Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem dziś a właściwie wczoraj, używany telefon Vertu Constellation z którego ktoś ukradł obudowę :D

 

Mój dobry przyjaciel kupił sobie na ebay-u ten telefon żeby wywoływać odpowiednie wrażenie na swoich japońskich partnerach handlowych, raz pojechał z nim do Tokio gdzie na lotnisku w przeciągu dosłownie kilku sekund, gdy torebka z jego zawartością kieszeni przejeżdżała przez rentgen, ktoś skroił mu złotą obudowę telefonu. :( smutna sprawa prawda

 

To napewno jest Vertu bo cos dziwnym jest aby w kilka sekund pozbawic tego telefonu obudowy albo poprostu zeszla farba z chinskiego Vertu z ebaya. Mialem kiedys w rece wersje wyscielona skora i nie moge powiedziec aby super lekko pootwierac ten telefon a raczej tylny panel.

Odnośnik do komentarza

Prawdziwy ma nawet certyfikat i gwarancje do 2016. Fałszywkę akurat poznam bo takimi handlowałem swego czasu :D

Niestety gwarancja nie obejmuje obdarcia telefonu ze "skóry" :( a obudowę zdjęli dość nie wprawnie bo są ślady po rozłupywaniu najprawdopodobniej śrubokrętem i czymś ciężkim zamiast młotka.

 

He He na szczęście znaleźliśmy kupca który chce sam telefon bo ma dobrą obudowę i zalaną elektronikę...

Edytowane przez KiNiO_64
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ja za to kupilem HTC Sensation 4G, jedno co musze z nim zrobic to zamowic z ebaya lepsza baterie bo ta stockowa jest niestety slaba. Sam telefon jest szybki, responsywny, dobra kamera, ogolnie nie ma na co narzekac. Jakosc rozmow pozostawia troche do zyczenia, ale to akurat zdaje sie juz trend wsrod producentow telefonow pakujacych wszystkie mozliwe bajery i zapominajacych o podstawowej funkcji "dzwonienia", do ktorej telefon ma sluzyc ;)

Odnośnik do komentarza

widać, ze nigdy nie miałeś w ręku BB albo dla Ciebie telefon to zwyczajna zabawka

 

Znajdź mi jakikolwiek inny telefon, który oferuje mi SSL VPN z prawdziwymi certyfikatami albo szyfrowany kanał mailowy. Pod względem funkcji stricte biznesowych HTC nie podskoczy wyżej stołu i to jest fakt (i piszę to jako użytkownik zarówno HTC jak i BB)

Odnośnik do komentarza

Stwierdzenie jednak, że BB > all to zwyczajna ignorancja. Jak ktoś nie używa telefonu do wysyłania setek maili tygodniowo i dużo nie dzwoni, to BlackBerry będzie dla niego zwyczajnie bezsensownym wyborem. W drugą stronę jak ktoś nie potrzebuje funkcji multimedialnych to żaden telefon z Androidem ani żaden iPhone mu nie podejdzie... Zresztą Ukyo odpowiedział na post, gdzie narzekanie dotyczyło baterii i jakości rozmów.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Sprzedałem HD2 niedawno. Sprzęt na Androidzie bez problemu dorównywał możliwościami i prędkością najlepszym na rynku (dopiero niedawno np. Galaxy SII czy Sensation mogły mu podskoczyć), ale niektóre niedoróbki, których nie dało się przeskoczyć odpowiednim oprogramowaniem irytowały mnie na tyle, że zdecydowałem się na zmianę. WP7 i WM 6.5 nabawiłem się dosyć i wystarczy mi na długo, bo oba systemy to straszny szrot.

 

Przez ostatnie dwa tygodnie miałem Nokię 6020

Nie wytrzymałem i kupiłem jakiegoś taniego Androida, czyli Samsunga Galaxy Spica

 

a to wszystko w oczekiwaniu na Samsunga Galaxy SII, który będzie moim głównym sprzętem przez dłuższy czas już od przyszłego tygodnia :).

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...