Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

Black Lagoon jest ok na rozerwanie :)

 

Sam jestem smutny, bo dzisiaj obejrzałem ostatnie odcinki 11 eyes i Seitokai no Ichizon, wiele ludzi pisze po forach, że ta druga produkcja jest taka sobie, ale mi akurat podobają się takie "mówione" anime, bardzo ta seria przypadła mi do gustu, podobnie jak Bakemonogatari! dwa hity jesieni :) I niedługo będzie też ostatni odcinek Darker Than Black 2 :(

 

Sad T_T

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Obejrzałem ostatnio Macross Frontier (ostatni z serii oglądałem jako pierwszy, logiczne ; P)

Teraz jadę od początku - SDF Macross, który pomimo (pipi)owej animacji (lata 80te) jest świetny fabularnie.

 

I skoro o tym mowa - które Macrossy warto oglądać, a które lepiej odpuścić ? Wstrzymałem się ze ściąganiem Macross 7, bo powiadają, że ssie, a nie chce mi się ściągać 10 giga na marne :D

Odnośnik do komentarza

Według mnie jedyny Macross nie warty zupełnie uwagi to "Macross II Lovers Again", "Macross 7" jest fajansiarski na swój sposób, ale nie spodziewając się niczego wyrąbistego może być.

 

Zamiast jednak się tym katować oglądaj właśnie od początku kultowego SDFM. Następnie rewelacyjny DYRL - "Do You Remember Love" (kinówka będąca "alternatywną" ulepszoną wersją pierwszej wersji serii TV). Potem obejrzyj "Macross Zero" (akcja przed pierwszą serią TV i jeśli się jej nie widziało wiele rzeczy ucieka jeśli się to obejrzy przed SDFM). Dalej możesz obejrzeć kopiący zad "Macross Plus" i raz jeszcze "Macross Frontier", co by wyłapać masę smaczków, od których się ta seria roi i oglądając ją na początku bankowo przegapiłeś.

Odnośnik do komentarza

I raz jeszcze "Macross Frontier", co by wyłapać masę smaczków, od których się ta seria roi i oglądając ją na początku bankowo przegapiłeś.

 

No, nawet teraz sporo zauważam :>

Btw, wiadomo coś o tych nowych pełnometrażowych Macrossach ? Informacje z wiki są niejasne. Wiem, że jeden ma być całym Frontierem ściśniętym w jeden film, drugi jakimś rozwinięciem chyba.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Higurashi no naku koro ni czyli bardziej po naszemu When They Cry ? Higurashi

 

Nie pamiętam kiedy ostatnio tak wciągnęło mnie jakieś anime!!! klimat jest po prostu zabójczy! mam wersję HD + dźwięk 5.1, niestety do laptopa podpięte głośniki 2.1 ale to bo muzyka nawet po zubożeniu buduje klimat :) a japońska ścieżka dźwiękowa przyprawia o dreszczyk w scenach przemocy :)

Nie wiem jak wam ale mnie historie opowiadane w tym anime bardzo przypadły do gustu... może to jakieś zboczenie w stronę demonów i małych dziewczynek z wielkimi tasakami :D

 

Polecam na późne wieczory.

Odnośnik do komentarza

Bądź co bądź to jednak japońska bajka, nie można wymagać zbyt wiele.

 

 

Obejrzałem pierwszy odcinek OVA Darker Than Black - szkoda, że wszystkie najlepsze sceny pokazali wcześniej w trailerze ;/

Na resztę odcinków jednak czekam z wywieszonym jęzorem, liczę na wyższy poziom niż w Gemini of the Meteor.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

chciałem sie wziąć za kapitana tsubase, ale tylko 12 pierwszych epow i najnowsza seria sa przetlumaczone. To jakas paranoja, byle gownianie anime aktualnie emitowane tlumacza w pare godzin, a za tsubase nikt sie nie wzial.

 

Jeżeli chodzi o Tsubase, to cała pierwsza seria (128 odcinków) otrzymała suby w styczniu 2k10.

 

Wczoraj obejrzałem pierwszy epizod Gundam Unicorn. Narazie jest swietnie, dynamiczna akcja, design nawiazujacy do pierwszych serii Gundam, całość jednak narysowana w stylu Gundam 00. Nie wiem tylko ile ma byc odcinkow OAV, pierwszy trwa przeszło 50 minut.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj obejrzałem pierwszy epizod Gundam Unicorn. Narazie jest swietnie, dynamiczna akcja, design nawiazujacy do pierwszych serii Gundam, całość jednak narysowana w stylu Gundam 00. Nie wiem tylko ile ma byc odcinkow OAV, pierwszy trwa przeszło 50 minut.

Zaraz skoro piszesz, że design nawiązuje do pierwszych Gundamów (znaczy się miejsce akcji to Universal Century), to czemu według Ciebie całość wygląda jak 00? Dla mnie jedyną cechą łącząca obie produkcje jest słowo Gundam, ta yaoi szmira jaką Sunrise raczyło ostatnio przy okazji 00 może się schować (chociaż i tak mam drobne zastrzeżenia co do cieniowania postaci, ale widocznie magia lat 80 już nie powróci w pełni).

 

Co do epizodów OVA to ma być ich sześć i mają się ukazać na przestrzeni trzech lat.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...