Skocz do zawartości

WipEout HD


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

najgorsza była zone 60 do 75, ten czarno biały kolor strasznie rozpraszał. o ile dojeżdżałem do 60 zone z 95 % energii to tam się wszystko zaczynało sypać. no ale się udało

Ja mam podobnie ale teraz wiem, że jestem już blisko :P Prędkość, czerń i spocone łapy przy 60 + zonie cały czas mnie pokonuje.

Odnośnik do komentarza

polecam w ogóle nie używać side shiftów, bo one strasznie wybijają z rytmu i możemy łatwo zrobić przez nie pinballa, szczególnie na wyższych prędkościach. na zakrętach airbreaki, zależnie od szybkości i zakrętu.

 

teraz się zastanawiam czy zrobię Airbreakera - to może być trudne.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Nie zauważyłem, że temat odzył na kilka dni :D

Jeśli chodzi o Zico to można iść na łatwiznę i użyć Airbreak glitcha - jadąc po prostej airbrejkujemy w jedną stronę jednocześnie trzymając skręt w drugą (czyli np airbreak w lewo, skręt w prawo) - odpowiednio dobierając siłę hamulca utrzymamy prosty tor lotu, a ze względu na takie a nie inne działanie enginu gry będziemy przyspieszali; manewr ten po chwili praktyki wykonujemy na każdym prostym odcinku trasy i bijemy rekord śffjata (swoją drogą w związku z tym gliczem była niezła drama na scenie Wipka, bo sam exploit był trzymany początkowo w sekrecie).

 

A Zone Zeus polecam robić na Moa Therma :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ludzie, pomocy, już nie daję rady na elite. Mam już 3/4 zrobione, w tym wszystkie speed lapy i time triale - tournamenty i single race'y jednak mnie przerastają.

 

Ten poziom trudności jest tak cholernie niesprawiedliwy, przeciwnicy jadą jak na sznurku, ścinając zakręty jak szaleni. Tutaj już nie potrzeba skilla - tu trzeba mieć szczęście i dobre bonusy zbierać.

Odnośnik do komentarza

Chyba na odwrót, ze skillem to przeciwnicy muszą mieć co chwila szczęście z rakietami/missilami/bombami żebyś nie dał rady ich wyprzedzić, co się rzadko zdarza.

Co do piranhi to prawda, najgorszy statek obok triakisa, już lepiej ikarasa (jeśli lubisz słąbo skręcające statki), ale w nim to Cię szybko zniszczą.

Odnośnik do komentarza

@Qjon

Ze zwykłymi trasami na pewno, ale odwróconych będzie się musiał nauczyć. Jak szybko to ogarnie to AP nie będzie większym problemem. c0r wspomniał, że z wyścigami w kampanii ma problem, a trasy powtarzają się od początku trybu.

 

@Bling Brigade

Też kilka razy podchodziłem do tego, bo zawsze kogoś brakowało. W końcu wpadło przy 6 osobach i jednym randomie (jakoś tak).

Odnośnik do komentarza

Kampania na elite również zrobiona.. :D

 

Dla mnie to był najgorszy trofik, ile ja się tam nakląłem... Ostatni event jaki mi został to był tournament i męczyłem to chyba z 3 dni, potem zrobiłem sobie z 2 dni przerwy i jak wróciłem po tych 2 dniach to normalnie każualowo wbiłem za pierwszym razem. Miłe wspomnienia z wipka mam. Zaebista gra.

Odnośnik do komentarza

Ile miałeś punktów na koniec, skoro na sebenco cię rozwalili i wygrałeś tylko dwa razy? Ja już nie pamiętam tego dokładnie, ale ja jak zaliczałem ten turniej to wygrałem chyba pierwsze 3 wyścigi (albo dwa, ciężko już sobie przypomnieć) i na pewno ostatni, a w reszcie byłem zawsze w czołówce, raz chyba byłem czwarty albo piąty dopiero jak miałem taki wynik to na spokojnie wpadło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...