić co robisz w domu.

Masowe prezenty może i tak ,ale ta gra nie ma dużego zainteresowania.Tylko kilku moich kumpli gra plus forumowicze.

 

Odnośnik do komentarza

Zamowilem w Ultimie w ciemno, wczoraj szukalem dema na marketplace, ale nie moglem znalesc. Mam pytanie do tych co graja, na czym polega ta gra w singlu/multi. Shooter Fpp, tpp ? A moze jeszcze cos innego ?

 

Mefi nie obrazaj mnie, wstawki o domu zachowaj na przyszlosc dla siebie. Watpie by Ultima obnizala tak cene bo zalega im na magazynie, pewnie jest tak jak pisze Wrog. Ultima ugadala sie dobrze z EA i na okres tych kilku dni z okazji mikolajek zrobili promocje.

Odnośnik do komentarza

Gra to czysty FPS z ogromnym naciskiem na współpracę. Znaczy: zawsze trzymaj się blisko innych, bo długo nie pozyjesz ;) (trzeba się nawzajem osłaniać, leczyć, pomagac po upadku itp. Single nie ma co ruszać, bo boty to debile.

Masz 2 tryby: kampania co-op w 4 graczy i Kontrę, gdzie 4 się wciela w ocalałych, a 4 w specjalne wersje zombie (Tank, Boomer, Hunter, Smoker)

Co najlepsze to to, że L4D jest genialne w swojej prostocie. Każdy, nie ważne czy początkujący czy zaawansowany gracz będzie się wyśmienicie bawił ( 4 poziomy trudności, ale nie radzę brać najnizszego, bo jest banalny dla kompletnych laików)

A dzięki AI-Director każda gra jest inna (losowość wystepowania broni, zombie i innych przedmiotów)

Edytowane przez jojok21
Odnośnik do komentarza
Kupiłam...

 

A na jednej konsoli można grać na split-screenie online?

Tak, można.

 

Wczoraj wieczorem 3 godziny próbowaliśmy się z jedną kampanią na ekspercie - bez powodzenia. ;] Część z grających miała troche w czubie i momentami nie bardzo reagowała na usilne prośby pozostałych na dostosowanie sie do aktualnie obranej taktyki ( :P ) ale generalnie wszyscy się starali a mimo to nie dało sie skończyć 3 rozdziału. Ekspert nie wybacza żadnych błędów, w momencie kiedy jeden strzał zainfekowanego to 1/5 paska życia zostawienie zombiaka w jakimś rogu to często niewybaczalny błąd. ;]

 

Nie ma chyba drugiego tak wymagającego gry coop-a. Miodzio.

Odnośnik do komentarza

Na razie nie bralismy sie ekipa za experta ale chyba bedzie trzeba natomiast ciezko mi jest wyobrazic sobie achivy :

bez obrzygania przez boomera (przeszlismy to a i tak nie dostalismy - chyba dlatego ze byl reset kampani raz)

bez odniesienia obrazen po wezwaniu pomocy

bez odniesienia obrazen przez cala gre od specjalnych zarazonych (jeszcze pozostala 4 da rade ale jak tu ominac tanka:)

Odnośnik do komentarza
Kupiłam...

A na jednej konsoli można grać na split-screenie online?

no nie wierzę. odstawiłaś klocki na rzecz zombie?

 

Wczoraj wieczorem 3 godziny próbowaliśmy się z jedną kampanią na ekspercie - bez powodzenia. ;] Część z grających miała troche w czubie i momentami nie bardzo reagowała na usilne prośby pozostałych na dostosowanie sie do aktualnie obranej taktyki ( :P ) ale generalnie wszyscy się starali a mimo to nie dało sie skończyć 3 rozdziału. Ekspert nie wybacza żadnych błędów, w momencie kiedy jeden strzał zainfekowanego to 1/5 paska życia zostawienie zombiaka w jakimś rogu to często niewybaczalny błąd. ;]

 

Nie ma chyba drugiego tak wymagającego gry coop-a. Miodzio.

Ja byłem trzeźwy. Prawie. No i sorki za te strzały w plecy, jakoś tak mi się palec omsknął... hehe

Na expercie jest rzeź. Nie wiadomo czy czaić się czy iść na żywioł. Każda taktyka ma wady prócz jednej.

"Czarnuch przodem" :twisted:

No i denerwuje zatrważająca ilość hunterów, smokerów i śmierdzieli.

 

Na razie nie bralismy sie ekipa za experta ale chyba bedzie trzeba natomiast ciezko mi jest wyobrazic sobie achivy :

bez obrzygania przez boomera (przeszlismy to a i tak nie dostalismy - chyba dlatego ze byl reset kampani raz)

bez odniesienia obrazen po wezwaniu pomocy

bez odniesienia obrazen przez cala gre od specjalnych zarazonych (jeszcze pozostala 4 da rade ale jak tu ominac tanka:)

bez odniesienia obrażeń po wezwaniu pomocy - przystań z łodzią. tam walczyliśmy parę dni temu i po wieeeeeelu próbach w końcu się udało (bawół, ozi, lorack) i to dwukrotnie w ciągu kilkudziesięciu minut. przede wszytkim należy uważać na friendly fire

- dostałem, kto we mnie strzelił?

- ja nie, - ja też, - niby ja?

nikt się nie przyzna i restart to norma

 

Bez obrzygania Boomera - to chyba tylko na Easy i powolne przemieszczanie się.

Bez odniesienia obrazen przez cala gre od specjalnych zarazonych - trudne, ale wykonalne, bo dopóki Hunter nie zacznie ciąć czy Smoker nie przyciągnie na tyle blisko by zadać obrażenia (lub odpowiednio długo) to nie ma problemu. A Tank na Easy to pikuś. Ostatnio nawet na Expercie udało nam się bez trafienia go rozwalić (przypadek ale jednak).

 

Edytowane przez Kroolik
Odnośnik do komentarza

Problem w tym że jak jest sie non stop w ruchu łatwo przeoczyć zombiaka za filarem/samochodem/słupem/plecami/czymtamchcesz. Imo trza z grubsza określić miejsca na trasie w których bedzie sie czekać na atak hordy i pomiędzy tymi właśnie punktami zaiwaniać z spiętymi pośladkami (jak kto ma mało życia to na te okazje trzyma pilsy). Do tego trzymałbym bombki na tak zwane nieprzewidziane zdarzenia na trasie tzn. wymiociny Boomera.

 

Dodajmy do tego trochę szczęscia co do miejsca w którym spotkasz Tanka i powinnyśmy dać rade.

 

Geronimooooooooooooo!!! ;]

Odnośnik do komentarza

Podstawa to to co robimy czyli dwóch kryje przód i skosy, dwóch tył i skosy

no i trzeba jak pisał Ozi zaglądać w każdą szparkę (...) by nie przeoczyć żadnego zdechlaka

a i tak panika się włącza, wystarczy combo (jakie mieliśmy przedwczoraj nie raz) Boomer+Hunter+Smoker+horda zombiaków i zabawa na 102

w sumie to ja już Tanków się nie "boję", co ma być to będzie, zawsze można go jakoś pokonać tylko najlepiej gdy jest sam, bo horda+Tank lub cokolwiek+Tank może być nie do przejścia

 

mimo niepowodzeń na expercie nadal chcę w to grać. jak dla mnie gra 2009 r.!

Odnośnik do komentarza
Kupiłam...

A na jednej konsoli można grać na split-screenie online?

no nie wierzę. odstawiłaś klocki na rzecz zombie?

 

 

 

A widzisz... bo ja we wszystko po trochu gram, a ha! Tylko w klocki łatwiej o calaka ;P

Ale z Satem fajowo się gra w co-op, a jak można jeszcze przez sieć, to hulaj dusza, w to mi graj! Więc uważaj, bo będę grasować z giwerą :)

 

A tak a propos Ultimy... to lekko się nie wyrobili. Dostałam pięknego maila tłumaczącego, dlaczego spóźnią się z wysyłką itp. Oj, nieładnie...

 

Ale jak już dostanę, to chętnych zapraszam, dwa miejsca się znajdą!

 

Odnośnik do komentarza
w sumie to ja już Tanków się nie "boję", co ma być to będzie, zawsze można go jakoś pokonać tylko najlepiej gdy jest sam, bo horda+Tank lub cokolwiek+Tank może być nie do przejścia

 

 

też się Tanka nie boję, po prostu akceptuję zagładę mojej postaci i tylko zastanawiam się czemu Louis nie był pierwszy

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...