Skocz do zawartości

Aktualnie ogladam


Dawid-kun

Rekomendowane odpowiedzi

No, faktycznie, 'zacząłeś':P.

 

Ja oglądam aktualnie Bubblegum Crysis Tokyo 2040 (ciekawe oldschoolowe ekhm...mecha w sosie softcyberpunku?) i Kannagi (bardzo przyjemny school).

 

Co sądzicie o Angel Heart, bo mialem na to smaka, ale po 2 epkach szczerze mówiac średnio mi podchodzi - warto dalej w to wnikać? (przeczytalem mangi do momentu w anime gdzie jestem i niestety, ale wersja tv nie jest tak fajnie krwawa jak drukowany odpowiednik, szkoda;[).

Odnośnik do komentarza

A ja jestem w cieżkim szoku, bo bestplayerem nie próbowałem tego puszczać - spróbowałem dopiero teraz i mi poszło normalnie lol :D .

 

Wiecie może jak w bestplayerze wyświetlić napisy zintegrowane w mkvce?:).

 

EDIT: Ok poradziłem sobie - wyciagnąłem z pliku z filmem napisy w .ass i później przerobiłem je na .srt, które to już bestplayer łyka;].

 

No, ero HD w anime - przybywam! xD

Edytowane przez Aramis
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich pierwszym postem i juz pisze co tam u mnie leci ostatnio. :) Skonczylem Lovely Complex i Azumanga Daiou. Bardzo fajne i zabawne obie serie. Ktos pisal o Kannagi. Wlasnie mialem w planach sprawdzenie tegoz, tak samo jak Michiko. Zaczalem ogladac Disgaea, jestem wlasnie po dwoch odcinkach. Jako ze z RPG jestem na bakier, to i giery nie znam, ale anime calkiem przyjemne. Troche dziwne, ale lekko sie oglada i usmiechnac sie mozna nawet.

Edytowane przez arseonist
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Siwy_

death note - do 15 epa anime jest genialne, to co sie dzieje w 16 i pozniej (jestem na 21) po prostu mi sie nie podoba

 

spoiler -mam nadzieje ze raito znowu bedzie kirą i powroca shinigami :(

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ja obejrzałem pierwszego epa vision of escaflowne i szukam aktualnie lepszej jakości tego animca, bo już widze, ze to dobra seria jest ;]

 

ogolnie to mało serii ostatnio oglądam z racji pustki. Macross frontier [nadrabiam zaległości] i fma:b głównie. Czekam na drugą serię dgraymana, bo mangi nie umiem zmusić sie do czytania [strasznie nieczytelna] i może nowe evangeliony obczaje co tam słychać.

Edytowane przez Ak0nia
Odnośnik do komentarza

Aktualnie siedze przy 07 Ghost (zabawne, taki gatunek mi sie przejadl juz dawno bo gejowaty bishonen = gejowata otoczka FUUUJ !!) ale Duch mnie wciagnal jak nic o-o) dobra manga, dobre anime.

Poza tym Casshern Sins (genialna kreska w HD !) jak ktos szuka pesymistycznego anime z niespecjalnie skomplikowana osia fabularna (ale jednoczesnie dajaca duzo do myslenia !) i jakas akcja, danie w sam raz !

Sprobuje sie jeszcze przekonac do Pandora Hearts, OP genialny, bohater jak z Jrpg'a (blondyn :P) no i Square Enix ;) (wszystko jasne, nie cackaja sie z logiem przy byle produkcji).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem 1 ep z Dennous Coil po tym jak ktoś ją tutaj pochwalił. No i się zawiodłem, jakieś dziwactwa, nie wiadomo ocb, no i ta końcówka -_-. Czy naprawdę nie ma jakichś anime bez tych zabawnych stworków, infatylnych postaci krzyczących "kupa"? Jedyne dobre anime jakie znam to Death Note, Monster i Golden Boy a widziałem ich wiele ;f

Odnośnik do komentarza
Obejrzałem 1 ep z Dennous Coil po tym jak ktoś ją tutaj pochwalił. No i się zawiodłem, jakieś dziwactwa, nie wiadomo ocb, no i ta końcówka -_-. Czy naprawdę nie ma jakichś anime bez tych zabawnych stworków, infatylnych postaci krzyczących "kupa"? Jedyne dobre anime jakie znam to Death Note, Monster i Golden Boy a widziałem ich wiele ;f

Jest wiele "normalnych" anime, ja ze swojej strony mogę polecić m.in.:

Ghost in the shell -obie serie i kinówki

Cowboy Bebop

Vision of the Escaflowne

Akira

Perfect Blue

Millenium Actress

Jin-Roh, kto grał w Killzone 1&2 od razu polubi design pewnych jednostek ^^

 

Anime ma wiele tytułów do zaoferowania i każdy znajdzie coś dla siebie. Inną kwestią jest to, że czasem trzeba się troszkę naszukać by znaleźć to co naszym gustom będzie odpowiadać.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Obejrzałem 1 ep z Dennous Coil po tym jak ktoś ją tutaj pochwalił. No i się zawiodłem, jakieś dziwactwa, nie wiadomo ocb, no i ta końcówka -_-. Czy naprawdę nie ma jakichś anime bez tych zabawnych stworków, infatylnych postaci krzyczących "kupa"? Jedyne dobre anime jakie znam to Death Note, Monster i Golden Boy a widziałem ich wiele ;f

To chyba jednak niezbyt wiele. Jak masz dosyć infantylności to obczaj któreś z tych:

 

- Gilgamesh

- Hellsing

- Darker Than Black

- Ergo Proxy

- Seirei No Moribito

- Beck

- Claymore

 

spisane na szybko, tematyka różna, w każdym razie w żadnym z tych anime nie uświadczysz ani zabawnych stworków ani głupiutkich postaci.

Odnośnik do komentarza

Również polecam Ergo Proxy, świetna seria z ciekawie poprowadzoną fabułą i postaciami. Lekko filozoficzna i zmuszająca nas czasem do myślenia nad tym co dzieje się na ekranie. Jeśli ktoś oczekuje od tego anime niczego więcej niż bezmyślnego siedzenia i gapienia się w telewizor to się zawiedzie.

Dodatkowo dostępna do kupienia u nas za nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Obejrzałem 1 ep z Dennous Coil po tym jak ktoś ją tutaj pochwalił. No i się zawiodłem, jakieś dziwactwa, nie wiadomo ocb, no i ta końcówka -_-. Czy naprawdę nie ma jakichś anime bez tych zabawnych stworków, infatylnych postaci krzyczących "kupa"? Jedyne dobre anime jakie znam to Death Note, Monster i Golden Boy a widziałem ich wiele ;f

To ode mnie to Dennou Coil było :D

Nie no sorry to anime jest rewelacyjne, świetnie przedstawiony świat dzieci, dla których cyberprzestrzeń to normalka. Gdyby tylko każde anime zawierało taką "infantylność", to było by pięknie.

To anime jest w ścisłej czołówce tego co widziałem, a jestem porąbanym weaboo i widziałem sporo anime (ponad 300 pewnie, nie zliczam tego na jakiś listach, więc dokładnie nie napiszę).

 

Death Note - średniak, no dobra trochę powyżej przeciętnej plus OST był całkiem niezły

Monster - świetna pozycja, to autentycznie czołówka

Golden Boy - całkiem fajna stara komediowa seria OAV

 

Oglądam aktualnie większość rzeczy z tego sezonu, więc trochę od siebie:

Cross Game - najlepsze anime w tym sezonie

Eden of the East - w sumie tak samo dobre jak Cross Game, tyle że w innej kwestii

Fullmetal Alchemist - Całkiem spoko, fajne walki

Guin Saga - nawet fajne fantasy w starym stylu

Natsu no Arashi! - jeżeli lubisz produkcje studia Shaft (Sayonara Zetsubou Sensei) to koniecznie do oblukania

Phantom - Requiem for the Phantom - nic wybitnego, ale dobrze się ogląda losy tych zabójców

Sengoku Basara - totalnie odchylone postacie i walki, świetny odmóżdżacz z rewelacyjną oprawą Production I.G

Souten Kouro - coś jak Basara, tyle że w Chinach i odrobinę poważniejsze (nie ma stu metrowych skoków i walk z prędkością światła)

Shin Mazinger Shougeki! Z Hen - Gurren Lagann osadzony w latach 70-tych, to od tego anime zaczęły się mechy, najnowsza część (nie widziałem poprzednich) wymiata w aspekcie walk robotów i głupoty oraz porypanych postaci (w pozytywnym sensie)

Valkyria Chronicles - to nie jest zbyt dobre, ale jakoś się ten bubel ogląda

Odnośnik do komentarza

Ja jetem po ponad 20 godzinnym maratonie z dwoma ulubionymi seriami

-Neon Genesis Evangelion - od tego się wszystko u mnie zaczęło(przygoda z anime), mam wielki sentyment do tego anime, uwielbiam klimat pustki i zagubienia jaki pozostawia po sobie seria TV, bohaterów- Asuuka-ciaaaan Rei Ciwaaan i tę nutkę kiczu -pierwszorzędne danie

 

Gurren Laggan- seria , która wkradła się do mojego top 5 i nie chce go opuścić swietna Historia genialne sceny walki( ach to naparzanie się galaktykami) i bohaterowie dorastający razem z widzem - świetna nie tuzinkowa seria " KIM TY, DO CHOLERY, MYŚLISZ ,ŻE JA JESTEM!

 

!Na końcu był FLCL- seria którą uwielbiam( szczególnie w wersji drukowanej)- dziwna pokręcona( może mi wyjaśnić o co w niej chodzi?)

 

I LOVE GAINAX - uwielbiam ich serie.

 

Cały maraton jakoś przeżyłem hmm może w wakacje spróbuje pobić rekord rekordów i obejrzeć całego one piece (400 odcinków+) ciekawe czy się uda

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Np Hatsukoi Limited jest nawet ok. Co trzeba zaznaczyć - bardzo trzyma się mangi więc nie am jakichś drażniących zapychaczy.

 

Tak w ogóle to skoro FMA remakeują to zrobiliby to samo z GTO. Manga się skończyła wiec tym razem pół serii ne musiałoby być fillerem (aczkolwiek niektóre były całkiem zabawme).

 

Ranma jest fajna. Kurde te oldskulowe serie cos w sobie mają i ciągną widza do ekranu :) .

Odnośnik do komentarza
Ja jetem po ponad 20 godzinnym maratonie z dwoma ulubionymi seriami

 

Cały maraton jakoś przeżyłem hmm może w wakacje spróbuje pobić rekord rekordów i obejrzeć całego one piece (400 odcinków+) ciekawe czy się uda

Jesteś hardkorem.

 

A ja podobnie jak Aramis jestem za remejkiem Onizuki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...