Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Również Nokia 5800- ogólnie solidny telefon, karta 8gb w zestawie miła rzecz. Na plus lecą jeszcze w miarę wygodna nawigacja, browser opery i świetny emulator scumma. Duży minus- dotyk, w tej kwestii jest beznadziejnie- może ja mam jakieś dziwne palce ale w miarę wygodnie da się to ustrojstwo obsługiwać tylko 'kantem' palca, szczególnie jeśli w grę wchodzi jakieś przeciąganie czegoś czy przesuwanie- lata świetlne za iphonem niestety

Odnośnik do komentarza

Jejejeje...

Kolega nigdy nie lubi dać za wygraną widzę, czy jak to sobie tam nazywa, i musi mieć swoje ostatnie zdanie. Otóż mój drogi zsumuję Cię krótko:

Nie mam ochoty prowadzić rozmowy z fanbojami tego produktu...

I następnym razem czytaj ze zrozumieniem, bo pokazałeś, że jednak ataki, które nie były wymierzone w Ciebie, jednak Twoją osobę zahaczają... zdecyduj się więc w takim razie, a nie próbujesz na siłę coś udowodnić. Jeżeli zobaczysz w tamtym poście gdzieś swój nick, to wtedy daj znać, bo póki co, to pokazałeś, ale to, że to Ty nie istniejesz. Pis :potter:

 

Edyta:

Sorry, musiałem poprawić znacznik [/ quote]. Baj :*

Ale Cookie to badziew. Nie wiem jak ktokolwiek może go porównywać do iPhone'a :).

 

Od piątku: SE X10 mini pro.

 

Peace out

Odnośnik do komentarza

N96 i na tym chyba telefonie będzie mi skazane długo jechać , chciałem wymienić na coś lepszego i nowszego ale nastała dziwna moda na pedalskie dotykowe telefony których teraz pełno i nic NORMALNEGO al'a n95,n96 już nie powstaje :(

 

Chyba jakies zle doswiadczenia z przeszlosci z dotykiem co? :P "Pedalskie dotykowe telefony"...zapewne zbyt trudne dla ciebie w obsludze, ot co(musialem, nie lubie takich typkow)

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubię typków którzy uważają że wszystko wiedza i wszystkich znają, to tak samo gdybyś powiedział a ta laska to qr bo taka wymalowana , tak samo tu "a ten koleś to pewnie jakiś lamer zacofany co dotykiem nie umie się bawić". Człowieku gdybyś musiał codziennie latać po poligonie w extremalnych warunkach to nie wiem czy miał byś czas macać swojego "ajfona", w szkole na lekcji i przerwie owszem można się pobawić ... :P

Odnośnik do komentarza

A ja nie lubię typków którzy uważają że wszystko wiedza i wszystkich znają, to tak samo gdybyś powiedział a ta laska to qr bo taka wymalowana , tak samo tu "a ten koleś to pewnie jakiś lamer zacofany co dotykiem nie umie się bawić". Człowieku gdybyś musiał codziennie latać po poligonie w extremalnych warunkach to nie wiem czy miał byś czas macać swojego "ajfona", w szkole na lekcji i przerwie owszem można się pobawić ... :P

 

 

Uuuuuu kolega komandos :D Twardziel co "pedalskich dotykowych nie rusza". Zastanów sie czasem co piszesz.

Odnośnik do komentarza

Od tygodnia uzywam sobie Xperii X1 (przy okazji, jeszcze raz dzieki wszystkim za pomoc przy wybieraniu telefonu). Jak dla mnie kosmos :>. Glownie dlatego, ze to moj pierwszy systemowy mobile i po przesiadce z k800 czuje sie jakbym wkroczyl do nowej ery. Wszystko dziala na WM6.1 z przerobkami - przede wszystkim szumie reklamowanymi swego czasu "panelami", ktorych mozna jednoczesnie miec zainstalowanych 9, a ktore sa w zasadzie odrebnymi shellami. Oprocz "ogolnych", dajacych dostep do wszystkich funkcji telefonu, sa tez "dedykowane", jak ten specjalnie pod YT czy Skype. Na pewno juz teraz nie podoba mi sie fakt, ze jednoczesnie zalaczony moze byc tylko jeden panel, w zwiazku z czym niemozliwy jest ciagly "nasluch" np. na FB czy Skype przy jednoczesnym uzywaniu telefonu, co, z tego co wiem, jest mozliwe na innych telefonach. Oprocz tego w cholere bajerow jak dla mnie, panel multimediow z x-media bar jak w PSP/PS3 i nowszych SE, GPS, qwerty i inne ch.uje-muje, z ktorych mam caly czas frajde. Wykupilem sobie w Erze nielimitowany net za 9 zl i smigam :>.

 

A, niestety, emulator GBA nie pozwala na superplynna rozgrywke, moje marzenie sie nie spelnilo :(. Za to z PSXem jest podobno calkiem niezle, w FF7 mozna grac superkomfortowo.

 

EDIT

O Chrystusie, wlasnie zainstalowalem cos takiego jak SPB Mobile Shell w najnowszej wersji 3.5, jesli do tej pory to byl kosmos, tak teraz to po prostu nowy wymiar o_O. Nie mam pytan!

Odnośnik do komentarza

^ Jeśli x1 to jest kosmos i inny wymiar to nie przesiadaj się na androida typu desire, milestone czy galaxy bo dostaniesz zawału. Swoją drogą muszę powiedzieć że x1 to beznadziejny telefon. Jest kilka rzeczy które w nim lubie. Niestety na każdą z nich przypada z 4 takie które nie lubie. A mówię to po 20 miesiącach użytkowania. Dzięki Bogu mam już HTC

Odnośnik do komentarza
A, niestety, emulator GBA nie pozwala na superplynna rozgrywke, moje marzenie sie nie spelnilo . Za to z PSXem jest podobno calkiem niezle, w FF7 mozna grac superkomfortowo.

Ja właśnie z tego względu miałem dylemat "X1 czy G1" i wybrałem to drugie. Emulatory od NES, po GBA chodzą znakomicie i obsługują 80-90% gier. Póki co jestem zadowolony, na emulatory (zwłaszcza GBA) zebrało mi się przy moim wcześniejszym fonie (N73), który niestety jeśli chodzi o rozłożenie klawiszy, nie był najwygodniejszy do grania. Poza tym jeśli chodzi o GBA to płynie obsługiwał jakieś 50-60% gier (m.in. nie obsługiwał Golden Sun, GTA: Advance, czy Advance Wars - praktycznie same smaczki). Żałuję tylko jednego, że na Androidzie pojawiają się te same gry co na iPhonie, a ja nie mogę w nie pograć :( ale wszystkiego nie można mieć i musiałbym wyłożyć przynajmniej 1000zł, żeby w nie pociupać. Dlatego mam nadzieję, ze G1 (poza tym że baterię muszę ładować co wieczór) przez przynajmniej 1,5 roku będzie spełniał moje oczekiwania.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A, niestety, emulator GBA nie pozwala na superplynna rozgrywke, moje marzenie sie nie spelnilo . Za to z PSXem jest podobno calkiem niezle, w FF7 mozna grac superkomfortowo.

Ja właśnie z tego względu miałem dylemat "X1 czy G1" i wybrałem to drugie. Emulatory od NES, po GBA chodzą znakomicie i obsługują 80-90% gier. Póki co jestem zadowolony, na emulatory (zwłaszcza GBA) zebrało mi się przy moim wcześniejszym fonie (N73), który niestety jeśli chodzi o rozłożenie klawiszy, nie był najwygodniejszy do grania. Poza tym jeśli chodzi o GBA to płynie obsługiwał jakieś 50-60% gier (m.in. nie obsługiwał Golden Sun, GTA: Advance, czy Advance Wars - praktycznie same smaczki). Żałuję tylko jednego, że na Androidzie pojawiają się te same gry co na iPhonie, a ja nie mogę w nie pograć :( ale wszystkiego nie można mieć i musiałbym wyłożyć przynajmniej 1000zł, żeby w nie pociupać. Dlatego mam nadzieję, ze G1 (poza tym że baterię muszę ładować co wieczór) przez przynajmniej 1,5 roku będzie spełniał moje oczekiwania.

 

Może 1,5 roku już nie, ale sporo jeszcze G1 pociągnie. Już od dłuższego czasu jest dostępny w pełni działający i stabilny (jak to na custom ROM przystało) 2.2 od Cyanogena i mnóstwo przeróbek tego, wsparcie tego telefonu jest OGROMNE (choć dużo mądrych głów już planuje przesiadkę na G2, tak samo ja ;P).

Odnośnik do komentarza

Desire Z, w obecnym czasie Hero to już pieśń przeszłości ;).

 

Choć w momencie pisania tego postu miałem chyba na myśli prawdziwe G2 aka G1 Blaze, czyli tak naprawdę Desire Z bez Sense. Ja jednak nakładkę od HTC uwielbiam i następny telefon muszę z tym mieć :).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

To moj ostatni telefon z WM. :D

 

Nie, tak powaznie, to od samego poczatku poswiecam mnostwo czasu na to, zeby to wszystko "jakos" wygladalo i "jakos" mozna bylo z tego korzystac. To co w tym momencie najbardziej mnie boli, to tak prozaiczny problem jak niemoznosc znalezienia odpowiedniego playera muzycznego. Z KAZDYM jest cos nie tak, zaden nie ma wszystkiego czego potrzebuje (jednoczesnie equalizera ORAZ wygodnej obslugi ORAZ plynnosci dzialania ORAZ radia internetowego itd.). Nowe HTC z Androidem i nakladkami Sense sa przepiekne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...