Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna rzecz mi sie nie podoba... w kazdej chwili moznawłaczyć wspomaganie i to nawet w online tylko ze nikt o tym nie bedzie wiedzal.Ciekawe ile osób wspomaga sobie jazde :)

No i co z tego, że mają wspomaganie? Nie wróżę nikomu wygrania wyścigu online bez ostrego cięcia zakrętów, bo jak wiadomo przy Pilot Assist jesteśmy od razu wrzucani na główny tor jazdy :)

Odnośnik do komentarza

Kurka, moze nie jestemn doswiadczonym łejpałtowcem ale mam juz 4 eventy i jest baaardzo trudno.... ciezko zdobywac czasy na zloto a czem nawet braz trudno zdobyc.... czy zawsze tak bylo w tej serii gier.......

 

a tak z innej beczki to potwierdzam... w trybie online jestem chory na " jeszcze jeden i koncze.... ok jeszcze jedne racik i koniec..... ok jesz...."

Odnośnik do komentarza
zdecydowanie należy grać z wyłączoną pomocą(ją włączamy tylko raz by wygrać wyścig i skasować trofeum)-wtedy wykręcamy lepsze czasy i to o wiele.

 

Gra miażdży-szkoda ,że mam awarie neta w domu i ani nie mogę zupdatować moich wyników i zdobytych trophies ani grać online :(

 

Ja z Metalem mamy problem bo nam nie wrzuca od razu a raczej w ogóle wyników. WFT?

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

z wynikami to po prostu wg mnie mają problemy z serwerami i nie są one updatowane na bieżąco.Na grę rzuciła się masa ludzi,a tu obojętnie jak by się nie przejechało trasę i wyskakuje nam w statystykach,że jesteśmy w pierwszej 50 na świecie itp.1/4 mojej listy friendów gra w Wipeouta a jakoś w grze w statystykach online widziałem tylko Bolo i Jakima.Pewnie w niedalekiej przyszłości to naprawią

Odnośnik do komentarza
Ja widzę samych obcych ludzi. I moje staty też się nie pojawiają.

 

Uwierz mi - nie tylko my mamy takie problemy :/ Mam tylko nadzieje że to wina gry (wiadomo - są różne problemy takie jak muza itp.) i niedługo wyjdzie patch bo inaczej kicha <_< .

Odnośnik do komentarza
Co do Pilot Assist - w singlu trzeba wyłączyć a w online odwrotnie bo i tak 95% gra z włączonym wspomagaczem!

 

Dlatego tak łatwo wygrywać lub przynajmniej w czołówce kończyć wyścig. Nie mówiąc jak łatwo zestrzelić takiego delikwenta, bez PA przy odrobinie wyczucia i szczęścia da się wymanewrować rakiety. PA jest dobry dla początkujących ale by pomyśleć o lepszych czasach trzeba o asyście zapomnieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...