Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

O rzesz (pipi)a, tego nie wyczaiłem bo oglądałem CAMa ;o .

 

 

Teraz pytanie - o co tutaj chodzi - czy to naprawdę sequel, który zostanie wytłumaczony w jakiś pokręcony sposób (a japończycy to akurat potrafią), czy po prostu jest to mega smaczek dla maniaków.

 

Masz jakieś stronki poświęcone tej rozkmince Zara? Bo mam kilka pomysłów w przypadku gdyby to byl sequel i chce se porównać z analizą innych ludzi;p.

Odnośnik do komentarza

Ogólnie napisy do Evangelion 1.0 były kiepskie (o polskich nie wspominam, nie oglądam z nimi anime). Grupa Nyoro~n Subs to bubel, już lepsze ma XPbI4, ale to też nic specjalnego.

Zawsze można poczekać na BD rip, który wyjdzie pod koniec maja i może dostanie jakieś dobre napisy tym razem.

 

Ostatnio oglądałem Astro Fighter Sunred, świetna seria o perypetiach "ex-Power Rangera" i złej organizacji chcącej go pokonać po czym opanować świat.

Całość w zabawnej życiowej konwencji z masą świrów na ekranie. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W ciągu kilku ostatnich miesięcy zaliczyłem Wolf's Rain, Serial experiments: Lain, GTO (trzeci raz:), Eureka Seven i parę innych:P

Co do WR jestem bardzo rozczarowany - po prostu mrok i zło XD Lain z kolei co gorsze serie zjada bez popity. Potężny klimat z pomieszania s-fi

i psychologicznego thrillera. Był jeszcze gdzieś po drodze Elfen Lied. Poza dwoma pierwszymi odcinkami straszny gniot ;] Fin. Strzałka.

Odnośnik do komentarza
Big request panowie i panie - potrzebuję namiarów na Michiko to Hatchin, ALE albo wersję w .avi (wszystkie epki), albo mkv 480p.

 

rmvb ze względu na jakosć mnie nie interesuje, a wersja mkv HD 720p kijowo działa na moim wiekowym kompie :) .

A jak wiekowy jest twój PC złom?

Ja też miałem jazdy z plikami 720p, a po tym jak do pakietu CCCP dorzuciłem CoreAVC śmigają mi bez problemu nawet 1080p. ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam kompa sprzed prawie trzech lat (już wtedy był przestarzały).

Aramis czy zainstalowałeś to według zaleceń i odłączyłeś w opcjach H.264/AVC libavcodec? (bez tego to nie będzie działać.)

Jeśli dalej nic to nie da to komputer jest masakrycznym złomem i lepiej kupić nowy, bo za dwa lata już chyba nikt nie będzie wydawał anime w SD ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...