Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli community się sprawdzi będzie to więcej niż gra roku.

 

Do kolegi co pyta skąd mamy. Ano niektóre sklepy, te konkretnie, które sprowadzają gry z USiA rozsprzedały już swoje pierwsze dostawy. Chodzi o wersje US, EU jeszcze nie ma - premiera na kontynencie w dniach 4-8 listopada.

Kurcze a pisałem do Psx extreme i oni maja wersje Europejska a na stronie pisze ze wysyłają 23 pazdziernika.

Chyba sie pomylili albo ja sie pogubiłem ;)

Odnośnik do komentarza
ja bym sie wstrzymal z ocena - bo ja wiem - z pol roku

zobaczyl co zostanie jak caly ten hype opadnie: ile osob bedzie gralo, jakie levele sie beda pojawialy, no i najważniejsze: czy granie dalej sprawia taka przyjemnosc?

 

 

eh, ja pewnie kolo grudnia sie dopiero zaopatrze w swoj egzemplarz...

Nie ma bata, ten błogi stan uniesienia trzyma mnie jeszcze od czasów bety. Coś w tej grze musi być. A o online bym się nie bał. Już w becie tworzono takie rzeczy, że głowa mała. Na starcie serwerów podobno wszystkie plansze mają być dostępne od razu, tak więc nie będzie czegoś w rodzaju dnia zero.

Odnośnik do komentarza
Kurcze a pisałem do Psx extreme i oni maja wersje Europejska a na stronie pisze ze wysyłają 23 pazdziernika.

Chyba sie pomylili albo ja sie pogubiłem ;)

Z pewnością nie wyślą 23-go. Tak jak pisałem; na początku listopada - taka jest nowa premiera. To tylko półtora tygodnia różnicy.

 

 

Mam już setki we wszystkich możliwych do zrobienia dla posiadacza dwóch padów mapach. W razie problemów ze znalezieniem czegoś pytajcie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

dziś położyłem ręce na fullu LBP.Grałem w betę więc dobrze wiedziałem co mnie czeka.Co dobre to fakt,że im dalej tym lepiej-pierwsza kraina jest zdecydowanie najkrótsza i w sumie najgorsza z tych ,w które grałem.Zresztą co ja dużo będę pisać-już przy becie ochrzciłem tą grę mianem rewelacyjnej i rewolucyjnej .

 

100% skarbów w levelach to trudne zadanie ale jak widzę bot Grigori działa w najlepsze :P.Ja też się pobawią ale to dopiero za kilka dni,pierw się nią tak for fun pobawię

Odnośnik do komentarza

Moze kupie jak bedzie tanio - a pewnei szybko cena spadnie:) Jakas uzywka za 100zl to biore. Jak sie nie spodoba to opchne i juz. Bardzo kusza mnie te Trophy. Niewiele gier to ma a te co maja nie podchodza mi. Wipeout Hd i Endwar chyba tylko maja z tych co mnie interesuja. Tylko ciekawe ile osob za kilka miechow bedzie gralo. Jak wiadomo platyne aby miec to ludzi duzo musi miec mnie na liscie do tego moje lvle sciagnac a z tym potem moze byc trudno:/

Odnośnik do komentarza

Hm ja czekam na europejska premiere, ktora bedzie 31 pazdziernika. Bedzie/jest region-free? Bede mogl sciagnac mapy z wersji PAL posiadajac wersje NTSC ? Jeżeli tak to może skusze się jednak na szybsza wersje USA : )

A wlasnie. Wersji USA odbyla sie juz premiera? Z tego co czytam wy juz gracie a przeciez premiera odbywa sie dopiero 27 pazdziernika. Co wy za wersje macie, japonska? ;P

Odnośnik do komentarza

Być moze to są te egzemplarze których nie dali rady cofnąć hehe, (daty premiery US nie pamiętam)

 

Tez zamawiałem w Gameover, przesyłka zwykły priorytet, wysłaną w poniedziałek dziś znalazłem w skrzynce.

 

 

 

Gra jest rajcujaca i pozytywna maksymalnie.

 

Jest zarazem lekka, przystępna i natychmiastowa mimo iz kryje w sobie duze rozbudowanie, z pewnoscią starczy na dłuuugie miesiące grania (edytor + "fajoskie" multi :) ).

 

W weekend przetestuje LBP na kumplach casualach. Zamiast tekkena, GT i mortal kombat 2 zapuszczę mój nowy nabytek hehe (dobrze ze powstrzymalem sie ze sprzedaza 3go pada :) )

 

 

Odnośnik do komentarza

mi się wydaje,że to jest info co te łatki dodadzą i że są już gotowe.Niemożliwe ,że da je się ściągać bo każdorazowe odpalenie gry równa się informacją o błędzie w połączeniu z serwerem.Serwy ruszają 27 października.Wtedy też cała gra powinna chodzić online i łatki powinny się ściągać

Odnośnik do komentarza
Ficuś no, kto jak kto ale ja to jak już coś mówię to mam na to potwierdzenie. :Phttp://kotaku.com/5068021/second-lbp-patch...ffensive-lyrics

no tak ale nawet w komentarzach pod tym artykułem każdy kto ma grę pisze,że nic mu się nie pobrało.Nie ma ani jednego komentarza ,że ktoś pobrał tego patcha.Wg mnie kotaku wprowadza w błąd i patch 1.01 i 1.02 istanieją i mają takie funkcje jak opisują ale są w chwili obecnej nie do ściągnięcia.Zaczekamy do poniedziałku i wtedy już wszystko się ściągnie

Odnośnik do komentarza

To jest informacja o tym, że patch jest już gotowy, a bedziemy mogli go ściągnąć gdy wystartują serwery.

 

Grigori mam pytanie. Obecnie jestem w świecie The Canyons (meksykańskie klimaty) w planszy The Mines. Jest to jakby kopalnie, gdzie jeździmy trochę wóżkami. Dochodzę do kilku wiekszych kółek które się kręcą (mowa o tych drugich kółkach). Problem jest taki, że za cholerę nie wiem jak skoczyć na to ostatnie kółko, jest na samym dole, ale jest najbardziej wysunięte w prawo i nie ma takiej możliwości aby tam się dostać. Obok wszystko płonie, czyli jeden zły ruch i sackboy płonie. Orientujesz się o jaki miejsce mi chodzi?

 

Już mnie powoli zżerają nerwy :) Ale jak sobie pomyślę... zaciąć się w LBP, dobre :lol:

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Trzeba zwracać uwagę z jakiego materiału dany element jest zrobiony. Budulców jest chyba 10 lub 12 i każdy z nich ma inne właściwości. Można sobie wszystko sprawdzić w edytorze. Ja zabrałem się za to dopiero po znalezieniu każdego secretsu (lub namierzeniu tych na 4 playerów) i stwierdzam że gro z nich byłoby dużo łatwiej odnaleźć gdybym od razu znał właściwości materiałów.

 

Widocznie tak z tymi patchami jest a serwisy internetowe (nie tylko Kotaku) wprowadzają zbędne zamieszanie. Dwa patche to chyba rekord konsolowy dla gry które jeszcze nawet wydana nie została.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
To jest informacja o tym, że patch jest już gotowy, a bedziemy mogli go ściągnąć gdy wystartują serwery.

 

Grigori mam pytanie. Obecnie jestem w świecie The Canyons (meksykańskie klimaty) w planszy The Mines. Jest to jakby kopalnie, gdzie jeździmy trochę wóżkami. Dochodzę do kilku wiekszych kółek które się kręcą (mowa o tych drugich kółkach). Problem jest taki, że za cholerę nie wiem jak skoczyć na to ostatnie kółko, jest na samym dole, ale jest najbardziej wysunięte w prawo i nie ma takiej możliwości aby tam się dostać. Obok wszystko płonie, czyli jeden zły ruch i sackboy płonie. Orientujesz się o jaki miejsce mi chodzi?

 

Już mnie powoli zżerają nerwy :) Ale jak sobie pomyślę... zaciąć się w LBP, dobre :lol:

 

ja dokładnie 17 prób podejścia do tego etapu zaliczyłem.Byłem pewny,że trzeba przejść ten etap chodząc i skacząc po tych kółkach.Jak sie okazało wystarczyło je chwycić z R1.Została ostatnia kraina.Gra nie jest jakaś bardzo trudna ale niektóre elementy dają radę,szczególnie niektóre drogi do skarbów.

 

Ogólnie jestem zauroczony tą grą-platformer w pełnym tego słowa znaczeniu-idziemy z lewej do prawej,nie strzelamy,nie mamy 100 super mocy itp.Prawdziwy spadkobierca Mario,Super Froga,Alladyna i innych wielkich gier platformowych starych czasów

 

Dziś zacząłem budować własny level - mam nadzieję,że już w następnym tygodniu Was do niego zaproszę :) tytuł roboczy - "Arctic Adventure" tudzież Arktyczna Przygoda :P.Swoją drogą szacun dla tych ,którzy w becie budowali etapy pokroju Shadow of the Collosues - niesamowicie czasu i pomysłu potrzebowali na jego stworzenie,ja aż tak dobry narazie nie jestem

Odnośnik do komentarza

Cześć,

 

Mam takie pytanie...dość dziwne bo jeszcze nie zacząłem faktycznie grać a już nie wiem co zrobić. Jestem na samym początku gdzie jest tutorial i jestem w pomieszczeniu gdzie jest pad do ps3 i 2 postacie. Wiem że powinienem włączyć "pod computer" wciskając kwadrat. Problem w tym że wtedy mi tylko wyskakuje menu z "customize character" i nic nie mogę zrobić. Prosiłbym o pomoc bo czuje niemoc :huh:

 

Pozdrawiam,

 

Omar

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...