Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wytłumaczyć co tam się (pipi) pod koniec stało ? Bo nie potrafię tego ogarnąć

Co się stało z Suou ? I co do cholery zrobiła Yin ?

Tego chyba nie wiedzą nawet sami twórcy.

 

Przy okazji - polecam obczaić DtB:Gaiden, aktualnie emitowaną podserię przedstawiającą wydarzenia między pierwszym i drugim sezonem. IMO, znacznie lepiej się to ogląda niż ten przekombinowany drugi sezon.

 

 

- pod wpływem forumowej podjary wziąłem się ostatnio za Durararę!! oraz Baccano!, a w ramach przegrychy stosuję najnowsze Highschool od the Dead. Z deka popie'rdolony miks.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Skończyłem Durararę!! - początkowo nastawiałem się na coś bardziej realistycznego, jednak bezgłowa laska zasuwająca na motorze i kolo rzucający automatami szybko zmienili moje podejście. Mimo wszystko jest to świetne, bardzo klimatyczne anime, z całą masą nietuzinkowych postaci, nawet dosyć oryginalne . Czekam na drugą serię.

 

Teraz zacząłem Needless i....w mordę, to jest anime którego szukałem od czasu Gurren Lagann! Podobne pierwszoplanowe postacie (wykręcony kolo w okularkach przeciwsłonecznych, dzieciak i cycasta laska), równie mega efekciarskie walki, do tego soczysta kolorystyka i nawet kilka zabawnych odniesień do Dragon Balla (vide naukowiec jak żywo przypominający Dr.Gero). Nieźle się wkręciłem, chociaż zabrało mi to trochę czasu.

 

Z ciekawości sprawdziłem też NANĘ. Początkowo zapowiadało się nieźle, jednak po 15 odcinkach poziom spadł niesamowicie (kompletnie padł humor, rozmyły się postacie). Telenowela.

Odnośnik do komentarza

Jakieś pół roku temu obejrzałem pierwszy odcinek i efekt był taki, że na tym skończyłem oglądanie. Zbyt durne, zbyt dużo fan-service'u. Później łyknąłem mega-epickie Tengen Toppa Gurren Lagann, a potem długo długo nie mogłem znaleźć nic co by mnie choć trochę usatysfakcjonowało pod względem dynamiki walk. Na ratunek przyszło Needless, które wprawdzie durne pozostało dalej, ale jednak swoje zadanie spełniło. Miałem ochotę na sporą dawkę odmóżdżającego rozpi'ździelu i właśnie to dostałem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja ogladam Black Lagoon - jestem na drugim sezonie i narazie jest ok

 

Skonczylem rowniez Giant Killing,to najnowsze anime o tematyce pilkarskiej i powiem tylko tyle,MIODZIO,zadnych super strzalow,zdolnosci,totalny realizm :) czekam z niecierpliwoscia na sezon 2.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Właśnie zakończyłem oglądać Amatsuki krótka bo tylko 13Ep,ale po za kończeniu wnioskuję że będzie druga seria choć mogę się mylić.

Jeśli chodzi o Giant Killing to prawda najlepsze anime o piłce i także czekan na następny Ep.

Również po skończeniu Hakuouk czekam na nowe odcinki Hakuouk Hekketsurokui ,Gintama ,Eyeshield21,Highschool of the Dead,oraz paru innych tytułów.

Na szybkiego polecam Dogs: Bullets & Carnage przedstawia historie 4 zabójców to w skrócie:D wszystkich Ep jest 4x15min szkoda że takie króciutkie bo zapowiadało się naprawdę fajnie. Badou i jego głód nikotynowy rządzi:D:D

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza

Saint Seiya: Hades Sanctuary, właśnie obejrzałem ostatni odcinek biggrin.gif. Naprawdę dobre postacie, fabuła tej części też niczego sobie. Walki zrobione fajnie, moze bez jakichś super fajerwerków, ale wystarczająco ładnie, żeby się przyjemnie oglądało. Kreska też okej. Muzyka zawsze dostosowywała się do klimatu. Narazie ocena 8+/10. Jutro zabieram się za Hades Inferno, ciąg dalszy ;]

 

 

o to hades brzmi ciekawe dasz jakies namiary na PW?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...