Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Same ochy i achy na LBP to ja troche ponarzekam. Wiem, ze to beta, ale:

-fizyka nieraz szwankuje i rozpedzonemu do duzej predkosci sackboyowi zdarza sie dosyc czesto przeleciec przez sciane

-edytor czasami sprawia, ze chce sie rzucic padem: masz zrobiony dosyc spory kawalek levelu do ktorego masz przyczepiony przelacznik, ale chcesz zmiecnic jego lokalizacje. Zaznaczasz go, wciskasz trojkat i podnosisz w gore, a wtedy okazuje sie, ze nie podnosisz przelacznika tylko caly level, ktory odczepil sie od podlogi i gdzies poza ekranem zniszczyl jakis element zrobiony z korka lub rozwalil jakas misterna konstrukcje z kawalkow drewna ulozonych jeden na drugim (bo fizyka oddzialywuje a przedmioy takze w edytorze). W koncu udaje Ci sie przeniesc przelacznik wiec mocujesz iksem caly level do podloza i w trakcie testowania okazuje sie, ze przyspawane zostaly rowniez elementy, ktore mialy lezec luzem i dac sie przesuwac. Raz juz pozniej takiego elementu w ogole nie moglem zaznaczyc.

-wkurzazjace rowniez jest jak chce zaznaczyc np silnik rakietowy i przez 15 prob z rzedu zaznaczam kabel od przelacznika podlaczony do tego silnika.

wiem, ze to beta i mam nadzieje, ze poprawia te elementy w finalnym produkcie

 

 

Odnośnik do komentarza
mam pytanie odnosnie wersji US jak kupi sie taka to czy bedzie mozliwosc grania na wszystkich serwerach czy tylko na US

Content, plansze, zawartość jakby tego nie nazwać nie będzie regionalizowana. Nawet kupując grę w Zimbabwe, możesz grać z niemieckimi fanami Tokio Hotel.

 

Wiadomo coś o co kaman z premierą LBP ver. US na Ultimie? Jutro premiera? WTFIGO?

Odnośnik do komentarza
Jest recenzja na IGN:

http://ps3.ign.com/articles/919/919111p6.html

 

Nie wiem czemu ale jestem troche zawiedziony ocena :(

 

9.5/10 to mało? :P Po cichu mi się marzyło by średnią LBP zrobiło atak na najwyżej oceniane gry w historii gamerankings ale od początku wiedziałem ,że to będzie nierealne.Jednak z miejsca wg mnie to będzie najwyżej oceniana gra na PS3 i być może w pierwszej 5 najwyżej ocenianych w tej generacji

 

BTW. IGN to amerykański serwis ,a powszechnie wiadomo ,ze u nich jeśli w grze nie broni się świata,ameryki,nie ma przemocy i ostrej zadymy,ociekających testosteronem bohaterów i giwer większych od nich samych to 10/10 nie będzie :P

Odnośnik do komentarza

Nie chcę być niegrzeczny, ale komuś się chyba we łbie poprzewracało. 9.5/10 to jest słaba?!!!! Boże święty, to jest najlepsza ocena jaka może być. 10/10 jest nierealne (IGN tylko dwa razy w całej karierze dał taką ocenę). Ja widzę, że od tego hype'u i natłoku 10 u niektórych przehypowanych produkcji się w du.pach poprzewracało. 9 to jest fantastyczna ocena, must have, świetna gra, a 10 to jest majstersztyk, tego jeszcze nie było, rewolucja itd. itd.

 

BTW. IGN to amerykański serwis ,a powszechnie wiadomo ,ze u nich jeśli w grze nie broni się świata,ameryki,nie ma przemocy i ostrej zadymy,ociekających testosteronem bohaterów i giwer większych od nich samych to 10/10 nie będzie tongue.gif

 

To nie ma nic do rzeczy. Gry z cyklu Mario, które dostają fenomenalne oceny, też tak wyglądają? Daj spokój. Nie bądź typowym "polaczkiem", który jest anty USA. Proszę cię ;).

 

Może warto się także zapoznać z recenzją? Przytoczę cytat:

 

As you can see, I had a ton to say in this review, but that's because there's a ton to this game. LittleBigPlanet is a massive game, one that is essentially two parts intertwined so well that they're practically inseparable. Media Molecule has created a brilliant platformer, and then given you the tools to recreate the whole thing over again, or better yet, to create your own ideas from scratch

 

If you own a PlayStation 3, you cannot miss this. If you don't have a PS3 yet, this is the reason to get one.

Odnośnik do komentarza
9 to jest fantastyczna ocena, must have, świetna gra, a 10 to jest majstersztyk, tego jeszcze nie było, rewolucja itd. itd.

Na konsolowe realia, ocena 10 chyba nie istnieje nawet :P (bo nawet największy hicior jest przehypowany, albo niedoceniony przez większość).

If you own a PlayStation 3, you cannot miss this. If you don't have a PS3 yet, this is the reason to get one.

A więc mamy do czynienia z (chyba ?) pierwszym prawdziwym system sellerem ?.

Odnośnik do komentarza
BTW. IGN to amerykański serwis ,a powszechnie wiadomo ,ze u nich jeśli w grze nie broni się świata,ameryki,nie ma przemocy i ostrej zadymy,ociekających testosteronem bohaterów i giwer większych od nich samych to 10/10 nie będzie tongue.gif

 

To nie ma nic do rzeczy. Gry z cyklu Mario, które dostają fenomenalne oceny, też tak wyglądają? Daj spokój. Nie bądź typowym "polaczkiem", który jest anty USA. Proszę cię ;).

 

 

 

W moim zdaniu zażartowałem,nie bierz go dosłownie(stąd :P na końcu).Jednak mimo tego serio uważam,że gry w takim stylu w Ameryce mają większą szansę na wysoką ocenę(np GTA4,Halo3,GoW) i popularność wśród obywateli niż takie LBP.

Odnośnik do komentarza
Wiadomo czy poziomy stworzone w becie beda dostepne potem w pelnej wersji, czy przepadna?

gdzies czytalem (najpewniej w tym temacie), ze przepadna, dlatego nikt nie stara sie na razie stworzyc "dziela sztuki" tylko raczej cos na szybko

 

Będą dostępne. Link na potwierdzenie.

http://www.psu.com/LittleBigPlanet-beta-le...a0005040-p0.php

http://polygamia.pl/beta-littlebigplanet-zakonczona#respond

 

drugi akapit

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...