Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, zdecydowanie w tym porządku, nadmiar muzyki klasycznej momentami działa wręcz zniechęcająco do oglądania. Ale Stresemann rządzi.

 

Jako, że uwielbiam shouneny z niedorozwiniętymi dziećmi ratującymi świat to zacząłem Katekyo Hitman Reborn!. Początek nie zapowiada zbyt epickiego anime.

Odnośnik do komentarza

Dragon Ball Kai i Monster, to pierwsze uwielbiam i powoli zbliżam się do momentu, gdzie jak byłem mały nie widziałem tych odcinków, za to Monster widziałem pierwszy odcinek i jeszcze nie mam swojego zdania.

 

Próbowałem oglądać Sayonara Zetsubo Sensei ale dla mnie to za duży hardcore.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No, SZS ryje mózg strasznie. Muszę w końcu drugi sezon skończyć ;f

 

Oglądam teraz :

 

Z bieżących serii

 

Fma Brotherhood

Baka to Test to Shokanjuu (czy jakoś tak) - Spodziewałem się głupoty, i dostałem głupotę, która imo jest jedną z najlepszych serii tego sezonu

Sora no woto - progresywne moe ;F Bardzo fajne, też wysoko w moich rankingach ;]

Fairy Tail - przyjemna przygodówka fantasy

 

Inne

Mobile Suit Gundam - zaaaajeeeeeeebisteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

I będę się brał za Voices of a Distant Star

Odnośnik do komentarza

Mniejsza z tym, wiadomo przecież, że to nie jest poważny romans. Ja tam muzykę klasyczną bardzo lubię i jedyne co mnie w tym anime dobija to sporadyczne sekwencje z postaciami zrobionymi w CGI, strasznie lipnie to wygląda.

 

Mnie najbardziej wkurzają statyczne obrazki zamiast animacji podczas niektórych sekcji granych. Ja wiem, że od czasu do czasu można tak pójść na łatwiznę...no, ale właśnie - od czasu do czasu.

 

 

A Sayonara Z. Sensei to dla mnie okropne nieporozumienie. Trzeba mieć naprawdę zryty łeb, żeby to oglądać na trzeźwo.

Odnośnik do komentarza

Jako, że najbardziej lubię anime szybkie, łatwe i przyjemne to ostatnio wrzuciłem na ruszt Fairy Tail (tak, dokładnie taki tytuł). Kto lubi głupawe żarty i dużo humoru a'la Gigi z Polonii 1 to będzie zachwycony ; ) Generalnie FT opowiada o perypetiach magów zrzeszonych w jednej gildii, ale reprezentujących różne dziedziny magii, co często prowadzi do zadym oraz rozbijania krzeseł i stolików. Już nie wspominam o wybitnie charakterystycznym rysie charakterologicznym bohaterów tego anime. Warto tutaj wspomnieć o chociażby magu lodu, który jest nieuleczalnym ekshibicjonistą, albo magu ognia, którego wychował... Smok. Szef całej gildii jak na razie wygląda mi na skrzata, a barmanka była na rozkładówce ubiegłorocznego Hustlera. No, tyle. Polecam :)

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kaichou ha maid sama jest świetne, naprawde mi się podoba. Oprócz tego arakawa under the bridge(troche mi przypomiona bakemonogatari), K-On, B kata H kei. Z poprzedniego sezonu jeszcze durarara, naprawde świetne anime.

Ano, czytałem troszkę mangi ale nie miałem kiedy dokończyć, więc jak wyszło anime to zaraz się rzuciłem xD przyjemna pozycja. K-ON bym chciał obejrzeć, ale jeszcze nie skończyłem pierwszego sezonu :(

 

Tak w ogóle to Katanagatari z poprzedniego sezonu również jest bardzo dobre :)

Odnośnik do komentarza

Mouryou no Hako - na razie zaliczylem jeden odcinek i jakos mnie za bardzo nie powalilo. Zobacze jednak, co bedzie dalej, bo czytalem pare pozytywnych recenzji i czuje, ze moze byc spoko thrillerek.

Świetne jest. Chociaż niektórym może nie przypasować. Jest na przykład jeden ep gdzie siedzą i gadają sobie o definicji i pochodzeniu pewnego słowa. Ogólnie historia bajer.

 

Ostatni doganiam Working!!

Odnośnik do komentarza

Po małych zawodach związanych z Cowboy Bebobem i Berserkiem, trafiłem na Death Note i jestem.....zachwycony. Takiego Anime jeszcze nie widziałem! Wciągająca historia, zagadka kryminalna, pytania moralne (czy Kira jest dobry czy zły?), morderca jako główny bohater, a bonusowo troche mrocznej fantastyki. Szkoda tylko że muzyka jest tak beznadziejna.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak Cowboy Bebop moze kogos zawiesc,nie do pomyslenia dla mnie.

 

Muzyka w Death Note kosi mozg,zaopatrzylem sie z tej okazji w OST.

 

Wychodzi na to ze jestes uber wybredny poprostu ale to ze Death Note Ci przypasowal znaczy tylko ze to naprawde anime swiatowej klasy,ja nie moglem sie oderwac od niego nawet na 10 minut.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...