Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

ja przeszedlem dzis na human chwila moment ;) pelen ownage ;) prawie same S i A rangi :)

 

ogolnie human ssie bo przeciwnicy za szybko gina i dobrego combosa nie mozna rozkrecic czesto ;)

 

zaraz biore sie za son of sparda i do rana moze odkryje dmd

 

ogarnia ktos czy sa nowe stroje do odkrycia?

 

ps.jak pokonacie ostatniego bossa i beda credity to musicie prze ponad minute wyrzynac puppety , jak sie wam uda to bo ccreditach bedzie kozacka scenka z dante i lady :P

wogole to konret wymie zrobili dla lady hahaha jak sie bujaja masakrycznie ^^

Odnośnik do komentarza

przejsc na dmd to bedzie konkret wyzwanie :D

 

jestem na 9 misji SOS :D ale zatrzymalem sie na chwile i zaliczylem wszystki misje secretne i kawalki orbow niebieskich pozbieralem

brakuje mi 1 kawalka zeby wymaxowac energie ale nei wiem czy przegapilem krysztalek czy jakas maszyne do nabijania combosa :D

 

ma ktos moze jakis link do klipu albo zdjec gdzie sa pokazane wszsytkie te maszyny do combo co daja orby po zalatwieniu ich?

na youtube znalazlem tylko klip z kawalkami blu orbow :D

 

ps. te stwory co maja pole elektryczne sa straszne, w 9 misji na SOS w zamknieciu w klatce sie taki dzik pojawia i mnie ubija caly czas , eh trzeba chyba charg shota wymaxowac to moze za jednym je.bnieciem zdejmie oslone ;p

 

przeszedl juz ktos na SOS albo DMD?

 

edit: Juz mam full life bar ^^

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza
Ma ktoś sposób na ostatniego boss (dziadek)? Na początku łatwo go trafić ale jak dostanie ze dwa razy to po rozwaleniu aury robi sie taki szybki, że bardzo trudno go złapać. Pokonałem go fuksem na DH ale jakoś nie wyobrażam sobie tej walki na DMD.

 

 

Sam gierki jeszcze nie przeszedłem, ale to chyba to.

 

Ja chcę robić exceeda tak, jak ten koleś.

Odnośnik do komentarza

mi wchodzi jak chce na 3 lvl :|

zauwazylem ze jak wyskoczysz w powietrze i zrobisz exeed po pierwszym slashu latwiej jest z timingiem chyba, przynajmniej u mnie...

 

wydaje mi sie ze to tak wlazi dzwnie przez to ze to jest pod triggerem :D i niestety nie mozna zmienic musi byc pod trigerem, a wiadomo triger analogowy i czesto lapie jak chce, i nie wiem czy trzeba szybko trzasnac caly analog do konca czy obojetnie, przewaznie jak pie.rdolne palcem w triger na maxa to wejdzie na 3 lvl

 

swoja droga nic wielkiego ladowac na 3 lvl bo 3 podstawowych slashy raz po raz z exeed latwo sie nauczyc :D chodzi glownie o R1+przod+slash ten cios jest mega na 3 lvl

 

ale jesli masz exeed na 1 lvl albo drugim to mozna przytrzymac przycisk i przyexeedowac jeszzce cios o lvl albo 2lvl wyzej :D kozacko wyglada jak iskry leca :D

 

edit:

 

aha jeszcze jedno:

 

widzialem na youtube jak jakis japoniec jakims cudem w powietrzu wykonywal ciosy tak jakby stal na ziemi :| wtf, wie ktos jak to sie robi?

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Tak zwykły exeed siedzi mi za każdym razem taki na 3lvl już nie, a żeby go w ogóle użyć trza kupić max act za 8 tysi = taiming musi być perfekcyjny.

Jeszcze bardziej mega jest wybitka na 3 lvl :cool: cudo :D

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś z was chce się nauczyć tzw. "Jump Cancel" to polecam obejrzenie

filmiku. Co prawda jest do DMC 3, ale nic w tych sprawach raczej się nie zmieniło. Facet w tym linku genialnie wyjaśnia całą formułę JC, nic tylko włączyć konsolę i potrenować :D.

 

A sam DMC 4 w końcu udało mi się załatwić, jutro, ew. w poniedziałek będę miał w końcu tą grę ^^

Odnośnik do komentarza

Właśnie testowałem na demku DMC 4 i robi się dokładnie tak jak ten koleś tłumaczył na filmiku, kwestia wyrobienia się. Tylko szkoda, że demko ma niski poziom trudności, potworki giną po 2/3 seriach i nie da się wyrobić JC. Trudno trochę na padzie od x'a sięgnąć szybko na Jump, ale jak już pisałem, to tylko kwestia wprawy, tak jak nauczenie się exceed. Raz się Ci uda i od razu załapiesz ocb :D.

Odnośnik do komentarza

Human to jakas porazka, przelazlem cala gre w jeden wieczor, nie tylko nie zginalem ani razu, ale i rzadko kiedy w ogole obrywalem. Ogolnie to slaby jestem i tak, no ale Human to porazka... Teraz robie Son of Sparda i w sumie tylko z bossami moze byc maly problem, no ale zobaczymy 3 misje dopiero za mna, mam nazbierane 78k orbow na wszelki wypadek, gdyby trzeba bylo jakies zakupy robic...

Odnośnik do komentarza

Dante jest wypas IMHO. Co prawda nie ma exceeda, ale ma dodatkowe ciosy pod B.

Do tego wiele potworów się szybciej zabija Dante - np. te czarne stwory można unieszkodliwić jednym strzałem z shotguna.

 

Nie ma tylko tych wypaśnych animacji, jakie ma Nero ze swoją łapą.

 

 

No i na filmikach Dante wymiata.

 

 

 

BTW: Najlepsza część serii IMHO. Miłe połączenie najlepszych cech 1 i 3 + kilka nowości.

Odnośnik do komentarza

SOS juz zaliczony ;)

teraz jade heaven or hell ^^ a DMD na pozniej

 

w SOS pare zoltych orbow uzylem ale super sie gralo

 

tylko w blody palace cos slabo mi poszlo wczoraj :P berial na 20 poziomie mnie ubil :/ ale pozno bylo

 

a co do dante to tez przekozak, pandora rulez :) no i pod koniec yamato z DS :D latwiej nim range chyba nabic niz nero bo zmienisz ze dwa style, dwie bronie i chwila moment S wlazi;)

 

 

na poczatku tego klipu do ktorego dalem link widac ten motyw o ktorym mowilem - czyli robienie ciosow wykonywanych na ziemi w powietrzu

 

nie mam pojecia jak ten gostek to robi :/ to nie jest zaden jump cancel bo w 40srk klipu typ robi double jumpa a zaraz po nim LOCK+przod+slash i wychodzi cios taki jak na ziemi :D jak ktos wie jak to zrobic albo zna link do tutoriala to bylbym wdzieczny :D

Odnośnik do komentarza

 

na poczatku tego klipu do ktorego dalem link widac ten motyw o ktorym mowilem - czyli robienie ciosow wykonywanych na ziemi w powietrzu

 

nie mam pojecia jak ten gostek to robi :) to nie jest zaden jump cancel bo w 40srk klipu typ robi double jumpa a zaraz po nim LOCK+przod+slash i wychodzi cios taki jak na ziemi :) jak ktos wie jak to zrobic albo zna link do tutoriala to bylbym wdzieczny :)

 

To jest jeden z ataków, które kupujesz dla Nero. Niestety, nie pamietam nazwy tego ataku.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dobra w temacie ps3 siedza same lamki :)

 

Powie mi ktos jak sie sensownie transformuje Pandore zeby sie strzelalo laserami rakietami i karabinem maszynowym naraz ?? ( ubarwiam ) jedyna bron ktorej nie umiem sensownie uzywac ??

 

Skonczylem juz SOS i narazie mam dosc jak widze Blitza to sie za glowe chwytam bo on jest gorszy niz 90 % Bossow w tej grze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...