Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zacząłem ostatni event na Elite, wyrwałem połowę włosów z głowy (ledwo powstrzymując się od rozyebania 6axisa) i zostawiłem grę w spokoju. Aktualnie ubolewam nad Sol2 na Phanomie. OMFG, komp to cham i oszust. Wszyscy to wiemy... Kuźwa, ta gra mnie nie lubi, ale ja i tak jestem twardy jak murzyńska kapa i ukończę wszystkie wyścigi w Campaign na Elite. W sumie nie ma zbyt trudno jakby na to nie patrzeć, tylko gdyby nie to oszukiwanie. I o dziwo na Phantomie jest łatwiej niż na Rapier. A na raceboxie zrobiłem na razie 2 wyścigi, więcej nie chciało mi się, stwierdziłem, że najpierw Campaign.

 

PS: Ja w najbliższym czasie też ukończę Campaign, więc chyba będę w stanie z wami pojechać po trophy :>

Odnośnik do komentarza

Na PSStore jest Making of Wipeout HD do zassania - waży więcej niż sama gra. :D

 

Się ściągnie, się zobaczy... chętnie wchłonę trochę 'wipeout experience' jako bierny widz, bo jazdy mam dość. Ileż można siedzieć na tym Zone i nie umieć zrobić więcej niż 62 lapów.

 

@xXkillerjezXx: Jak Ty żeś zrobił te 68?

Już nie pytam jak koleś na rankingu 96 wykręcił. <_<

 

Nawet 100 k dla drugiego teamu się robi u mnie.

Odnośnik do komentarza

Jak to kasuje? Ja załączyłem, ściągnąłem patcha, a następnie dokończyłem kampanię (3 goldy). Bez żadnego problemu. Tylko (pipi)a dalej na początku wyścigu tną mi się opcje (naciśnijcie Start podczas odliczania to zobaczycie). A ten patch rzeczywiście pomaga? Ja mam 25 friendsów...

 

ps: jak co to dopiszcie mnie do drugiej tury bling bling (czy jak tam sie to zwie). ;)

Odnośnik do komentarza
Jest patch. Podobno kasuje całkowicie progres w kampanii...

 

CO?

No jest, poprawia błąd z listą postaci, z muzyką i grą sieciową. Nie wiem dlaczego każą grać od nowa, dobrze, że jeszcze nie kupiłem ;)

nikt nie każe grać od nowa...

"podobno" kasuje, podobno czyli jakieś plotki...

gdyby ktoś rzeczywiście stracił stan gry już by o tym trąbił na forum...

u mnie nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza

Dwa cytaty z WipeoutZone:

"Just FYI its being reported on various sites and forums that deleting your profile is a required step to activate the update. It's not mandatory - its optional and only necessary if you have experienced any issues caused by having a large friends list (anything over 50). If your profile is corrupt there's only one way to fix it...

 

If you had over 50 friends and didn't experience any trouble then you might be ok (hence the "strongly recommended" in the update information)...

 

The patch includes other fixes as well including improved music playback when using 3rd-party user installed hard drives."

 

i

 

"If at any time you have had over 50 users in your friends list whilst playing WipEout HD, it is possible that your saved data has become corrupted.

 

If this situation applies to you, we strongly recommend that once this update has installed you quit the game and delete your saved data using the saved data utility in the XMB, then re-launch the game to create a new profile."

 

 

 

Tylko współczuć ludziom którzy tak mieli. Wielu może się zrazić do WHD. :(

Odnośnik do komentarza

Miałem kłopoty z oryginalnym soundtrackiem - myślałem że to wina mojego dysku pomimo że inne gry działają znakomicie, nie byłem jednak z tym problemem odosobniony i patch naprawił błąd. Pojawił się inny "problem" który nie występował przed zainstalowaniem patcha - na samej górze ekranu podczas rozgrywki znajduje się wąski poziomy pasek który widocznie zniekształca w tym miejscu obraz - przypomina to nieco problem z vsinc'iem choć wygląda inaczej. Z pozoru jest to trudno zauważalne ale widoczne - nie przeszkadza to w rozgrywce ale widać błąd dokładnie. Chciałbym zapytać czy ktoś jeszcze zauważył podobny problem.

Zbyt wiele zaczyna się pojawiać tych patchy na niemal każdą pozycję i robi się to powoli irytujące. Spróbuję pobrać ponownie Wipeout'a (choć bardzo mi się nie chce) i zainstalować całość na nowo i tu drugie pytanie - ile razy mogę pobierać zakupioną grę z psn - czy jest jakiś limit ?

 

Odnośnie samej gry- jest to dla mnie zdecydowanie najlepszy Wipeout (do tej pory był nim Wip3out ). Oprawa wiadomo ale zaskakuje też niesamowita grywalność - poziom trudności jest wyśrubowany ale to dobrze bo ostatnio narzekałem sam do siebie że gry są zbyt proste (jestem graczem w 90% single player) i przyciąga do siebie jak magnes. Brakuje mi jedynie bardziej wykręconych tras a było kilka takich w poprzednich odsłonach.

Odnośnik do komentarza

Umm....gry można chyba pobierać zawsze, przecież je kupiłeś. Ograniczenie jest do ilości konsol, dany tytuł może być pobrany na maks 5 różnych konsolach...prawdopodobnie info o MACu konsoli jest pobierane przy zakupie....

 

Jeszcze nie ściągałem żadnej gry więcej niż raz, bo mam miejsce na dysku...ale tak to widzę, inaczej to zwykły rent, nie buy o_O

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...