Skocz do zawartości

Star Wars: Force Unleashed


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak zabic 200 wookiech na kashhyku podczas prologu/?? przez caly prolog pojawia sie ich ok 80??!!!

Tuz przed końcem prologu masz ogromna liczbę wookiech natarczywie na ciebie nacierających. Tutaj zrób tego achieve'a oraz całkiem dobrze nabijesz kille za push, saber throw, repulse i za chwyt (zapomniałem jaka była angielska nazwa ;) ). Wprawdzie aczików za 500 killi każdym sposobem na kashyyk nie zrobisz ale będziesz miał tego ponad 200. Pod warunkiem, że będziesz powtarzał ten act i za każdym razem zabijał wookiech inną umiejętnością.

Edytowane przez Gooralesko
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jezu ... ale piach ta gra ... wszystko ... zacznijnmy od filmiku po prostu żałoba, co to (pipi) ma być 100 polygonów na scenę??, potem walka... ach co za animacja ... dla wszystkich ta sama, błędy w sync obrazu, jak widze takie gry to naprawdę wracam myślami do czasów PSX. Ktoś mi kiedyś mówił, że dla Star Wars ma pieca ... jak wszystkie tak wyglądały to współczuję.

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Bo ja wiem, jakas mega sie nie wydaje - dodaja raptem tylko Artbook. Kiedys to byly kolekcjonerki - mega opakowanie, jakas figorka / wisior, sountrack, jakas plytka behind the scenes, artbook. Jestem fanem SW - ale przeplacac kilkadziesiat do 100zl za jakis glupi artbook nie zamierzam.

Ciekawe ile sobie zazycza za normalne Sith Edition. Mam nadzieje, ze mniej niz za normalna nowa gierke.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dla mnie mega failem kolekcjonerką niepobitą zostaje jednak Assasin's Creed - wydanie Europejskie: duża figurka, duże pudło i gra ..... i tyle za 400 pln no L-O-L.

Jak to wydanie będzie za 279 u nas powiedzmy brałbym bez zastanowienia imo.

Odnośnik do komentarza

Ta też bym chciał za darmochę, ale wydawcy mają to w nosie ;).

Wierz mi 279 jako normalna detaliczna cena za kolekcjonerke byłoby bardzo w porząsiu.

Chyba że mówimy o zdobyciu "innym sposobem".

 

BTW: Wydanie platynowe normalnego FU kosztuje z 89 pln.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...