Skocz do zawartości

Left 4 Dead


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 490
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dzisiaj sciagnalem - Gold UK. Grafika to oszalamiajaca nie jest... ale system rozrywki zabija :). 4 kumatych gosci i jazda na maxa, ale pod warunkiem za zaden oszolom nie robi lagow :/. Krotko mowiac: nie widze tej gry bez Xbox LIVE :). 95% wartosci gry odchodzi w zapomnienie...

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
Jutro podobno premiera, z tej okazji wciągnąłem preordera w Robsonie (PSX Ex shop nie oferuje). Ktoś jeszcze się połaszczył ?

 

od wczoraj jestem posiadaczem, samotna kampania daje radę ale czekam na kumpli co by zakupili swoje egzemplarze i wtedy zacznie się rzeź

ten cały AI Director to zacna sprawa, każda gra jest inna, nie da rady przewidzieć skryptów bo ich jako tako nie ma

 

są łącznie 4 kampanie a w każdej po 5 scenariuszy, łącznie daje to 20 mapek

miejsce gdzie kończyło się demko to zaledwie połowa drugiego scenara

 

 

a dwa Tanki na raz to przegięcie penisa

Odnośnik do komentarza

Dopiero wczoraj odpaliłem demko i miałem czas tylko na singla - i szukałem beretu do północy... o_O MOOOC !!! Wszystko poszło w odstawkę, żona krzyczała coś o kąpaniu dzieci, ścieleniu łózek, ale wszystko musiała zrobić sama... :D

Jako długoletni wielbiciel rzezi i zombiaków pod każdą postacią, zakochałem się w L4D po pierwszej serii z Uzi w charkoczącą zgraję... Jucha, plamy naścianach, fruwające flaki, rozczłonkowane ciała. Aż boję się odpalać multi online... :>

Odnośnik do komentarza

Jest versus gdzie mamy 4 bohaterów przeciw 4specjalnym zombie i tym zwykłym. Do tego co-op . Mam nadzieję, że pojawią się jakieś dodatkowe epizody czy mapy bo to dostaje się na strasznie długo nie starczy (szybko wszyscy z pamięci będą każdy level przechodzić).

Odnośnik do komentarza
Gość Kasandra

Ta gra to sam miód, czysta przyjemność i hurtowa wyrzynka.

Dzięki temu że stworzona jest na bardzo dobrze poznanym silniku, twórcy mogli sobie pozwolić na ogromną ilość przeciwników.

Source ma też świetną fizykę, która tak mi sie podobała w HL2.

Efekt odrywanych kończyn i bluzgającej krwi robi świetne wrażenie.

 

Jak ktoś ma ochotę pograć to dawać invity na cameel PL.

Odnośnik do komentarza

przyznać się - kto też wczuwa się aż tak w rolę? ;-D

Prawie każdy hamburger z którym grałem tak się wydziera. Przeżywają tą gierkę strasznie. Jak się tak gra to czasem nawet klimat jest wzmocniony.

Ps. Cofam moje obawy o małą ilość map bo mimo jakichś 6 godzin na jednym levelu na expercie ciągle nie mam dość. Mam jednak nadzieję że coś z multum map jakie pojawią się na piecu i nam skapnie.

Edytowane przez Dante
Odnośnik do komentarza
Robson anulował mi zamówienie - brak towaru (zamówienie anulowane). Rzućcie namiarami na jakiś sklepik który L4D sprzedaje.

 

Media Markt? ja kupiłem dzień przed oficjalną premierą

 

Dante, co ty masz za łącze? albo nie mogę się dołączyć albo mnie wywala po chwili

 

jak na razie zrobiłem wszystkie kampanie na normalu, z randomowymi ludźmi, większość była kumata i rozumiała że to gra na coop - współpraca non stop

doszło do tego że dla jednej Zoey to mój Francis rzucał się w młyn zombie i tylko tłukł z kolby na lewo i prawo;]

 

z expertem czekam na moich czarnuchów kochanych :twisted:

będzie jazda eheheheheheheheheehe

 

trudno nie drzeć ryja mniej lub bardziej jak pędzi na ciebie horda dzika albo jakiś yntelygent załączył alarm w aucie (co się wtedy dzieje, łojezu O_o)

 

jeden acziw spowodował że pojawił się u mnie banan na ryju, Zombie Genocidest (zabij 53 595 luda)

miły ukłon w stronę Franka :twisted:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...