Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A jak jest z tymi mapami tworzonymi przez graczy? Aby na nich zagrać trzeba będzie je jakoś ściągnąć, czy tylko jakoś w nie wejść? Jeśli trzeba je ściągać, to ile będą zajmować miejsca na dysku i gdzie będą się zapisywać?

 

W becie było to niemal natychmiastowe. Gra nie musi ściągać przedmiotów, materiałów czy tekstur bo wszystkie elementy w niej już są. Myślę że są dzielone jedynie informacje o tym jak co jest sklejone i jak działa, więc te dane zajmują dużo mniej (coś a'la pakiety o trafieniach w fps-ach hehe ;) ).

Odnośnik do komentarza

Gdybym posiadała już LBP to pewnie bym się bardzo niecierpliwiła z powodu wyłączonych serwerów, ale ponieważ nie posiadam i czekam na oficjalną premierę i żal mi dupę ściska to powiem tyle - dobrze że nie włączyli serwerów, żeby jeszcze bardziej wkurzyć ludzi którzy czekają uczciwie na premierę :-]

Odnośnik do komentarza

Ale sony zrobilo burdel z ta gra. Najpierw miala wyjsc w zeszla srode, ale przesuneli premiere na nadchodzaca, a teraz dostaje telefon z Gamestop, ze gra jest do odebrania. Nie wiem czy pojade bo jutro mam jechac po fallouta, wiec moze odbiore dwie gry za jednym zamachem. Ech...

Odnośnik do komentarza
Ale sony zrobilo burdel z ta gra. Najpierw miala wyjsc w zeszla srode, ale przesuneli premiere na nadchodzaca, a teraz dostaje telefon z Gamestop, ze gra jest do odebrania. Nie wiem czy pojade bo jutro mam jechac po fallouta, wiec moze odbiore dwie gry za jednym zamachem. Ech...

 

 

od tygodnia wiadomo ze premiera w usa jest dzis 27.10 przecież głosno o tym na necie wiec jaka środa ? :)

Odnośnik do komentarza

Jezeli chcesz ja kupic po przyzwoitej cenie to tylko i wylacznie szukaj teraz uzywek ( moze ktos sie znajdzie a co ;P ) badz po prostu cierpliwie poczekaj az cena spadnie. Ja chetnie tez bym sie przylaczyl do szalenstwa LPB jednak mam teraz inne gry na glowie ( mgs4, gta4 ). W sumei to i dobrze bo przynajmniej cena dla mnie spadnie ;p

Odnośnik do komentarza
niewiem czemu cie wywala może coś jeszcze majstrują z tym serwerami bo dzisiaj rano wogule nie chciało mnie połączyć , a wczoraj z niektórym graczmi łaczyłem sie bez problemowo a innymi po prostu nie mogłem wyskakuje 'failed to connect to player' czy coś ma ktoś tak ?

 

Mam identyczną sytuację więc bez stresu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...