Skocz do zawartości

Devil May Cry 4


Sztajniec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Jest jeszcze Heaven or Hell i Hell and Hell. Pierwszy o ile mnie pamięć nie myli to każdy monster na 1 hit( można całą grę przejść uzywająć br//e&i, nie pamiętam czy nero//dante też tam są na 1hit),a w HaH hero jest na 1hita monstery normalne ale zachowują się jak na devil hunterze więc to pestka (jeśli się myle to mnie poprawcie). Uogólniając DMD jest najtrudniejszy a te 2 tryby przechodzi się bardzo szybko i "nudno".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

to mój pierwszy poważny kontakt z serią i to jak najbardziej pozytywny. piękna grafa, świetnie wyreżyserowane scenki (czasami przesadzone, ale niektóre mocarne, a do tego niekiedy całkiem zabawane, zwłaszcza te z dante w roli głównej - mój faworyt to przedstawie w świątyni dante vs. agnus), ale przedewszystkim znakomity system walki. klepanie w tej grze to czysta przyjemność, podoba mi się chyba jeszcze bardziej niż w ng. co prawda w ogolnym rozrachunku lepiej mi się gra nero, ale dante oferuje o wiele większe skomplikowany system i stanowi to dobre wyzwanie dla takiego laika jak ja i z całą pewnością posiedze trochę nad rozgryzieniem tej postaci. wkurza jedynie backtracking bo od połowy w sumie przechodzimy te same, jedynie lekko zmodyfikowane poziomy. do tego gra jest wybitnie nastawiona na stylową rozwałkę, zmusza do szlifowania skilla i wynagradza coraz większym funem wyniesionym z rozgrywki. na bank sporo przy niej posiedze chociażby żeby dobić troche achievów (a nie są proste i wymagają trochę czasu).

 

Mógł by ktos cyknąc fotkę z rankingu Bloody Palace(pierwsza 10)?

 

aktualne nadal? orientuje się ktoś ile mniej więcej zajmuje przejście całego bloody palace?

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Scenka z Angusem wpisała się złotymi literami na mojej liście najlepszych filmów w grach ;)

 

Agnus: It was my assumption that those demons would prove far inferior ...In the face of your tactics.

Dante: You summon and kill... Summon and kill... I fail to see the logic here. Is sanity the price to pay... For power?!

Agnus: Humans...They are but stubborn and foolish. It takes a journey to Hell for them to accept and praise their God ...A fact that tickles irony's judgement.

Dante: And your judgements interest me not. For I'm here... To reclaim... What is rightfully mine!

Agnus: Yamato! That is what you seek! And that is why I wait in your path!

Dante: You will fumble in your opposition of my quest. Though I encourage! For an opportunity to battle a being of such grand delusions as you... Is a sweet fortune!

 

Lub jak kto woli w formie filmu

 

 

And the rest is silence ;)

Edytowane przez Sandking
Odnośnik do komentarza
Mógł by ktos cyknąc fotkę z rankingu Bloody Palace(pierwsza 10)?

 

aktualne nadal? orientuje się ktoś ile mniej więcej zajmuje przejście całego bloody palace?

Plus-minus 3 godziny, grając na super Nero/super Dante pewnie ze dwie.

 

Niech ktoś w końcu cyknie tą fote. Gram na ps3, a ciekaw jestem jak tam wygląda sprawa z rekordami na iksie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
tk kup se vga kabel a nie sie na zwyklej bance meczysz ;) dmc ma piekna grafe :)

 

na zwykłej bańce ta gra też jest ładna... dopóki nie podłączy się xkloca do monitora/TV LCD. Potem już bańka leci przez okno na śmietnik :P Naprawdę szkoda tracić tyle śczegółow z gry.

tiaa... na zwykłym TV to akurat zobaczysz masę szczegółów :rotfl:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Mam pytanie - czy to norma, że cienie w tej grze, rzucane przez postaci/elementy otoczenia, wyglądają jakby je robił pijany Japończyk w Paint'cie? Są momenty, że jestem w stanie policzyć ilość pixeli na cieniu Nero, siedząc 2-3 metry od TV, ale nie wiem czy to gra, czy mój indywidualny problem.

Edytowane przez Ryofu Housen
Odnośnik do komentarza
Bo japońce mają problem z tworzeniem gier na obecną generację. Taka prawda. Jeszcze żaden japoński tytuł od czasów PS2 mną nie zawładnął. Lipa, po prostu.

On mówi o preblemach technicznych z grą a ty mu, że japońce dobrych gier na ta generację konsol nie umieją robić? Dobre, dobre.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...