Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

 

No wlasnie przeczytalem teraz w recenzji na jednym z serwisow o Xboxie ze od 12 misji bede grac Dante po tych samych lokacjach o_0

 

Do tej pory caly czas latam po tym zamku w gorach, pozniej jak zyskalem moc by ruszyc z miejsca gyrosy czy jak im tam, wracam do lokacji z poprzednich misji i juz teraz mnie to denerwuje. Lenistwo Capcomu nie zna granic, jak najmniejszym kosztem natrzepac kase...

Odnośnik do komentarza

Backtraking jest w sumie trochę denerwował mnie przy pierwszym przechodzeniu gry ale teraz nie zwracam na to uwagi. Grę przechodze już piąty raz (dante must die) i muszę przyznać, że tytuł mną solidnie pozamiatał. Gra w ogóle mi się nie nudzi. Co do dwóch postaci to osobiście odrobinę bardziej podpasował mi jednak dante:) Tak jak ktoś napisał, że to stary dobry devil ale czy to źle?? Po co poprawiać coś co jest dobre, przypomnijcie sobie najpierw DMC2 a póżniej narzekajcie, że jest mało zmian itp. Dobra spadam ciorać dalej:)

Odnośnik do komentarza

Ja mam dopiero 40GS :P Przechodzę pierwszy raz i jak na razie bardzo mi się podoba :/ Jestem bodajże w 6-7 misji. (Przechodziłem nie dawno pod wodospadem.) Nie gra specjalnie żeby za każdą misję dostawać najwyższą ocenę, więc zwracam się do kogoś kto taki robi/robił:

Czy za przechodzenie misji z najwyższą oceną dostaje się jakieś nowe bronie?? Jeśli tak to czy się przydają, czy jednak lepiej używać podstawowego miecza i rewolweru??

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
Czy za przechodzenie misji z najwyższą oceną dostaje się jakieś nowe bronie?? Jeśli tak to czy się przydają, czy jednak lepiej używać podstawowego miecza i rewolweru??

Nic się nie dostaje, od początku do samego końca nawalamy wyłącznie Red Queen i Blue Rose (+ Yamato na Devil Triggerze). Nowe bronie dochodzą tylko Dantemu, ale dzieje się to automatycznie z biegiem gry, oceny nie mają na to żadnego wpływu.

Odnośnik do komentarza
Blagam, ludzie, niech ktos pomoze... Jak do K***Y nedzy przejsc tego (pipi)ego Sanctusa z misji 11 ?!?!?!?!?!. Ja juz normalnie nerwowo nie wytrzymuje :P. Do drugiej czesci walki dochodze bez zadnego problemu, ale potem.... Jest na to jakis sposob ??:)

Jeżeli podczas drugiej części walki masz problem ze złapaniem Sanctusa to najlepiej poczekaj, aż dziad schowa się do Savior'a i wtedy użyj Bustera na jego pięści, jeżeli ci się uda to Sanctus momentalnie wyskoczy z kolosa niechroniony osłoną i przez chwilę całkowicie podatny na ataki.

Odnośnik do komentarza

W koncu udalo mi sie go pokonac :D:D. I teraz jak tak sobie pomysle, to ten boss jest tak banalny ze glowa mala :P. Biedak ledno co mnie moze tknac :]. Oczywiscie mowie o pierwszej konfrontacji z nim... bo przy ostatniej walce trzeba sie troche pomeczyc. Najgorzej mi sie walczy z ropucha. Drazni mnie zostac zamrozonym :]. Teraz przechodze gre na poziomie "Son of Sparda". I teraz mam takie pytanie. Ile wlasciwie jest tych poziomow trudnosci ??. 4 czy wiecej ??. Bo wiem ze jeszcze jest "Dante must Die"...

ps. Szkoda ze ta gra nie ma opcji multiplayer :/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
więc tak... jestem początkujący gram 20 minut... no ale, zaseavovalem moment w grze kiedy jestem naprzeciwko drzwi prowadzących przed mały tunelik do pierwszego bossa... no i właśnie, biorę load a tu mi od początku całą misję daje (2) no i co teraz robić?

 

Musisz przejść całą misję od początku. Sejwowanie podczas misji zachowuje tylko ilość orbów i Proud Souls których zdobyłeś.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Przeszedlem ta gre i mam mega mieszane odczucia. Bactracking jest tak wkurzajacy, ze gra od polowy staje sie nudna.

Te same lokacje, Ci sami bossowie - chyba naprawde im pomyslow zabraklo i woleli na szybko skonczyc gre...

3 razy walczyc z tymi samymi przeciwnikami - troche kpina. Jak dla mnie gra na 7 - mozna pograc, moze kupic za jakies rozsadne pieniadze i tyle. Teraz czas na obczajenie NG 2. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...