Skocz do zawartości

The Office US


nWo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie skończyłem pierwszy sezon Chłopaków z Baraków i jest dobra beka, lubię taki humor i chore akcje, a Julian chodzący wszędzie z drinkiem to jest coś niesamowitego xd Minus taki, że mało tam się dzieje ciekawych rzeczy, a i sama fabuła jest mało pociągająca. Dużym plusem The Office jest to, że prawie w każdym odcinku dzieje się coś ciekawego, mnóstwo fajnych pomysłów na pociągnięcie niektórych akcji mieli.

 

No, ale obczaję jeszcze kolejne sezony Chłopaków z Baraków, skoro pojawiły się głosy, że potem jest lepiej.

Odnośnik do komentarza

Akurat polski lektor w Chłopakach to jest kult, bo jest rewelacyjny i robi świetny klimat. To jakieś pięć lig wyżej niż Knapiki i inne bezjajeczne czytanki z kartki, tu pan Rafał sam chciał nadać intonacją trochę charakteru i wyszło wybornie. Warto spróbować.

Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej, warto chociaż jeden odcinek obejrzeć dla porównania. Sam kręciłem nosem na początku, bo jak to tak - z lektorem coś oglądać? Ale niektóre teksty są przetłumaczone z takim wyczuciem i odczytane w taki sposób, że to wręcz dodaje kolejną warstwę komedii do całości.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Andy mnie drażnił od kiedy się pojawił. Szkoda ze tej byłej dupeczki Jima juz nie ma (tej z oddziału który przyłączyli do Scranton). Ogólnie to jak przyszedl moment że Michael się żegnał to zrobiło mi się autentycznie smutno. Postać która według mnie od samego poczatku do konca jest zajebista to oczywiscie Dwight.

Odnośnik do komentarza

Andy jako szef był spoko przez tę swoją nieporadność i niestabilność emocjonalną xd

 

Ajj brakuje mi oglądania The Office do kolacji każdego dnia, dobrze mi to robiło. Chciałbym jakiś materiał typu reunion na 10-lecie zakończenia serialu.

 

Po The Office obejrzałem 3 sezony Chłopaków z Baraków i jest śmiesznie. Biały raper i jego gadki, albo Julian, który wszędzie chodzi z drinkiem, nawet jak ucieka przed policją to jest złoto. Tyle, że już jakoś nie ciągnie, żeby dalej to oglądać i na razie mam przesyt tych patologicznych akcji xd

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...