Skocz do zawartości

LittleBigPlanet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopię temat bo już mnie szlag trafia. Nie mogę pojąć jak ludzie zrobili we wszelkiego rodzaju survivalach trik z checkpointem. Chodzi o to, aby po pierwszej śmierci szmaciaka, zamiast respawnu w pierwszym checkpoincie, był respawn w drugim, kilometry dalej...

 

Udaje mi się to zrobić tylko jak pierwszy checkpoint zostanie zniszczony. Kombinowałem już z emiterem i też dupa. Podobno można jakoś połączyć jest pistonem. [?] Przejrzałem growe tutoriale, tutoriale-levele, jutuba i cały arpanet. ;) No nigdzie nie ma... czy to jest jakaś tajemna wiedza czy ja jestem taki tępy? ;)

Odnośnik do komentarza

O, thx. I działa, choć w moim przypadku musiałem niszczyć ten checkpoint no ale nie ważne.

 

Zdecydowałem się na spam, ale to działa raczej tylko na serca za levele. Żaden typ się nie kwapi "hercić" profilu...

 

 

Ludzie no pomóżcie no ;) Do setki brakuje mi tylko 27 serc na profil i tego aby z 40 luda zagrało w jakiś mój level... A miałem nie zdobywać tych trophy... :P

Odnośnik do komentarza

Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi... Twój trud dociągania 400MB (zgaduję, albo taki transfer był). ;D THX

 

Fajnie, że będzie woda, mało fajnie że pewnie za 22zł z paroma innymi duperelami. Nie wierzę, aby MM przepuściło taką okazję. Ciekawy jestem czy dojdzie ona jako "materiał" (interakcja z "prądem"/"magmą"?), a co za tym idzie możliwość przelewania etc. czy tylko globalnie (fajnie jakby się dawało zmieniać jej poziom, dobre do survivalów np.).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
Zastanawiam się nad zakupem LBP ale pod kątem odpalenia od czasu do czasu jakiegoś ciekawego levelu udostępnionego przez innych (choćby
czy SMB3) - warto?

Levele są zapisywane na naszej konsoli i dostępne w każdej chwili (po pobraniu)?

Nie - nie majac konsoli podpietej do neta, nie zagrasz w levele graczy.

Ale ogolnie - warto. Wartych uwagi poziomow graczy jest multum + te zrobione przez tworcow. W szczegolnosci gra jest godna polecenia w split-screenie, zawsze jest kupa zabawy i smiechu.

Gre mam mniej wiecej od premiery i nadal sobie w nia pykam od czasu do czasu.

 

BTW - jakby ktos chcial pograc online, to jestem chetny, na zbieranie stickerow tez sie pisze.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Prawdę mówiąc to na jakieś 200 leveli, naprawdę świetnych znalazłem raptem kilka. Kilkanaście dobrych/średnich, a reszta to dno, wodorosty i sto metrów mułu. Przez te trophy, ludzie na siłę publikują badziewia, które powstały chyba podczas libacji alkoholowej... Wracając jeszcze do ocen, bywają i całkiem niezłe poziomy ocenione na 1, 2 przez czopów którzy nie potrafią grać i wtedy za cholerę takiego nie znajdziesz, a ludzie jak widzą niskie oceny też nie zaglądają. Także to też warto wziać pod uwagę. O, daleko nie szukając, moje dwa levele... :lol:

 

BTW: no, wpadł mi trofik za 30p/50l serduch. Jeszcze tylko ten za 50 grających... -_-

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Za serducha dziękuję wszystkim, którym się chciało. Uff nareszcie koniec spamu; jeszcze jeden drobiazg i wpadnie platyna. :D

 

Tak, polecam robić to średnio co półtorej godziny

 

Mam lepszy sposób, zrobić drugie konto na konsoli i wchodzić/wychodzić z levelu aż do obłędu i zaliczenia tego pucharku. Także wszelkie P4P itp. są wg. mnie zbędne.

 

 

 

BTW:

 

1. You must be over 18 years of age to take part in a Beta Trial and, if the Beta Trial takes place via PlayStationŽNetwork (�PSN�), you must be a PSN Master Account Holder.

 

?

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Polecam przejrzec ten temat na neogafie: <a href="http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=341622&page=31" target="_blank">klik</a> - jest tu MASA swietnych leveli wartych obcykania

Dzięki za linka. Jutro trzeba będzie odpalić LBP i sprawdzić kilka levelów. Na screenach prezentują się ekstra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...