Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajta. Zbieram te orby itp. Za niebieskie kupuje nowe combosy itp. - to znaczy ze jak ich nie kupie to np. combosa ktorego widze "nie kupionego" (np. YY pausa YYY) nawet jak wstukam to postac nie zrobi? Jestem w 3 levelu i kupilem raptem 2 i to najtansze. NIe wiem, moze ja cos zle robie - plansze szukam jak zly, najczesciej ocene za zbieranie orbow mam "A"... :/

Zobacz filmiki jak ludzie przechodzą poszczególne plansze na S. Wiele orbów jest ukrytych - trzeba stanąć w odpowiednim miejscu, by się pojawiły.

Z czasem dostajemy też "wykrywacz" orbów. Łapa nam będzie mocniej świeciła w pobliżu sekretów.

 

 

 

BTW: Jakie są kontry na łapę? Tzn. np. dziadka można uderzyć łapą, jak chce nas spardą walnąć.

Na wszystkich bossów są takie akcje?

Odnośnik do komentarza

Doszedłem wlaśnie do 4. misji na Devil Hunterze, racja, dużo więcej zabawy :/. Beriala musialem powtarzac tyle razy, ze w koncu mam D za 2 misje, trzeba bedzie poprawic ! Za to w 3. już normalnie A i wykrecilem swoj pierwszy Smokin' ^_^ :P. Tak więc jestem bardzo ucieszony i w ogole, wymiot giera !

Wykupilem juz troche skilli ;]

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza

Jak przejdzie sie gre na Dante Must Die to dostaje sie kostiumy Super Nero i Super Dante right? Jezeli mozna je uzywac w Bloody Palace to swietnie, bo dochodze do 32 levelu i czas mi sie konczy. Dzieki nieskonczonemu DT czas chyba juz nie bedzie problemem :/

 

Ogolnie jestem teraz na DMD przy walce z Baelem - glupie zabsko, caly czas mnie w paszcze lapie, gdy nie mam DT i nie mam jak sie wydostac XD Szkoda mi na niego Yellow Orba marnowac i sie mecze ;]

 

PS. Swietna gierka, nie spodziewalem sie, ze az tak mnie wciagnie.

Odnośnik do komentarza

ooo no prosze ^_^ ins porownam scory zaraz twoje :P hehehehe wczoraj jak patrzylem to miales slabsze :) a shoory k3zu to wogole lololol

 

kurde widze wszyscy z dmd sie zmagaja a ja caly czas na S chce DH i SOS ogarnac i dopiero :) ale co tam, niedlugo wykupie po ostatnim skillu dla nero i dante ^^ 10100 chyba kosztuja :/

 

a giera jest na mega kozaku!

 

BP tez bede na super nero przechodzil po achievementa chyba :)

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak duza... prawdopodobnie itak o wiele lepszy wynik niz normalnie ^_^ ale dla mnie to nooby tak graja hehe, owszem zaliczyc te 101 leveli BP to mozna wziac super nero bo to jest niezly hardcore , pozatym jest achievement zeby przejsc gre super nero to mozesz sie skillowac hehe

 

ja teraz staram sie zdobyc:

DH all na S

SOS all na S

 

All items( boze ile orbow na to potrzeba :/ )

Proud Millionare - chyba jestem niedaleko juz :P

no i jak najwyzej BP

 

dobra ide grac ^^

cheah!

Odnośnik do komentarza
nie mam pojecia :/ musisz poszukac na jakis zagranicznych stronkach :) moze cos znajdziesz :P

co wy tak z tym super strojem, troche zero frajdy jak masz unlimited DT, juz widze noobow cala misje biegnacych na DT lol ^_^

A ja osobiście zawsze miałem kupę frajdy z używania super broni w grach capcom. Przeważnie jest to miła nagroda za pewien wysiłek.

Odnośnik do komentarza

Udalo sie :/. Skonczylem 6. misje, caly dzien dzisiaj nad nia siedzialem...xD. Najpierw ta gra, pozniej te anioly, jaa, trudno bylo, ale sie udalo ^_^.

Mam Devil Triggera ! Ekstra narzędzie, w dodatku teraz moj Nero tak jakby silniejszy jest o.O

Od 7lvlu pod koniec kazdego poziomu bede walczyl z bossem :| ?

 

 

PS Mam tez nadzieje, ze nie bede musial kiedykolwiek znowu walczyc z 7 aniolami naraz...;x

Edytowane przez Wojtusior
Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Udalo sie ^_^. Skonczylem 6. misje, caly dzien dzisiaj nad nia siedzialem...xD. Najpierw ta gra, pozniej te anioly, jaa, trudno bylo, ale sie udalo :P.

Mam Devil Triggera ! Ekstra narzędzie, w dodatku teraz moj Nero tak jakby silniejszy jest o.O

Od 7lvlu pod koniec kazdego poziomu bede walczyl z bossem :| ?

 

 

PS Mam tez nadzieje, ze nie bede musial kiedykolwiek znowu walczyc z 7 aniolami naraz...;x

 

przeciez tam wystarzylo skakac i ciskac kółko...

najlatwiejsza koncowka levela ze wszystkich jak dla mnie

 

edit nie kolko tylko B ;], te przyzwyczajenia po psxie i ps2 :/

Edytowane przez dante_666
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...