Skocz do zawartości

Jaką masz komórkę?


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Stary HTC Magic, w dodatku gorsza wersja 32B. Ale nie narzekam na nic, wszystko w tym momencie na Androidzie 2.2 śmiga, w dodatku szybko i pięknie. Emulator GBA potrafi czasem zamulić (brak klawiatury, więc korzystam z ekranowych przycisków, a przy nacisku zwalnia niestety), ale trudno, jest wiele innych rzeczy, które sprawiają, że w autobusie/pociągu się nie nudzę.

Następny telefon pewnie za jakiś rok, na pewno będzie to coś z Androidem o ile dalej będzie się rozwijać tak jak teraz.

Odnośnik do komentarza

Zakochałem się w HTC Desire, zarówno zwykłym jak i Z (czyli z klawiaturą). Hd już raczej nie potrzebuje. Tylko z tego co widzę to Z ma o 200 MHz wolniejszy procek od zwykłego desire, czy to się jakoś przekłada na realną szybkość i płynność?

Obecnie? Nie. Jednakże warto patrzeć przyszłościowo ze względu na Hummingbird i Tegra 2 (rozwój rynku gier) czy chociażby andro 3.0, które w wymaganiach ma podobno mieć 1GHz procesor.

Jeśli dla Ciebie klawiatura jest musem to bierz Z jednakże jeśli tak jak ja wolisz zadzwonić niż stukać sms to bierz Desire ze SlideIT.

Odnośnik do komentarza

200 MHz mniej w Desire Z nie musi oznaczać mniejszej wydajności, procesor będzie wykonany w 45nm + chyba będzie miał lepszy GPU, w Androidzie IMO wszystko się o RAM rozbija. I optymalizację, która często z w teorii potężnych procesorów robi z nich gigantów tylko w benchmarkach.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

jak mialem go napakowanego na maksa to tez mi przymulał. Najbardziej wku.rwiajace jest to że jak sie przeglada zdjecia i przechylisz kom bokiem to zaczynaja ''przelatywac" i nie mozna tego wylączyc. Za to nigdy wczesniej nie pisało mi sie tak wygodnie smsów jak na tym telefonie, za(pipi)iście szybko na klawiaturze qwerty. No i zgrzyt taki że słownik t9 tak przymula że masakra, ale i tak go nigdy nie używałem. Poza tym wrzuciłem sobie opere mini i net łądnie chodzi. Muzyka tez ok, ale lipne słuchawki należy wymienić jeśli ktoś chce korzystać z mp3. Corby miał 10 razy lepsze słuchafony.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja kupilem niedawno iPhone'a 4 32gb bo uwazam, ze dopiero ten model jest w miare konkurencyjne pod wzgledem osiagow do nowszych maszynek z Androidem. Oczywiscie Jailbreak jest. Nie jestem jakims Applofilem i uwazam, ze iPhone jako telefon jest taki sobie, smsy sa slabe, brakuje wielu funkcji tak jak quick reply na ekranie glownym gdy przychodzi wiadomosc czy emotek jakichs. I zeby bylo smiesznie, apple zablokowalo najlepsza aplikacje ktora to poprawia czyli irealsms i jest ona w Cydii oczywiscie platna i to duuuuzo (13 usd, to sporo jak za program na iPhone'a). Musze przyznac za to, ze pare gierek robi naprawde swietne wrazenie. Kupilem ten telefon bo padl mi ipod na ktorym mialem kupe muzy (dzialal na alternatywnym sofcie, rockbox, jak ktos ma starego ipoda to polecam) a dostalem z roboty komorke na ktorej mam 1000 minut i 4gb limitu trasferu. Chcialem wiec cos kupic co - pozwoli mi pograc w metrze jak jade do pracy, posluchac muzy oraz pozwoli pobuszowac w sieci. I z tych zadan iPhone wywiazuje sie niezle.

 

Oczywiscie w polsce jest tragedia cenowa a do tego za rozsadne pieniadze w rozsadnym abonamencie mozna go miec tylko w Orange bo oni biora go za dobre pieniadze od Apple. Wszyscy inny biora przez posrednikow co podbija im ceny. U nas za pol tej ceny mozna miec jakiegos porownywalnego Androida czyli np. Galaxy S

 

Moj drugi telefon to Nokia E52. Nigdy nie bylem tez Nokiofilem, i to de facto moja pierwsza nokia w ogole :) Wczesniej mialem niezniszczalnego (dziala do dzis znosnie na pierwszej baterii) SE t610 a jeszcze wczesniej jakiegos Siemensa paskudengo. Generalnie telefony mam zawsze pare lat bo ich po prostu nie niszcze.

 

Wracajac do Nokii to ma niezla baterie oraz jest malutka i lekka. Dziala calkiem szybko chociaz czesto ma problemy z odswiezeniem ekranu oraz zareagowaniem na np odebrana romzowe, albo zareagowaniu na sygnal. Wisi sobie informacja na ekranie ze ktos dzwoni a ja juz oderbalem. Ekran na ktorym moge w koncu wybrac glosnik czy inne opcje pojawia sie 4 sekundy pozniej. Dobrze ze sama rozmowa jest odebrana i moge rozmawiac.

 

Potrafi sie zawiesic tez, albo przestac byc slyszalna, wycisza sie ale nie jest zmieniony profil czy cos takiego. Po prostu przestaja dzialac dzwieki i wibracje i potrzebny jest restart. Duuuuuuuzo gorzej chodzila na swoim starym sofcie (zaczalem od wersji 022.cos tam) i po upgradzie dziala duzo stabilniej ale nie idealnie. Mam teraz 032 i na tym sofcie telefon jest w miare komfortowy, nie zmienialem na kolejne bo z tego co wiem, zmiany sa kosmetyczne. Niestety, wady nie zostaly w 100% wyeliminowane a szkoda, bo raz mi sie zdarzyla klapa z wylaczeniem dzwiekow w nocy i budzik nie zadzwonil, to juz jest slaba sprawa :)

 

Takze macie 2 opinie od czlowieka ktory nie jest uzalezniony od jakiejs marki i tez nie wychawla akurat tego co kupil, mysle ze miare obiektywne opinie :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...