Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to byłoby dobre. W ogóle powinni dać patcha, który poprawiłby działanie wyszukiwarki. Powinni dać poziomy wzorowane na FFVII, Killzone itd. Poziomy tematyczne powinny towarzyszyć każdej większej premierze gry Sony, a nawet większych producentów. A gdzie jest system płatnych leveli graczy?

Odnośnik do komentarza

Witam.

 

Przeszedłem niemal całą grę... Mam 99% i pozostał mi do zebrania tylko jeden sticker w planszy The Collector's Lair. Nie wiem gdzie on może być! Czy ma ktoś może jakiś pomysł, gdzie może być jakiś szczególnie ukryty sticker? Wszystkie widoczne zebrałem i moment na czterech playerów zaliczyłem. Proszę o pomoc ...

 

Zapraszam.

 

 

ID: PavelP-sky

Odnośnik do komentarza

Dwa pytanka:

1. Żeby porobić dodatkowe trofea, muszę ściągnąć-kupić MGS mission pack? Są w nim zawarte jakieś dodatkowe przedmioty, stroje czy coś oprócz samych misji i trophies?

2. W którym etapie i za co dostanę wodę, bo mi jest cholernie potrzebna do tworzonego etapu, a na razie nie zaliczam wszystkiego na 100 %.

 

Odnośnik do komentarza

Co do wody to w lbp właściwie nie ma wody z prawdziwego zdarzenia (bo dochodzily by takie rozne parametry jak jej gestosc jak jest wchlaniana przez materialy itp.

 

Ale jest kilka sposobów na jej uzyskanie zalerzy o jaka wode ci chodzi.

 

1. Woda w ktorej mozna jakby plywac i robi fajny efekt jakby kropel gdy sie ja wsadzi do czegos co sie kręci - zrób dwie bardzo małe kuleczki z polysteryne, połącz elastyczną liną i pokoloruj stickerem następnie skopiuj duzo razy.

 

2. Woda po ktorej mozna plywac łódką są na to 2 sposoby zrobić wode z wielu szklanych różnej wielkości wałków wtedy masz fajny efekt fal (mozesz dodatkowo naelektryzowac wałki), drugi sposób to zrobienie wody z dlugiego kawalka szkła i wstawienie na nia statku z rakietowym silnikiem.

 

3. Woda nad która trzeba skakac i nie mozna do niej wpaść (jak w jednym z leveli w story w Gardens) - zrób niebieski gaz potem przed nim postaw płaskie fale (z kartonu albo jakiejś gąbki) dodatkowo mozesz sprawic by fale się ruszały za pomoca motor/wooble bolt albo pistonów, to juz od twojej kreatywnosci zależy

Odnośnik do komentarza

Wybrałem opcje z gazem bo taka akurat była mi potrzebna, dzięki. Grając w niektóre etapy tworzone przez ludzi miałem wrażenie, że to jest autentyczna woda. Ale tak jak piszesz powstały by problemy z gęstością, nasiąkaniem. Swoją drogą po zagraniu w kilkadziesiąt leveli, to co ludzie tworzą to jest masakra aż czasem mi się wydaje że, to niemożliwe. Że posiadają chyba jakieś dodatkowe narzędzia czy co. Ja siedzę od kilku dni nad swoim etapem i co chwila jakiś nowy problem, pomysły mam ale gorzej z wykonaniem. Tak czy siak gra jest fenomenalna, od dobrego tygodnia gra zdejmuje mi dobre kilkanaście godzin z życiorysu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...