Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na moją mapę pt.: "Car for all secret garage". To mapka w której możecie się przejechać i za darmo wziąć jeden z kilku wiernie odwzorowanych samochodów min. Polonez Atu, Mercury Cougar, Trabant 601, Wartburg 1.3, Volkswagen Transporter T1, DMC DeLorean i inne. Niektóre są bardziej podobne do prawdziwych inne mniej warto zobaczyć bo może ktoś z Was akurat potrzebuje do swojej mapy któreś z tych aut.

 

 

Wartburg 1.3

 

 

aphoto123.gif

 

 

 

Więcej zdjęć:

 

http://img156.imageshack.us/gal.php?g=aphoto103.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam taki problem otóż od wczoraj nie mogę wejść z jednym kolegą do gry bo wywala "failed connection to player", z innymi z listy mogę, tylko z tym jednym nie. Wcześniej z nim normalnie grałem, a od wczoraj około 20:00 nie mogę wejśc z nim do gry, ani on do mnie. Wie ktoś o co chodzi i jak rozwiązać mój problem?

 

EDIT:

 

nvm update LBP załatwił sprawe. :D

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza

Niedawno dobiłem 100% w story mode i czuję jakiś niedosyt. Mało tych itemów, większość się zdobywa na zasadzie "bo idę", na domiar złego ktoś genialny wpadł na pomysł sekcji dla 4 plejerów - nie byłoby to jeszcze takie złe, gdyby 99% napotkanych przez mnie graczy posiadało mózg i w ogóle wykazywało jakiekolwiek chęci zbierania czegokolwiek...

Ok. mam wszystko, czas się udać do edytora. Po przebrnięciu przez przeklęte, obowiązkowe tutoriale kolejny zawód: bieda. Mamy co prawda świetny system edycji i pozycjonowania obiektów, ale zawodzi ilość i jakość tekstur. Dlaczego nie można wgrywać własnych (nie wiem, może można przez PS Eye... tylko czemu nikt nie pomyślał o pendraku - fajny patent na wyrywanie szmalu...)? Tak samo z naszym podopiecznym i jego strojami: większość z nich to śmiecie, nowe (których w dużej mierze jakość też jest kiepska) na PSS kosztują jakieś horendalne sumy... Czemu nikt nie pomyślał o jakimś edytorze na PC i wgrywaniu potem tego z zew. nośnika?

 

Kupując spodziewałem się, że to młynek na walutę, że casualowy, że taki-śmaki, skusiłem się ze względu na całkowity brak dobrych platformerów (a jakby na to nie patrzeć LBP takim jest). Ubolewam jednak nad niewykorzystanym potencjałem tej gry (mogliby wydać więcej niż jeden DLC z levelami... tak na przykład).

 

---

 

Dziś już szlag mało mnie nie trafił. Cztery godziny siedziałem nad moim levelem. Wszystko było ok, posprawdzane w real time itd. Zapisuję. Wychodzę do poda, włączam level i co? Poznikało kilka elementów... K*! To nie do pomyślenia, wersja już 1.18 a tu takie buraki - skrajnie zniechęcające do dalszej zabawy edytorem. Teraz już wiem czemu ludzie nie robią zbyt dużych i skomplikowanych lokacji/dzielą je na kilka. Normalny człowiek robi kopię, ja akurat zbytnio zawierzyłem developerowi. Niech to będzie przestroga. :(

 

edit:

uff jakby komuś się nudziło to może mi strzelić z 5 gwiach + herty :P

Dormant Temple.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie, ponieważ chcę stworzyć levelik, i w tutorialu oglądam, i tam wyskakują dwie aktywne ikonki: dwie torby. U mnie w edytorze są one pasywne. Zaś w instrukcji pisze, że trzeba ukończyć 3 pierwsze lvle w trybie story, żeby uzyskać do nich dostep. I tu rodzi się pytanie: na 100%? Jeśli nie, to już je przeszedłem, i dalej nie moge tworzyć lvli ;/ poZdrawiam i mam nadzieje na trafne odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie, ponieważ chcę stworzyć levelik, i w tutorialu oglądam, i tam wyskakują dwie aktywne ikonki: dwie torby. U mnie w edytorze są one pasywne. Zaś w instrukcji pisze, że trzeba ukończyć 3 pierwsze lvle w trybie story, żeby uzyskać do nich dostep. I tu rodzi się pytanie: na 100%? Jeśli nie, to już je przeszedłem, i dalej nie moge tworzyć lvli ;/ poZdrawiam i mam nadzieje na trafne odpowiedzi :P

Oprocz Story musisz tez przejsd tutoriale w edytorze.

Odnośnik do komentarza
A ja mam pytanie, ponieważ chcę stworzyć levelik, i w tutorialu oglądam, i tam wyskakują dwie aktywne ikonki: dwie torby. U mnie w edytorze są one pasywne. Zaś w instrukcji pisze, że trzeba ukończyć 3 pierwsze lvle w trybie story, żeby uzyskać do nich dostep. I tu rodzi się pytanie: na 100%? Jeśli nie, to już je przeszedłem, i dalej nie moge tworzyć lvli ;/ poZdrawiam i mam nadzieje na trafne odpowiedzi :P

Oprocz Story musisz tez przejsd tutoriale w edytorze.

 

Jakie ***** tutoriale, czy ja taki tępy jestem, że nic takiego znaleźć nie umiem? Już mnei szlag trafia...

Odnośnik do komentarza

Historyczny pakiet dla LBP

Media Molecule potwierdziło właśnie, że 13 sierpnia pojawi się kolejne DLC dla LittleBigPlanet. Co ciekawe, nie będą to tradycyjne "czwartkowe naklejki", ale coś znacznie większego...

http://www.ps3site.pl/historyczny-pakiet-dla-lbp/20002/

 

Odnośnik do komentarza

a ja mam pytanie, jako, że wczoraj odpaliłem to po raz pierwszy to mam pyt ... zeby zyskać kolejne lvl`e to te poprzednie trzeba przejść na ile % ? czy wystarczy, ze poprostu się je przejdzie ?

 

bo mam jeden na 57%, dugi na 30% i nic nowego mi się nie odkrywa, a wszystkie przeszedłem : ).

 

wiem, ze lamerskie, wiem wiem wiem wiem : ).

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

na pewno musiałeś przeoczyć jakiś klucz ;)

echh, właśnie wpadła mi platyna :rolleyes: gra bardzo dobra ale na pewno nie idealna.

Właściwie LittleBigPlanet jest bez wad jednak w mojej opinii losowość (a to raz przewróci się nagle jakiś przeciwnik przez co niespodziewanie giniemy lub zdychamy w momentach w których nie powinno się zginąć- dla przykładu zostajemy przyduszeni przez własny pojazd czy jakiś inny element krajobrazu) ostro daje się we znaki.

Cóż mogę powiedzieć- starając się przejść ostatnie poziomy bez poniesienia śmierci rzucałem "(pipi)mi" jak nigdy przy jakiejkolwiek grze. Z drugiej strony to zawsze jakieś wyzwanie...

Może było to już wałkowane tysiąc razy ale jeśli nie było to jest pewien sposób na szybkie wbicie Create trophy. Tworzony przez nas level wcale nie musi być dobry, po prostu najlepiej aby był krótki i miał metę :D

a później już z górki- robimy skuteczny spam komentując i heartując poziomy w zakładce "newest levels". Teksty typu "H4H" mile widziane ^_^ W międzyczasie oczekując na oceny robimy pewien manewr- kopiujemy nasz obecny poziom i ponownie publikujemy pod inną nazwą. Otrzymane serduszka będą się sumować przez co bardzo szybko wpadnie nam upragnione trofeum. Po otrzymaniu trophy najlepiej usunąć nasz duplikat poziomu. W ten sposób rezultat osiągnąłem po niecałych trzech godzinach.

 

na domiar złego ktoś genialny wpadł na pomysł sekcji dla 4 plejerów - nie byłoby to jeszcze takie złe, gdyby 99% napotkanych przez mnie graczy posiadało mózg i w ogóle wykazywało jakiekolwiek chęci zbierania czegokolwiek...

 

nic nie stoi na przeszkodzie aby dorwać jakiegoś ogarniętego znajomego z dwoma padami. Oczywiście Ty też powinieneś mieć drugiego pada a wtedy przechodzenie takich sekcji nie jest problemem ;)

 

Dlaczego nie można wgrywać własnych (nie wiem, może można przez PS Eye... tylko czemu nikt nie pomyślał o pendraku - fajny patent na wyrywanie szmalu...)? Tak samo z naszym podopiecznym i jego strojami: większość z nich to śmiecie, nowe (których w dużej mierze jakość też jest kiepska) na PSS kosztują jakieś horendalne sumy... Czemu nikt nie pomyślał o jakimś edytorze na PC i wgrywaniu potem tego z zew. nośnika?

 

odpowiedź jest prosta- to pieniądz rządzi światem. Gdybyśmy mieli taki edytor to wiadomo że raczej nikt nie chciałby nawet patrzeć na płatne stroje od Media Molecule studio.

Odnośnik do komentarza
Cóż mogę powiedzieć- starając się przejść ostatnie poziomy bez poniesienia śmierci

 

Ja tam przy każdej grze rzucam; rutyna. ;D

 

robimy skuteczny spam komentując i heartując poziomy w zakładce "newest levels". Teksty typu "H4H" mile widziane

 

Krystalicznie czysta lameria i głupota... Zamysł heartowania był inny... ale tak chyba zrobię :P bo inaczej za decylion lat nie wleci mi to (pipi) (chociaż z drugiej strony... szkoda czasu).

 

nic nie stoi na przeszkodzie aby dorwać jakiegoś ogarniętego znajomego z dwoma padami. Oczywiście Ty też powinieneś mieć drugiego pada a wtedy przechodzenie takich sekcji nie jest problemem ;)

 

Ależ stoi, właśnie drugi player z dwoma padami. ;] W każdym razie już mam 100% na każdy level. Udało mi się trafić na sensowną ekipę.

 

 

odpowiedź jest prosta- to pieniądz rządzi światem. Gdybyśmy mieli taki edytor to wiadomo że raczej nikt nie chciałby nawet patrzeć na płatne stroje od Media Molecule studio.

 

Ano :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...