Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

sratytaty

Sratytaty 2

Tak, tak... najlepszy telefon jaki kiedykolwiek wyprodukowano. Zwłaszcza wciskając ludziom tandetę w wersji chyba beta, i tak zastanawiam się, kto jest większym idiotą. Moje hejty? Podałem konkretnie, jak na tacy, że nie mam zamiaru nigdy w życiu go użytkować! Owszem miałem go przez dwa tygodnie, i wiesz co? Nieee... nie szukałem tego jednak. Owszem ma zasób aplikacji, ale to tylko tyle. Może w 5G w końcu dodadzą jakieś funkcje, które są standardem nareszcie, skoro już w "czwórce" poczynili takie postępy jak wideo rozmowy, które były światu znane od kilku lat.

 

Owszem zgodziłbym się na ten telefon gdybym szukał krótkofalówki:

antenka.jpg

Póki co zostaję przy "Ciachu", bo nie widzę sensu aby go zmieniać, a na koniec taka ciekawostka:

"Według LG Electronics telefon został sprzedany w 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. LG Cookie jest sprzedawany codziennie w ilości 19 tys. sztuk, co daje 13 egzemplarzy na minutę"

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza

a jak już napisałem wyżej, telefon oparty na częściach z LG i Samsunga mi nie odpowiada :whistling:

Zaraz zaraz, to na jakich czesciach jest oparty ten cookie, jak nie LG?

 

"Według LG Electronics telefon został sprzedany w 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. LG Cookie jest sprzedawany codziennie w ilości 19 tys. sztuk, co daje 13 egzemplarzy na minutę"

No nic dziwnego, skoro to masowka stworzona do wciskania ludziom za zlotowke w ramach abonamentu...

Swoja droga propsuje Ravena, Kubka i Greaha - jest masa innych, ciekawszych opcji - niekoniecznie iPhone (ktory IMO ma najlepszy dotykowy wyswietlacz ever). Wiekszosc telefonow opartych na Androidzie, jak juz wspomnial Raven, bije Cookie na glowe, co oczywiste. LG? Fajny, dobry telefon dla nieco mniej wymagajacych uzytkownikow, przystepna cena - ok, ale zeby pisac od razu, ze to najlepszy telefon na rynku? No bez zartow ;)

Odnośnik do komentarza

Swoja droga propsuje Ravena, Kubka i Greaha - jest masa innych, ciekawszych opcji - niekoniecznie iPhone (ktory IMO ma najlepszy dotykowy wyswietlacz ever). Wiekszosc telefonow opartych na Androidzie, jak juz wspomnial Raven, bije Cookie na glowe, co oczywiste. LG? Fajny, dobry telefon dla nieco mniej wymagajacych uzytkownikow, przystepna cena - ok, ale zeby pisac od razu, ze to najlepszy telefon na rynku? No bez zartow ;)

No nie będziesz mi wmawiał co mam pisać. Wczytaj się jeszcze raz, bo to jest moja opinia i nie napisałem, że jest naj ever ;) Poza tym, nie jestem wymagający, to fakt. Mam dotyk, mam muzykę, mam filmy, mam sms mam dzwonienie i starczy mi. Na abonament nigdy nie kupowałem telefonu, więc nie wiem jakie są ceny. Porównując zatem cenę, to co oferuje, to siłą rzeczy nie znajdziesz raczej drugiego takiego dotykowego. A co do tych części, to jasne, wolę mieć w całości telefon wyprodukowany przez LG, niż z połączenia dwóch firm ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_9T2vTV4o20&feature=related

Pierwszy lepszy link. Już jest także Ajfonowa czwórka ze wszystkimi pulpitami, itd., ale ja swojego nie kaleczę w ten sposób. Są jeszcze inne motywy ;P

Pozdrawiam posiadaczy telefonów od 1,5 k zł. :* :potter:

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza
Gość konstant

i5700 i cookie moze mnie cmoknac ;)

cena ok, mozliwosci tez ok.

a za rok i9000 lub se x10

 

Podpisuje sie pod tym.

Jednak X10 chyba sobie odpuszcze, za wzgledu na marne wsparcie ze strony SE (czyt. android 1.6).

 

@famas_kg -

 

skoncz pierd.olic.

Odnośnik do komentarza

Póki co zostaję przy "Ciachu", bo nie widzę sensu aby go zmieniać, a na koniec taka ciekawostka:

"Według LG Electronics telefon został sprzedany w 10 milionach egzemplarzy na całym świecie. LG Cookie jest sprzedawany codziennie w ilości 19 tys. sztuk, co daje 13 egzemplarzy na minutę"

Pozdrawiam :*

 

this is my 1100 - it... OWNS!!!

 

 

na co mi mercedes jak matiz też jest ok:

- jeździ? jeździ

- ma opuszczane szyby? ma... i nie ważne, że na korbkę kiedy ty masz na guzik. na co mi guzik? tak przynajmniej ćwiczę łapę

- ma klimatyzację? po co? abym się przeziębił? zimą odpalam dmuchawę a latem walnę zimny łokieć

- abs? pfff, nauczcie się jeżdzić na kontrolowanym poślizgu

- welurowa tapicerka? nigga please, za 5 dych w tesco kupuję pokrowce i mogę je sobie wymieniać co pół roku

- bagażnik 500l? a co ja? tabor cygański? jak chcę coś przewieźć to biorę przyczepę od szwagra

 

widzisz alegorię?

 

Nie chodzi o to, że telefony za 400pln są be. be jest wmawianie najmojszej racji, że ci co kupili iPhone (i telefony za 1.5k+) są nabici w butelkę, bo za 400pln słuchawka też dzwoni.

Odnośnik do komentarza

Są nabici, bo kupili kretyni prototyp! Tylko sami są sobie winni, bo najpierw należy się zapoznać, a nie lecieć do sklepu z myślą "Kryśka ma taki, to ja będę miał nowszy.". Tyle ode mnie, bo widać, że co jak co, ale konwersacji nie da się prowadzić tutaj żadnej.

 

Szczerze, odnośnie tej alegorii? Tylko szczerze, bo ja zapytam: po ch.uja więc kupować telefony z normalnymi klawiszami, po co je produkować w takim razie, itd.? Podałeś przykład, który tylko i wyłącznie wiąże się z dwoma pierwszymi punktami. Poza tym, wciąż jest to podkreślanie nie wiem, swojego ego? Nie rozumiem tego jak najbardziej i wisi mi to wszystko. Jak napisałem- szczerze. Głęboko mam tego ajFona i reszte tych gadżetów, które są dobre, "żeby ludzie widzieli, jaki to ja jestem za(pipi)isty". Poza tym nie jest to tylko moje zdanie, bo znam kilka osób, które sprzedało te "kombajny lamborgini" i zmienili na coś poważniejszego jak chociażby Blackberry.

 

Z innej jeszcze beczki:

be jest wmawianie najmojszej racji

Ja podałem swoje zdanie. Nie wmawiam nikomu, że ma brać to, a nie co innego. To, że nie przepadam za iPhone'em, to też moja sprawa, nie każę nikomu głosić mej nowiny. I powiem, że tutaj jest właśnie problem, ponieważ najpierw czyta się ze zrozumieniem, a następnie można rozmawiać. W tym przypadku wszyscy odebrali to jako ataki, i wmawianie innym, żeby nie kupowali produktu Apple. Mnie to nie interesuje, nie ja wyrzucam pieniądze, nie ja będę potem żałował! Ale najpierw to należy wszystko zrozumieć...

 

i5700

Racja, Samsung poczynił niesamowite postępy. Na przestrzeni przygody z komórkami, czyli jakieś 12 lat, posiadałem dwa. Nie narzekałem na nie, lecz padły śmiercią naturalną. Teraz z tego co widzę, to prezentuje się to wszystko wyśmienicie, lecz nie wiem jak w kwestii technicznej.

 

Ja przesiadkę niedługo i tak będę robił, najprawdopodobniej na GT540, lub możliwe, że padnie na siakiegoś Samsunga.

 

@famas_kg -

 

skoncz pierd.olic.

A z Tobą, drogi kolego, w ogóle nie mam zamiaru rozmawiać :*

 

Papa Dancing_Banana_Homer_by_zorkky.gif

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

 

 

 

na co mi mercedes jak matiz też jest ok:

- ma opuszczane szyby? ma... i nie ważne, że na korbkę kiedy ty masz na guzik. na co mi guzik? tak przynajmniej ćwiczę łapę

 

Fail, byly lepiej wyposazone wersje, ktore mialy elektryczne szyby i nawet wspomaganie kierownicy.

Odnośnik do komentarza

@famas_kg:

 

Ja nie rozumiem po co w ogole leca te teksty o wyrzucaniu pieniedzy, zalowaniu zakupu, szpanowaniu przed znajomymi i tak dalej. Brzmi to troche jakbys byl sfrustrowany, bo masz lg cookie za 400zl a ziomek ma iP4 za 3 tysiace, wyluzuj troche, lol ;) I nie musisz mi pokazywac filmikow z kp500, bo na codzien mam dostep do prawie wszystkich telefonow jakie sa, lub beda dostepne na rynku teraz i za jakis czas, wiec zdanie o telefonach tanich i tych nieco drozszych, czy poszczegolnych modelach zdazylem sobie juz wyrobic.

Odnośnik do komentarza

@famas_kg:

 

Ja nie rozumiem po co w ogole leca te teksty o wyrzucaniu pieniedzy, zalowaniu zakupu, szpanowaniu przed znajomymi i tak dalej. Brzmi to troche jakbys byl sfrustrowany, bo masz lg cookie za 400zl a ziomek ma iP4 za 3 tysiace, wyluzuj troche, lol ;) I nie musisz mi pokazywac filmikow z kp500, bo na codzien mam dostep do prawie wszystkich telefonow jakie sa, lub beda dostepne na rynku teraz i za jakis czas, wiec zdanie o telefonach tanich i tych nieco drozszych, czy poszczegolnych modelach zdazylem sobie juz wyrobic.

 

Ponieważ w mojej opinii kupowanie telefonu, który nie posiada nawet normalnego ekranu jak w standardach, gdzie po przyciśnięciu przycisku przenosi nas do menu, lecz od razu jesteśmy skazani na... menu, jest wyrzucaniem pieniędzy. Druga sprawa odblokowywanie go. Kolejna, to kiepskie osiągi względem innych telefonów już dużo tańszych (aparat, itd. i mówię tutaj o starszych wersjach). Dalej jadę, jak można ludziom wciskać prototypy, dlatego też nazwałem ludzi idiotami, którzy go kupili, ponieważ niemałe zdziwienie się musiało pojawić na ich twarzach. Czy wspominałem już coś o tych śmiesznych opłatach aby cokolwiek mieć dodatkowego? Mam Cookie i jestem z niego zadowolony, nie płaczę, że jest tani, bo nie w tym rzecz. Mogę manewrować nim jak chcę, i tak "ustawiać" go pod siebie jak mi pasuje. Nie dostałem gotowego produktu, nie dającego innym wyboru. Ja się zawiodłem na iPhonie i póki co, to nie wiem co musi zrobić Apple aby przekabacić mnie na swoją stronę, a powrócę jeszcze tylko do tych "prototypów", bo wg. mnie nadgryzione jabłko nie szanuje tym samym swoich klientów, więc tym samym jak można szanować ich i dawać im zarabiać? (retoryczne pytanie, nie chce mi się czytać odpowiedzi zagorzałych fanów)

 

Ipod z funkcją sms'owania i dzwonienia kompletnie mnie nie interesuje. Ot dlaczego piszę jak piszę. Jeżeli komuś się to nie podoba- jego sprawa, aczkolwiek mogę to robić i nikt mi tego nie zabroni. Jak wspominałem nie mam zamiaru nikogo "nawracać" czy prać mózgi. Jeżeli chce się telefon dla dzieciaków zarówno dużych i małych, to wybiera się to z przedrostkiem "aj", a szczerze tylko to, że ma lepszy jakościowo wyświetlacz oraz wi-fi, nie przemawia mi abym leciał i ponownie go posiadał. Cenowo, mam tutaj na myśli serwis jak i to całe Appstore, także mnie nie jara osobiście ;)

 

Tyle ode mnie w temacie. Sorry, że chaotycznie napisane ale jestem po "nocce" w robocie.

Odnośnik do komentarza

Ponieważ w mojej opinii kupowanie telefonu, który nie posiada nawet normalnego ekranu jak w standardach, gdzie po przyciśnięciu przycisku przenosi nas do menu, lecz od razu jesteśmy skazani na... menu, jest wyrzucaniem pieniędzy.

Czepiasz sie ze iphone nie ma przycisku menu xDD Jesli to takie wyrzucanie pieniedzy to czemu wiekszosc telefonow ktore wychodza pieknie kopiuja ten pomysl?

Druga sprawa odblokowywanie go.

Jaki jest z tym problem?

Kolejna, to kiepskie osiągi względem innych telefonów już dużo tańszych (aparat, itd. i mówię tutaj o starszych wersjach).

Ja chce to itd. uslyszec, bo w czym iphone jest gorszy od cookie jesli chodzi o osiagi? Co do mpix to mimo ze iphone ma tylko dwa to zdjecia wychodza z niego o niebo lepsze od wielu innych aparatow w telefonach

Dalej jadę, jak można ludziom wciskać prototypy, dlatego też nazwałem ludzi idiotami, którzy go kupili, ponieważ niemałe zdziwienie się musiało pojawić na ich twarzach.

Brednie, brednie, brednie.

 

Czy wspominałem już coś o tych śmiesznych opłatach aby cokolwiek mieć dodatkowego? Mam Cookie i jestem z niego zadowolony, nie płaczę, że jest tani, bo nie w tym rzecz. Mogę manewrować nim jak chcę, i tak "ustawiać" go pod siebie jak mi pasuje.

O jakich oplatach? Sprecyzuj co chcialbys miec dodatkowego a musisz placic, bo jesli narzekasz ze w iphonie musisz zaplacic za gre , a na cooki sobie ja łatwo ukradniesz to lepiej zamilcz. Chetnie rozwine ten watek.

Nie dostałem gotowego produktu, nie dającego innym wyboru.

Pod to mozna podciagnac setki telefonow. A niewiele z nich daje opcje aby 'zmieniac' w nich wszystko legalnie.

Ja się zawiodłem na iPhonie i póki co, to nie wiem co musi zrobić Apple aby przekabacić mnie na swoją stronę,

czyt. Nie stac mnie na iphona, wiec to shit.

Odnośnik do komentarza

Ku.wa żesz mać, bo inaczej nie potrafię. Miałem to coś, nie pasuje mi i mam go w (pipi)e szczerze. Nikt nie przemówi mi, żebym go zakupił ponownie. Poza tym wszystko jest moim zdaniem i lata mi czy ktoś się z tym zgadza czy nie. Nie mam ochoty prowadzić rozmowy z fanbojami tego produktu, bo nie tylko żyje człowiek forum, więc z przykrością stwierdzę, że nigdy nie dojdziemy do porozumienia, nawet gdybyśmy się ze*rali. Pozdrawiam Prototypowców i resztę tego hype'u. Nie chce mi się już gadać z Wami bo nie widzę sensu. Poza tym tak, Ajfon miał lipne osiągi i nadal jestem tego stwierdzenia, zwłaszcza, że wyświetlacz poprawiał całą jakość zdjęć, jeżeli już się uczepiłeś tych mpix, a po wrzuceniu na komputer wyglądały te foty jak gniot, ale Wy, jako osoby z klapkami na oczach tego nigdy nie dostrzeżecie. Polecam wymienić sobie baterię i do k*rwy nędzy czytać uważniej, to co inni piszą, ewentualnie częściej wychodzić na dwór, a nie siedzieć tylko przed monitorem. To mój ostatni post tutaj, tak btw. Pis!

Odnośnik do komentarza

Nokia 5800 Xpress Music - bardzo fajny telefon, muzycznie super, jak komuś zależy na muzyce to niech bierze tą Nokie, zwłaszcza że w zestawie jest (przynajmniej ja dostałem w Erze) karte 8 gb. Rzadko sie przycina, generalnie chodzi ładnie, polecam.

Odnośnik do komentarza

Ku.wa żesz mać, bo inaczej nie potrafię. Miałem to coś, nie pasuje mi i mam go w (pipi)e szczerze. Nikt nie przemówi mi, żebym go zakupił ponownie. Poza tym wszystko jest moim zdaniem i lata mi czy ktoś się z tym zgadza czy nie. Nie mam ochoty prowadzić rozmowy z fanbojami tego produktu, bo nie tylko żyje człowiek forum, więc z przykrością stwierdzę, że nigdy nie dojdziemy do porozumienia, nawet gdybyśmy się ze*rali. Pozdrawiam Prototypowców i resztę tego hype'u. Nie chce mi się już gadać z Wami bo nie widzę sensu. Poza tym tak, Ajfon miał lipne osiągi i nadal jestem tego stwierdzenia, zwłaszcza, że wyświetlacz poprawiał całą jakość zdjęć, jeżeli już się uczepiłeś tych mpix, a po wrzuceniu na komputer wyglądały te foty jak gniot, ale Wy, jako osoby z klapkami na oczach tego nigdy nie dostrzeżecie. Polecam wymienić sobie baterię i do k*rwy nędzy czytać uważniej, to co inni piszą, ewentualnie częściej wychodzić na dwór, a nie siedzieć tylko przed monitorem. To mój ostatni post tutaj, tak btw. Pis!

 

Człowieku, Ty nie istniejesz xD. To MUSI być prowokacja, tacy ludzie jak Ty nie istnieją, poziom fanatyzmu u Ciebie bije połowę społeczności iPhone'a. Bijesz się jak lew, naprawdę.

 

W ogóle weź się ogarnij, ja też nie przepadam za jabłkiem (czego nie zauważyłeś i wrzuciłeś mnie do wora "iPhone lover", brawo :D), ale Twoje argumenty mnie powalają. Miałem świetny humor, ale jak to mawiają po rosyjsku - "You made my day" :).

 

Nawet mi się nie chce odpisywać i polemizować, bo idealnie to zrobili poprzednicy w tym temacie (dużo bym nie zmienił w ich wypowiedziach). Jesteś rodzyn totalny, tyle chciałem Ci napisać :D.

 

 

 

A, no, mam G1. Z Androidem, ale jestem fanatykiem Apple'a. Mam klapki na oczach, dzisiaj się dowiedziałem :).

Odnośnik do komentarza

Jejejeje...

Kolega nigdy nie lubi dać za wygraną widzę, czy jak to sobie tam nazywa, i musi mieć swoje ostatnie zdanie. Otóż mój drogi zsumuję Cię krótko:

Nie mam ochoty prowadzić rozmowy z fanbojami tego produktu...

I następnym razem czytaj ze zrozumieniem, bo pokazałeś, że jednak ataki, które nie były wymierzone w Ciebie, jednak Twoją osobę zahaczają... zdecyduj się więc w takim razie, a nie próbujesz na siłę coś udowodnić. Jeżeli zobaczysz w tamtym poście gdzieś swój nick, to wtedy daj znać, bo póki co, to pokazałeś, ale to, że to Ty nie istniejesz. Pis :potter:

 

Edyta:

Sorry, musiałem poprawić znacznik [/ quote]. Baj :*

Edytowane przez famas_kg
Odnośnik do komentarza

5800 tak dla porownania z iP sobie kupilem. I mimo ze dotyk jest kosmicznie ulomny i ogolnie IMO jest gorszy, to chyba przy nim zostane bo tanszy :sorcerer: W grudniu matka bedzie miala przedluzenie umowy na firme to sobie wezme cos ladnego, bo mam obiecane ;o Tylko cholera Plus jest dosyc ulomny pod wzgledem telefonow :/ Mam nadzieje na jakies dobre HTC, bo iP 4 to tam nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...