Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mam HTC HD2 z wgranym Androidem NAND (czyli całkowicie zastępujący Windows Mobile). Wraz z tą modyfikacją mój telefon stał się natywnym urządzeniem z Androidem ;]. Jeśli ktoś się zastanawia - POLECAM jak cholera. Telefon śmiga jak głupi, to jest zupełnie inna klasa. Nie myślałem, że taką różnicę będzie czuć na TYM SAMYM systemie, a jednak, telefonu używa mi się zupełnie inaczej. No i ten GIGANTYCZNY ekran niszczy system, c'nie.

Odnośnik do komentarza

tyle że z dużego smartfona na uczelni mały pożytek jest ;p ja tam preferuje smartfony o normalnych rozmiarach. Bo za "prawie" tablety to ja dziękuje. Nie mówie ze są złe tylko do mnie nie trafiają. A co do androida to jestem nim zafascynowany, lekki, szybki, przejzysty miły dla użytkownika, mogę to swierdzić po przesiadce z Symbiana (uzywałem telefonów z symbianem nie przerwalnie od 2004 do stycznia 2011 xD)

Odnośnik do komentarza

Ja tam jestem zachwycony moim HD2, ekran to prawie mały tablet. Do szybkiego sprawdzenia czegoś w Internecie doskonały, wszystko jest bardzo wyraźne i odpowiednio duże. Dodajmy do tego świetną Androidową przeglądarkę, która radzi sobie ze stronami równie dobrze jak komputer i... netbook nie potrzebny :P. Może przesadzam, ale ekran jest cudowny, wielka zaleta tego telefonu.

Odnośnik do komentarza

@raven_raven

 

Witam w klubie szybkiego androida i dużych ekranów :thumbsup:

Zastanawiałem się nad przesiadką na DHD ale po tym co zobaczyłem na CES zdecydowałem, że najbliższa przyszłość należy do Tegry i chyba wybiorę Atrix (albo poczekam aż HTC wypuści coś o podobnych bebechach, bo niestety Motorola nie jest nerd-friendly i lubi blokować bootloader co niestety oznacza brak wolności)

Odnośnik do komentarza

@raven_raven

 

Witam w klubie szybkiego androida i dużych ekranów :thumbsup:

Zastanawiałem się nad przesiadką na DHD ale po tym co zobaczyłem na CES zdecydowałem, że najbliższa przyszłość należy do Tegry i chyba wybiorę Atrix (albo poczekam aż HTC wypuści coś o podobnych bebechach, bo niestety Motorola nie jest nerd-friendly i lubi blokować bootloader co niestety oznacza brak wolności)

 

Dzięki, nie sądziłem, że Android może się tak różnić na różnych ekranach/procesorach.

 

A jest opcja Dual Boot - Win i Android? Wtedy w 2 urzadzeniach mialbym 3 systemy ;) Bo Nokii podziekuje ostatecznie, niby smartfon a gubi sie jak mu budzik ustawie ;)

 

No jasne, że jest dualboot :). Od początku tak istniał Android na HD2, uruchamiało się go spod Windy dzięki HaRET.exe. 31.12.2010 Cotulla udostępnił swój MAGLDR pozwalający wgrać Android do NAND, ale nikt nie każe tego robić. Można powiedzieć, że powstały dwie ścieżki i obie są rozwijane.

 

HD2 ma guerilla glass??

 

Nie wiem co ma, ale jest cholernie wytrzymałe i się w ogóle nie rysuje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...